Black Diego jelentkezése

Bence599

Újonc
2024. 07. 02.
2
0
V4 karakter
Black Tomson
LV karakter
Black Diego
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Black Diego
Születési hely, dátum:
Las Venturas,1997.12.19
Lakcím:
Bayside,12/B
Telefonszám:
+38-76-277-9456
E-mail cím:
blackdiego97@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Kereskedelmi főiskola
A jogosítvány száma:
330829RC
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.07.31

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Bence
Életkorod:
15
AccountID:
27521
Játszott perc:
6100
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Nem voltam még frakcióban.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
-
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretnék egy jó frakcióba csatlakozni és egy jó közösségbe is,illetve szeretném kipróbálni a parkolásfelügyeletet
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Minél több időt eltölteni a frakcióban,új embereket megismerni, illetve szeretnék minél magasabb szintet elérni.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
A frakció tagjaként könnyen tudnám segíteni a mindennapi feladatellátást,mivel gyakorta lennék aktív.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Naponta 5-6 órát
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitív: gyors alkalmazkodási készség,csapatszellem,közvetlen személyiség vagyok,segítőkészség,barátságos Negatív néha türelmetllen, ritkán túlgondolok dolgokat,sokat kockulok, hangulatembe, érzékeny
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Bence vagyok, 15 éves. Győr-Moson-Sopron vármegyében élek, Győrben. Szeptembertől szárazépítő szakon tanulok tovább. Szabadidőmben általában a számítógép előtt ütöm el az időt, leginkább baráti társaságban. Körülbelül 2,5 éve kezdtem el MTA-n belül rp szervereken játszani. A közösségben nagyon sok embert ismertem meg és rengeteg tapasztalatot is szerezhettem a szerepjáték terén. Még az SGS szervereken kezdtem el a szerepjátékos pályafutásomat, viszont azóta megjártam jó pár szervert és elmondhatom azt is, hogy jó pár frakciót megjártam. Eddig leginkább a rendvédelmi frakciók vonzottak, viszont most szeretnék újat kipróbálni, így esett a választásom a parkolásfelügyeletre. Egy gyorsan alkalmazkodó, barátságos és közvetlen srácnak vallom magamat. Ahogyan eddig is, úgy most is az lesz a célom a frakcióban, hogy a tagokkal jó kapcsolatot ápolva egy remek kis közösséget hozzunk létre együtt, ahol segítjük, támogatjuk egymást.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!: