Bjorn Kasper jelentkezése Las Venturas Taxi társaságához. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nigoc

Újonc
2019. 01. 11.
74
45
Érd
V4 karakter
Nigoc Xavier
LV karakter
Contanzo Alley
V2 karakter
-
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?

Tóth Bence
Hány éves vagy?
15
Hány játszott perced van?
19 nap, 18 óra és 18 perc (28458 perc)
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen voltam! Ui: Utolsó jailem PK-ra volt rakva, Benett úgy döntött, hogy nem volt jogos a jail... ( https://imgur.com/a/dvxLAyn )
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen voltam, 1 FK itemek leadása.
2. félreértés volt, rá 20 percre le lett szedve rólam ( https://imgur.com/a/dvxLAyn )

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen volt! Contanzo Alley, Tóth Bence ( https://imgur.com/a/dvxLAyn )
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Igen voltam: 1.Redline Auto Service, 2.Do Roc Crips,
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
1.Idő hiánya
2.Törölve lett
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Amire büszke vagyok: Szerver admin 1, Mint IC mint OOC kapcsolatokat tudtam kialakítani magamnak.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
4-5 óra - Hétvégén ez megnövekszik 6-7 órára is aká.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Természetesen!
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Megmondom az őszintét, erre a kérdésre sose tudtam normális választ adni, mivel ahoz ismernem kellene a többi jelentkezőt, hogy eltudjam mondani mivel vagyok ügyesebb.
Tekintettel arra, hogy nem ismerem őket, így csak annyit tudok írni, hogy a hozzáállásomat tudnám leginkább kiemelni. Én azt mondom, hogy ha már elkeztük akkor csináljuk azt 100%-os erőbedobással. Szóval nagyvonalakban csak annyi, hogy szorgalmas és magabiztos vagyok abba amit csinálok.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok! Tóth Bence vagyok. 2003.08.04-én szültettem, 15 éves vagyok. Érden lakok, Budapestre járok be iskolába egy magán Informatikai gimnáziumba, ahol elsődlegesen programozást tanulunk. 10 évig fociztam, azt most nem ecsetelném, hogy pontosan hol is, mert nem 1 helyen. A RolePlay-el már lassan 3 éve játszok, de már előtte is tudtam, hogy mi ez, mivel folyamat YT videókat néztem róla. A szerverre 2017-07-02-én regisztráltam fel, azóta kisebb kihagyásokkal folyamat játszok. Viszonylag gyakra szoktam feltölteni YouTube-ra videót, ezáltal szabadidőmbe ha nem játszok akkor videót/képeket szerekesztek, készítek(PM-be YT linket dobok ha kell). A szerveren szeretem vezetgetni a karakteremet, gondolok itt a háttértönétére, és az azok után történő dolgaira.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:

Bjorn Kasper
Jelentkező születési helye, ideje:
Deutsch Frankfurt Ärztezentrum, 1983.02.10.
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Anne Sulzer
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Természetesen!
Miért szeretne ide jelentkezni?
Mindig azt mondták nekem, hogy azt csináld amit szeretsz, mivel szeretek vezetni és a kocsikat is szeretem ezért ez a legjobb állás számomra.
Miért pont önt vegyük fel?
Precíz és körűltekintő munkámmal, a lehető legjobb teljesítményt tudom nyújtani.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Tekintettel arra, hogy volt részem csapatot vezetni, így tudom hogy konfliktusokkal jár az, hogy ha több ember egy légkörbe kerül. Az évek alatt sikerült kifejlesztenem egy teknikát, amivel ezt könnyen orvosolni lehet. Számomra mindig is fontos volt a csapat, hiszen gondoljunk bele, ha csak beteg az egyik társunk akkor a másik már be is tud ugrani, helyette. Vagy csak olyan emberek mint én akik nem rég jöttek a városba, egyenlőre még nem rendelkeznek ismerősökkel se barátokkal, így nincs kinek elmondani a dolgokat. Ezt a csapatban lévő emberek tudják orvosolni.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen!
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
Elfogadom!
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
Las Venturas
Redsands West 2.
-A fórum internetes állásportálon meghírdetett Taxi-s állásra pályázom abban bízva, hogy az általam birtokol szakmai tudással remek hátteret biztosíthatok a munka elvégzésének. -A Las Venturas Taxi társaság-ról az online felületeken látottak alapján meggyőzőek voltak számomra, rendkívül szimpatikus a munkahelyi légkör. A nyelvoktatást kifejezetten fontosnak tartom, ezért szívesen állítanám a szaktudásomat a cégük növekedésének szolgálatába. -Széleskörű szakmai tapasztalattal rendelkezem a fuvarozás és az autók terlületén. Dolgoztam autószerelőként és tömegközelekedésben is. A korábbi munkahelyeimen eltöltött hosszú évek lojalitásomat és monotonitástűrő képességemet is bizonyítják, még is inkább az elért eredményeimet szeretném kiemelni:
Az eltöltött idő alatt a cég-nek + 5%-al megnőtt a bevétele, ezzel egy időben elnyertem az év dolgozója címét is.
Míg a tömegközlekedésben, már inkább a fizetésem növekedett.

Bízom benne, hogy az emberi tényezőkről pedig lesz lehetőségem egy szeméyes interjú keretein belül meggyőzni Önöket.
Üdvözlettel,
Bjorn Kasper
LV., 2019.05.20.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:
Zm3hlCi.png

Aláírás: Bjurn Kasper

Kelt.: 2019.05.20.
 
Utoljára szerkesztve:

Randyy

Újonc
2019. 05. 16.
20
17
LV karakter
Christian Martinez
Hello!
Az önéletrajz csatolását,az aláírást és a keltezést elfelejtetted.
Nehogy baj legyen, nem lett rossz jelentkezés.:D
 

Nigoc

Újonc
2019. 01. 11.
74
45
Érd
V4 karakter
Nigoc Xavier
LV karakter
Contanzo Alley
V2 karakter
-
Ohh... tényleg elnézést :( köszi hogy szóltál.
 

Nigoc

Újonc
2019. 01. 11.
74
45
Érd
V4 karakter
Nigoc Xavier
LV karakter
Contanzo Alley
V2 karakter
-
Az önéletrajz az ott volt, vagy neked nem mutatja?
 

Nigoc

Újonc
2019. 01. 11.
74
45
Érd
V4 karakter
Nigoc Xavier
LV karakter
Contanzo Alley
V2 karakter
-
Remek.... Hazaérek és megcsinálom.
 

Sityu

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
308
173
Kecskemét
LV karakter
Tao Lefebvre
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Carol O Lefebvre vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.05.24. 20:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: TS-en bizonyítanod kell. Plusz arra a DM jailre részletesen kíváncsiak vagyunk.
 
Utoljára szerkesztve:

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
Frakció tag lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.