Blagomir Kostev -- Orton.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Korpy

Barangoló
2020. 07. 12.
107
260
19
Szeged
V4 karakter
Vleror Agani
LV karakter
Blagomir Kostev
V2 karakter
-
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Blagomir Kostev >

Panaszra tett Admin neve:
<
Orton. >

Panasz oka:
<
Nem reális bírálat, [szinttől függ hogy mit RP-zhetsz?] >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://armin.kim/seepaste/q629 >

Megjegyzés:
<
Az egész történetet mesélném el, telefonos balhéba keveredtem egy üzlet miatt, megkaptam hogy "menjek vissza anyámba" és hogy patkány vagyok ezért egy srácot találkozóra invitáltam ahol elbeszélgetni szerettünk volna vele, hárman érkeztünk a 4 sárkány elötti benzinkúthoz.
Amikor a srác megérkezett körbeálltuk autókkal hogy ne tudjon elmenekülni amikor meglátja az erőfölényt, veszekedtünk majd elakarta hagyni a helyet és cserébe a kocsijában szerettem volna kárt tenni. A srácot 3-an körbeálltuk elővette a kést majd csapkodni kezdett vele mindenfelé miest kijelentettem hogy szétverem a kocsiját.
Elővettem a fegyverem amit mivel egy bandához tartozom önvédelem céljából tartottam magamnál, és meglőttem aminek a vége halál lett.
Orton megjelent hogy adminügy lenne, persze nem ellenkeztünk.
Ezekután elsősorban hibásnak állított be minket, hogyha csapkodnak felénk késsel az nem reális hogyha előveszem a fegyvert és rálövök.
Elsősorban a szerver szabályzat mondja, hogy nyomós indokkal lehet ölni forgalmas helyen is.
Szerintem ha valaki elkezd késsel hadonászni egy bandás felé, nem hinném hogy életben tartják de mindegyis mert nem megölni akartam, csak a lövésnek ez lett a vége.
Majd erre az egészre Orton reakciója ez volt, mint a logomban is látszik a bizonyítékoknál:
[2024-09-22 14:32:46] [Output] : Blagomir Kostev: (( Ezért akartunk vele elbeszélgetni. ))
[2024-09-22 14:32:57] [Output] : Admin 5 Orton: (( Igen, majd szétverni egy 11-es szintü játékos kocsiját? ))
[2024-09-22 14:33:08] [Output] : Blagomir Kostev: (( Teljesen mindegy hogy hányas szintű a játékos. ))
[2024-09-22 14:33:26] [Output] : Admin 5 Orton: (( Nem mindegy, egy szerveren vagy, szerinted egy kezdő játékosnak, hogy jön le. ))
[2024-09-22 14:33:29] [Output] : Blagomir Kostev: (( Most azért bírálnál mellé, mert hogy nagyobb szintűek vagyunk? - jól értem? ))
[2024-09-22 14:33:35] [Output] : Admin 5 Orton: (( Ha egy beszólás miatt szétverik a kocsiját, amiért dolgozott? ))
[2024-09-22 14:33:37] [Output] : Strumen Demitrov: (( 11 es szintű már nem kezdő szerintem. ))
Nem gondoltam volna sőt nem láttam a szerverszabályzatban sem a játék időm alatt, hogy azért mert valaki csak 11-es szintű ezért nem RP-zhetek/csinálhatok olyan dolgokat
amik a vagyonának kárt tehetnek.
Úgy tudom, hogy a szerveren 5ös szintig számít valaki kezdő játékosnak addig mint szerverszabályzat is írja nem lehet kirabolni és kezdőként kezeli a szabályzat, de ebben a helyzetben nem értem, hogy miért számított az a helyzetben és hogy én szétakartam verni a kocsiját és hogy ő 11-es szintű.
Nem tartom arányosnak, hogyha a helyzet azt adta volna hogy a 11-es szintű játékos veri szét az én autómat, akkor nem lett volna figyelembe véve a szintje de amennyiben én verem szét az övét azesetben én szabályt követek el?

Köszönöm szépen hogy elolvastad, várom a bírálatot.

>
 

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
621
812
LV karakter
Zack Burns
Sziasztok!

Tény, hogy meglehet ölni valakit nyomós indokkal, de én eléggé úgy érzem, hogy ez ki lett provokálva, elakart menni, ti pedig, körbeálljátok, kijelentitek, hogy a kocsija most szét lesz ütve, majd amint előveszi a kést és védekezik, ti önvédelemből fejbe lövitek.
Ez az egész egy benzinkúton lejátszódva eléggé irreális.
gy tudom, hogy a szerveren 5ös szintig számít valaki kezdő játékosnak addig mint szerverszabályzat is írja nem lehet kirabolni és kezdőként kezeli a szabályzat, de ebben a helyzetben nem értem, hogy miért számított az a helyzetben és hogy én szétakartam verni a kocsiját és hogy ő 11-es szintű.
Nem tartom arányosnak, hogyha a helyzet azt adta volna hogy a 11-es szintű játékos veri szét az én autómat, akkor nem lett volna figyelembe véve a szintje de amennyiben én verem szét az övét azesetben én szabályt követek el?
Ezt a dolgot, vagy túl reagálod vagy csak félreértelmezted, csak kíváncsi voltam, hogy nektek mi előny származik abból, hogy egy 11-es szintü, viszonylag még kezdő játékosnak szándékos anyagi kárt csináltok. Nem lett érte sem szankció osztva, sőt figyelmeztetve se letettek emiatt, egy kérdés miatt nem értem, ezt a felháborodást.

Videót nem tudtatok küldeni, a helyzetet leírva, és a helyszínt figyelembe véve, teljesen értelmetlen és irreális szituációt alakítottatok ki.

Fenyítés céljából mentetek oda, a vége autó törés, és lövöldözés lett a 4 sárkány melletti benzinkúton, a fenyítés megtörtént, ő elakart menni, miért kellet utána húzni annyira a szálat, hogy abból végül ez az eset jöjjön létre.
 
  • Tetszik
Reactions: LucasLV

Korpy

Barangoló
2020. 07. 12.
107
260
19
Szeged
V4 karakter
Vleror Agani
LV karakter
Blagomir Kostev
V2 karakter
-
Sziasztok!

Tény, hogy meglehet ölni valakit nyomós indokkal, de én eléggé úgy érzem, hogy ez ki lett provokálva, elakart menni, ti pedig, körbeálljátok, kijelentitek, hogy a kocsija most szét lesz ütve, majd amint előveszi a kést és védekezik, ti önvédelemből fejbe lövitek.
Ez az egész egy benzinkúton lejátszódva eléggé irreális.

Ezt a dolgot, vagy túl reagálod vagy csak félreértelmezted, csak kíváncsi voltam, hogy nektek mi előny származik abból, hogy egy 11-es szintü, viszonylag még kezdő játékosnak szándékos anyagi kárt csináltok. Nem lett érte sem szankció osztva, sőt figyelmeztetve se letettek emiatt, egy kérdés miatt nem értem, ezt a felháborodást.

Videót nem tudtatok küldeni, a helyzetet leírva, és a helyszínt figyelembe véve, teljesen értelmetlen és irreális szituációt alakítottatok ki.

Fenyítés céljából mentetek oda, a vége autó törés, és lövöldözés lett a 4 sárkány melletti benzinkúton, a fenyítés megtörtént, ő elakart menni, miért kellet utána húzni annyira a szálat, hogy abból végül ez az eset jöjjön létre.
Nem lett kiprovokálva, már a legelején amikor megérkezett a helyszínre körbeálltuk az autót a miénkel.
Nem a kocsiját akartuk szétverni az elején, megfenyegetni akartuk hogy kérjen bocsánatot aminek a vége az lett hogy elakart menni.
Emiatt szerettük volna a kocsiját szétverni, hogy ne személyisérülést generáljunk és ekkor rántotta a kést, a fegyvert használni se akartam hiszen ha nagyon akarom simán szétlőhettem volna az autót, de nem tettem hiszen RP-vel golfütővel akartam neki látni.

Mellesleg te magad írtad le a szerveren hogy nem mindegy hogy hanyas szintje van a játékosnak mert egy szerveren vagyok miután leírtam hogy szerintem teljesen mindegy, hisz nem a szint számít.
[2024-09-22 14:32:57] [Output] : Admin 5 Orton: (( Igen, majd szétverni egy 11-es szintü játékos kocsiját? ))
[2024-09-22 14:33:08] [Output] : Blagomir Kostev: (( Teljesen mindegy hogy hányas szintű a játékos. ))
[2024-09-22 14:33:26] [Output] : Admin 5 Orton: (( Nem mindegy, egy szerveren vagy, szerinted egy kezdő játékosnak, hogy jön le. ))
 

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
621
812
LV karakter
Zack Burns
Nem a kocsiját akartuk szétverni az elején, megfenyegetni akartuk hogy kérjen bocsánatot aminek a vége az lett hogy elakart menni.
Emiatt szerettük volna a kocsiját szétverni,
Az alap terv az lett volna, hogy szóban fenyegetitek, ha ti tettlegességre is készültetek, akkor miért nem választottatok egy elhagyatott környéket?
Mellesleg te magad írtad le a szerveren hogy nem mindegy hogy hanyas szintje van a játékosnak mert egy szerveren vagyok miután leírtam hogy szerintem teljesen mindegy, hisz nem a szint számít.
Ismét félreérted szerintem, feltettem neked egy kérdést, válasz helyett azt kaptam, hogy teljesen mindegy, ez okból írtam le, hogy én hogy látom ezt az "csináljunk kárt a másiknak" dolgot.
 

