Black Riley Jelentkezés TeamSpeak3 Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

rili

aqui vamos de nuevo
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 445
4 080
20
V4 karakter
Riley Beiswanger
{ - IG Neved - }
Black Riley​

{ - Mióta használod a TeamSpeaket? - }
SeeMTA TeamSpeaket nagyjából egy-másfél éve, összességében pedig körülbelül három éve használom.​

{ - Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra? - }
Hétköznap 3-4 óra
Hétvégén 6+ óra.​

{ - Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken - }
Barátaimmal szinte csak ezt a platformot használjuk beszélgetésre így amikor felkelek/haza érek az iskolából egészen késő estig fent vagyok, nagyjából
Hétköznap 6 óra
Hétvégén 12 óra.​

{ - Miért válasszunk be téged a csapatban - }
- Aktív vagyok
- Érzek magamban kellő potenciált hogy hosszú ideig Moderátor legyek
- Terhelhető vagyok
- Türelmes vagyok
- Gyorsan alkalmazkodok új dolgokhoz​

{ - Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz - }
- Aktivitásommal
- Feladataim teljesítésével
- Segítőkészségemmel​

{ - Miért szeretnél a csapathoz tartozni - }
Régóta "szemeztem" a TeamSpeak Moderátorkodással, mindig is nagyon tetszett ezen a platformon való segítségnyújtás így szívesen kipróbálnám magamat Moderátorként, akár hosszú távra.​

{ - Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását - }
Amennyiben Nem Regisztrált felhasználó, abban az esetben elhúznám, megkérdezném játszik -e az MTA Szerveren, majd ennek megfelelően megkérdezném a Három Szerver és vagy Három Teamspeak Szabályt. Amennyiben ezekre sem tud válaszolni, elmondanám neki hogy ezzel semmi gond sincsen, majd közölném hogy áthúzom a tanuló szobába ahol nyugodtan nézze át a TeamSpeak Szabályzatot és a Főbb RP Fogalmakat ameddig szeretné, majd ha úgy gondolja hogy kellően megismerte és el tudna mondani nekem három-három darabot akkor írjon rám Privát Üzenet formájában. Amennyiben azt sem tudja hogy tud rám írni, természetesen ezt is elmagyaráznám neki. Ha írt hogy sikerült megismerni a szabályzatokat abban az esetben vissza húzom és ismét megkérdezem a három-három szabályt. Amennyiben feltudta sorolni, ráadom a megfelelő rangot. Utána megkérdezném hogy tudok -e még valamiben esetleg segíteni, és ha igen akkor természetesen segítek neki.​

{ - Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt! - }
- Mások piszkálása, zaklatása, szidása, lenézése​
A TeamSpeak egy olyan platform ahová beszélgetni, "kikapcsolódni" járnak fel az emberek és az ha valaki piszkálja, szidja a másikat az nagyon rossz dolog. Ha nem hagyják hogy nyugodtan játssz vagy beszélgess másokkal, nagyon eltudja venni a kedvedet bármitől ezért szerintem ez egy nagyon fontos szabály.​
- Mások nem publikus adatainak kiadása​
Szerintem nem kell túl ragoznom hogy miért ez az egyik legfontosabb szabályzat szerintem és sokak szerint. Senki sem szeretné hogy esetleg egy rosszul elkészített fotó, facebook profil link és társai kéretlenül, nem általad legyen továbbadva másoknak. Nagyon könnyen vissza lehet élni az ilyen adatokkal és akár ez további szidásokhoz, piszkálásokhoz vezethet.​
- Engedély nélküli hangfelvétel készítés​
Szintén nem kell szerintem túl ragoznom, úgy mint az előzőnél. Senki sem szeretné hogy esetleg vékonyabb hangja miatt, tudatlansága miatt, hangfelvételt készítsenek róla, kéretlenül, majd ezt esetleg még publikálják is.​

{ - Ismeretség a teamen belül - }
WC -vel szoktam játszani, beszélgetni gyakran, ő az akit úgy ismerek a teamen belül.​

{ - Referenciáid - }
2018. Szeptember óta Moderátor 2019. Február óta pedig Operátor szerepet töltök be a San Andreas Stories Network TeamSpeak Szerverén.​

{ - Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni? - }
Mindenképpen higgadtan kezelném végig az "ügyet". Ha már tényleg többszörösen elmagyaráztam neki és továbbra is ellenkezik, szinte már nem "értetlenség" miatt hanem szándékosan próbál feszültséget kelteni, szankcionálnám. Először kickben majd ha ezek után szintúgy nem fejezi be komolyabb szankciót osztok. Természetesen ezek a dolgok függenek az adott személy stílusától is.​


{ - Mutasd be magad egy 5-10 mondatban - }
Attilának hívnak 15 éves vagyok idén Novemberben töltöm a 16. életévemet. Nagyjából másfél éve játszok a szerveren és azóta töretlen aktivitással, szinte minden napos kikapcsolódásom. Jelenleg a Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola 10. osztályába járok. Programozó vagy Webfejlesztő szeretnék lenni tanulmányaim befejezte után. Amennyiben felvesznek egyetemre, természetesen ott szeretném folytatni még a tanulmányaimat. 3-4 -es tanuló vagyok, lehetséges kicsit többet is ki tudnék hozni magamból, de sajnos eléggé lusta vagyok. Szeretem a Történelmet, Testnevelést és az Informatikai tantárgyakat. Szabadidőmben a Játszás mellett rendszeresen biciklizem és focizok, emellett szinte minden más sport felé nyitott vagyok, valamint szeretek a barátaimmal időt tölteni.​
 
Utoljára szerkesztve:

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
A lapod tetszik nagyon, szépen kidolgozott, jól megfogalmazott és igényesen megszerkesztett.
Támogatom a moderátori csapatba való kerülésed!
 
  • Tetszik
Reactions: lepesindul

Noel.

Szeretem a 🍒-t.
2019. 05. 18.
442
1 059
V4 karakter
Kayden Reed
CsoCso

Atolvastam a lapodat, es megvagyok vele elegedve, latszik hogy szantal ra idot.

A minta szep, igenyes.

TAMOGATOM

Noel
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect és dzsoi

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 423
1 226
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Szia a minta át látható, bár véleményem szerint jót tett volna neki egy középre rendezés.
A lapod tartalmas és jól meg fogalmazott.
Ha tényleg tudod hozni ezt az aktivitást és a többi dolgot amit leírtál akkor csak sok sikert tudok kíváni.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

WC

Nevet és titulust szeretnék
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
588
1 112
Budapest
V4 karakter
William F Brasco
LV karakter
William F Brasco
Szépen megfogalmazott lap, mint BMS-ben szerintem itt is simán megállnád a helyed, egyértelműen TÁMOGATOM
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: dzsoi és rili

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 422
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Ez az a lap amelyik az egyik legjobbra sikeredett szerintem.
Sima, mégis figyelemfelkeltő, kicsit hosszúkás, mégis tömör és lényegretörő.
Sok sikert hozzá.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi és rili

rili

aqui vamos de nuevo
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 445
4 080
20
V4 karakter
Riley Beiswanger
Köszönöm szépen mindenki válaszát és támogatását!
@Morthy mindenki középre igazította, illetve általában minden lapot középre igazítanak, kissé már unalmasnak találtam, így egy kis változatot vittem a dologba és szerintem nem néz ki olyan rosszul. Természetesen neked is köszönöm a válaszodat!
 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
427
145
V4 karakter
Enzo F Brasco🇮🇹
Hali,

Szépen megszerkesztetted, elnyerte a tetszésemet.Eddig csak jót hallottam felőled, és remélem a lustaságod, erre nem terjedne ki. Sok sikert! Pacsi.
 
  • Tetszik
Reactions: rili

rili

aqui vamos de nuevo
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 445
4 080
20
V4 karakter
Riley Beiswanger
Természetesen amit szívesen csinálok és ami érdekel, azt nem hanyagolom el, ezáltal szerintem Moderátorkodásra ez nem fog kiterjedni.
Köszönöm szépen a válaszodat!
 

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 413
V4 karakter
Kano_Bokinni
Meg csak most olvastam el de kiraly lap lett! Tartalmasan, boven kifejtetted a valaszaid illetve a formazas is jo lett illetve ha jol tudom SAS-on operator vagy/voltal szoval biztos van mar tapasztalatod ebben a feladatkorben, igy megallnad a helyed.
sok sikert!
 

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi és rili
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.