Bjorn Nygaard Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AViszkis

Újonc
2022. 02. 10.
16
3
18
𝐊𝐎𝐒𝐈𝐂𝐄, 𝐒𝐥𝐨𝐯𝐚𝐤𝐢𝐚
steamcommunity.com
V4 karakter
🇳🇴 Bjorn Nygaard
LV karakter
🇮🇹 Vito Nostra
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Gergely. -

Hány éves vagy?
- 17. -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- -

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Honvédség, idő hiány. -

Voltál-e már adminjailben?
- -

Voltál-e már bannolva?
- -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Csatlakozásom oka az lenne, hogy feletébb érdekel engemet az OMSZ és ezt egy tökéletes lehetőségnek találtam. Mindig is vonzott valamennyire
a segítség nyújtás és akkor kipróbálnám magamat ebben is a szerveren. Szeretném a szerver ezen oldalán is felfedezni milyen lehetőségek vannak és,
hogy milyen RP szituációk tudnak kikeveredni. Ki szeretném próbálni magamat, hogy miképpen tudom segíteni az OMSZ jelenlétét a szerveren.
És legfőképpen szeretnék az OMSZ csapatának egyik tagja lenni. -


Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Gergely vagyok, egy 17 éves srác, aki szórakozását találta az RP-ben. A még V3 szerverén kezdtem el játszani egy barátommal 2021-ben.
Előtte is játszottam már a V2 és még nagyon régen SAMP szervereken is. 2 év múlva fejezem be az iskolát és majd kiderül, hogy
felépítményibe megyek tovább vagy tagja leszek az államom hadának. Mindennapjaim része az edzés, valamint a futás.
Próbálok segitőkész ember lenni az élet minden területén, de néha nem pontosan így sikerül. Vissza térve az RP részhez, nemrégibben
volt egy fél éves kihagyásom, mert már a masinám nem állta meg a helyét. Most egy kis gép újitás után kicsit jobb élmény játszani.
Jövőre megyek letenni a vezetői engedélyemet, amit már feletébb várok. Utána meglátjuk, hogy mi sikerül a terveimből és, hogy
hol állom meg a helyemet az életben.-


Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- Hétköznaponként : 2 óra átlag.
Hétvégenként: 3 óra átlag. -


Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Igen, rendelkezzem mindkettővel. -


IC rész

Jelentkező neve:
- Bjorn Nygaard.-

Születési helye, ideje:
- Norvégia ,1998.8.19. -

Állandó bejelentett lakcíme:
- Los Santos, Jefferson Motel. -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Érettségi. -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Szép napot kívánok minden olvasónak. A polgári nevem Bjorn Nygaard egy 25 éves fiatalember. Norvégiából pontosítva Oslo-ból érkeztem Seecity-be, hogy kamatoztassam
az ottan eltanult tudásomat. Középiskolában tanultam ki a végzettségemet, amit egy általános iskolai gimnáziumi felépitmény előzőtt meg. Az életemben sok mindent
autodidakta módon kellett megtanulnom, hiszen csak én voltam és az édesanyám. Édesapám már nagyon fiatal koromban elhagyott bennünket. Véghezz vittem édesanyám kivánságát, hogy orvosnak
tanuljak. Szeretnék visszaadni sokat a társadalomnak a szakmámmal. Szeretnék sokat tanulni a tőlem idősebb orvosoktól. Szeretném a kis tudástáramat bővíteni az OMSZ alatt.
Remélem, hogy ezen igéreteimet és fogadalmaimat betudom majd teljesíteni az OMSZ alatt. -



Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A : a légúti hangok hallgatása szabad füllel, majd ha esetleg van a légúti fenyegetéseket is beazonosítjuk.
B: a páciens légzésének ellenzőrzése, szabad szemmel is látható, hogy a páciensnek csökken vagy növekszik a légzésszáma.
A légzési munkáját, valamint mélységeit is meg kell vizsgálni.
C: A keringés vizsgálata, a páciens pulzusának vizsgálata, testének hőmérsékletének vizsgálata esetleges CRT.
D: Idegrendszer ellenőrzése, pupllák vizsgálata, a páciens tudásállapotának felmérése.
E: Egyéb fajta vizsgálatok, testhőmérséklet megítélése, has vizsgálata, stb...
-


Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Mentőgépkocsi,
Esetkocsi,
Rohamkocsi,
Mentőhelikopter,
Kiemelt mentőegység. -


Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- Hordágy,
Esettáska,
EKG,
nyakrögzitő,
Oxylog,
oxigén palack,
Perfúzor,
Vérnyomás mérő,
kötszerek,
különféle fájdalomcsillapitók.-


Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Mihamarabb egy törlökendőt esetlegesen a saját felsőmet is felhasználva a szomszéd nyakára szóritókötést helyezek. Ez után tárcsázom a mentőket, elmondom a helyzetet,
majd megvárom amíg a helyszínre érkeznek. -


Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Megközelítem a hölgyet majd megkérdezem magánál van-e, amennyiben nincsen a fentebb említett ABCDE vizsgálatot elvégzem amennyire csak tudom utcai körülmények között, majd tárcsázom a
mentőket és követem az útasitásaikat amíg ki nem érkeznek. -


Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Ezek a tünetek nagyon gyakran agyvérzés tünetei, de akár a stroke is lehetnek. Legelső dolgom, hogy tárcsázom a mentőket, majd megpróbálom biztonságos helyre helyezni, esetleg leültetni a
földre ha nincsen más lehetőség. Kommunikációt fogok vele folytatni ameddig a mentőegységek nem érkeznek meg. -


Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Siettek át amint csak tudok, utam alatt tárcsázom a mentőket, és elmagyarázom a helyzetet. Megpróbálom ammenyire csak tudom felállítani majd Heimlich fogással remélhetőleg sikerül eltávolitanom az idegentestet a légutakból és elkezdhetem a mellkas kompressziót. -


omszzarlec.png

hivatas2.png
 

TamasDziadek

Újonc
2023. 04. 07.
39
46
Dunaszerdahely
V4 karakter
Dr Jaden Heath
omsz-new-10.png
Tisztelt Bjorn Nygaard! Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte. Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elfogadta, a továbbiakról értesítést küldünk majd. ((Keress fel minket TS-en, hétköznap délutánonként és szombaton 2 és 8 óra között kereshetsz minket az "[OMSZ] Főigazgatói hivatal" szoba várójában. Vasárnap nem áll módunkban tagfelvétel miatt fogadni.))
Üdvözlettel:
Dr Jaden Heath Osztályvezető főorvos
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.