Korpy

Barangoló
2020. 07. 12.
107
260
19
Szeged
V4 karakter
Vleror Agani
LV karakter
Blagomir Kostev
V2 karakter
-
Az alap terv az lett volna, hogy szóban fenyegetitek, ha ti tettlegességre is készültetek, akkor miért nem választottatok egy elhagyatott környéket?

Ismét félreérted szerintem, feltettem neked egy kérdést, válasz helyett azt kaptam, hogy teljesen mindegy, ez okból írtam le, hogy én hogy látom ezt az "csináljunk kárt a másiknak" dolgot.
Ő választotta a területet a találkozóhoz, mellesleg azt mondod hogy én értettem félre de te írtad így.
 

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
621
812
LV karakter
Zack Burns
Ő választotta a területet a találkozóhoz,
Megakartátok félemlíteni, ha ő elakart menekülni, akkor úgy gondolom, azzal sikerrel jártatok, miért kellet tettlegességig menni, mi volt az oka, hogy ti az alap tervtől eltértetek?
A hely választásnak is volt szerepe.
[2024-09-22 14:29:57] [Output] : Kai Rayker: (( te kérdezted, hogy hol találkozzunk ))
[2024-09-22 14:30:08] [Output] : Kai Rayker: (( nyilván nem egy erdőt fogok mondani ahol nincs senki ))
Direkt választott forgalmasabb helyet, hogy nagyrészt biztonságba érezze magát.
Ezzel akarta elkerülni, hogy nagy bajba kerüljön, ami megtörtént, nem csak miattatok, mivel a lövöldözés részben az ő sara is, de ez az ügy közben is említésre került, tehát az a kijelentésed, hogy te lettél beállítva, mint hibás, nem feltétlen igaz, mivel egyik fél megmozdulását sem helyeseltem.
azt mondod hogy én értettem félre de te írtad így.
Ha rosszul fogalmaztam, és te emiatt értetted így, akkor elnézésed kérem.
 

Korpy

Barangoló
2020. 07. 12.
107
260
19
Szeged
V4 karakter
Vleror Agani
LV karakter
Blagomir Kostev
V2 karakter
-
Megakartátok félemlíteni, ha ő elakart menekülni, akkor úgy gondolom, azzal sikerrel jártatok, miért kellet tettlegességig menni, mi volt az oka, hogy ti az alap tervtől eltértetek?
A hely választásnak is volt szerepe.
[2024-09-22 14:29:57] [Output] : Kai Rayker: (( te kérdezted, hogy hol találkozzunk ))
[2024-09-22 14:30:08] [Output] : Kai Rayker: (( nyilván nem egy erdőt fogok mondani ahol nincs senki ))
Direkt választott forgalmasabb helyet, hogy nagyrészt biztonságba érezze magát.
Ezzel akarta elkerülni, hogy nagy bajba kerüljön, ami megtörtént, nem csak miattatok, mivel a lövöldözés részben az ő sara is, de ez az ügy közben is említésre került, tehát az a kijelentésed, hogy te lettél beállítva, mint hibás, nem feltétlen igaz, mivel egyik fél megmozdulását sem helyeseltem.

Ha rosszul fogalmaztam, és te emiatt értetted így, akkor elnézésed kérem.
Azért lett volna tettlegesség hiszen ő úgy gondolta hogy elsétál, ekkor írtam hogy akkor szétverem az autóját.
Ekkor ő visszafordult, és odaállt közénk.
Miest elővettem a golf ütőt a kolléga elővette a kést és csapkodni kezdett vele.
Nem igazán értem hogy miért kötöttél bele a tettlegességre amikor olyasmódon RP-zhetünk egy adott szituációt ahogy mi azt kitaláljuk, persze szabályok keretei között.
Nem igazán látok szabályzatot arra, hogy nem verhetem szét valakinek az autóját forgalmas helyen (indokkal).
És az hogy 11-es szintű meg továbbra se ok, hogy ne károsíthassam meg a vagyonát ahogyan a karakterem szeretné.
Persze, ha oktalanul mentem volna oda és verem szét az autóját érthető lenne a kiakadás, de volt indok.
2-3óra detektorozással milliókat lehet keresni a szerveren, és abban is biztos vagyok hogy vagyonilag is gazdagabb volt nálam szóval nem igazán értettem a problémát benne.
Azt mondtad hibát követtem el azzal, hogy lelőttem valakit aki késsel hadonászik felém amit kissé érdekesnek tartok hiszen ha a karakterem veszélyezve érzi magát, azellen kifejezetten tenni fog főleg ha engem és egy barátomat is megszúrják.
Továbbra is hozzátenném (bandatagok) vagyunk!
Továbbra sem értem, az lett volna a helyes miközben fegyvert tartok, hogy megszúrnak és lefekszek a földre előveszem a fegyveremet és neki adom hogy csinálj ki? - Vagy milyen végkimenetelre gondoltál? Ráfogom a fegyvert perceken keresztül miközben vérzek és elviszem onnan?
 
  • Imádom
Reactions: Kolozs

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
621
812
LV karakter
Zack Burns
Nem igazán értem hogy miért kötöttél bele a tettlegességre amikor olyasmódon RP-zhetünk egy adott szituációt ahogy mi azt kitaláljuk, persze szabályok keretei között.
Nem igazán látok szabályzatot arra, hogy nem verhetem szét valakinek az autóját forgalmas helyen (indokkal).
És az hogy 11-es szintű meg továbbra se ok, hogy ne károsíthassam meg a vagyonát ahogyan a karakterem szeretné.
Persze, ha oktalanul mentem volna oda és verem szét az autóját érthető lenne a kiakadás, de volt indok.
Nem mondtam egy szóval sem, hogy te itt szabályt sértettél, szimplán megkérdeztem, hogy te neked mi előnyöd származik abból, ha neki komoly anyagi kárt okozol, egy beszólás miatt.
Azt mondtad hibát követtem el azzal, hogy lelőttem valakit aki késsel hadonászik felém amit kissé érdekesnek tartok hiszen ha a karakterem veszélyezve érzi magát, azellen kifejezetten tenni fog főleg ha engem és egy barátomat is megszúrják.Továbbra is hozzátenném (bandatagok) vagyunk
Ezzel talán rosszul fejeztem ki magam, vagy nem fejeztem ki egyáltalán, nem azzal volt a problémám, hogy lelőtted, mivel ez önvédelem volt ezzel semmi probléma, inkább azaz érzés volt bennem, hogy kiprovokáltad, hogy ő előrántsa a kést, ezzel megadva neked az okot, hogy lelőhesd.
Egy benzinkúton lejátszódva ez számomra teljesen irreális szituáció.
Továbbra sem értem, az lett volna a helyes miközben fegyvert tartok, hogy megszúrnak és lefekszek a földre előveszem a fegyveremet és neki adom hogy csinálj ki? - Vagy milyen végkimenetelre gondoltál? Ráfogom a fegyvert perceken keresztül miközben vérzek és elviszem onnan?
Egyértelmű, hogy ezt te sem, és senki sem engedi meg, hogy megtörténjen, a másik fél is ugyanúgy benne volt ebben, talán még jobban is, eléggé irreális, csak úgy kést rántani civilként 3 nem éppen barátságosnak kinéző figurára. Szankció nem lett kiosztva, mind a kettő fél tájékoztatva lett, hogy nem reális szerepjáték szituációt alkottak, valamint, hogy a jövőben egy ilyen szituáció, ne feltétlen a szurkálódás és a lövöldözés felé menjen el.
 

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
721
1 317
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow
Az egész ügy feleslegesen lett túlbonyolítva. Kezdjük azzal, hogy teljesen irreleváns az ügy kapcsán, hogy mit akartak csinálni az autóval, ha nem tették meg, továbbá az, hogy ő 11-es szintű nem sok mindenben befolyásolja már- nem számít kezdőnek stb.

A civil játékos önszántából ment ki a helyszínre, hogy találkozzon vekük vállalva a kockázatot, hogy esetleg megsérülhet/meghalhat. Azzal, hogy elővette a kést, végleg elásta magát. Ennek következtében utána le lett lőve, ami teljesen IC ügy, mivel ebben az esetben az önvédelem megfelelő indoknak számít.

Beszéltem Ortonnal, mivel szankció nem született, az ügy lebonyolításában elkövetett hibái miatt szóbeli figyelmeztetésben részesítem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.