Bishop Dwayne jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

savory

Újonc
2019. 01. 23.
39
12
V4 karakter
Narquise Ellison
LV karakter
Aaron Midway
V2 karakter
none
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Bishop Dwayne >

Születési helye, ideje:
< 16621 107th Ave, Orland Park, Loyla Center for Health at Orlando Park, 60467, Egyesült Államok, 1987.17.07. >

Édesanyja lánykori neve:
< Margaret Clark >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, The Strip apartman; HS-N: 55221 >

Hány éve él a városban?:
< 8 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék önöknél dolgozni mivel a teljes karrierem a szerelő szakmára alapul és ebben vagyok a legjobb, ez a végzettségeimen is kimutatkozik >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mivel ebben a szakmában utazok több éve >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Természetesen dolgoztam, a Szak-Gimnáziumi éveim után több évig dolgoztam Chicago-ban egy nagyobb szerelő telepen, illetve több évnyi tapasztalattal rendelkezem >

Előző munkahelye(i):
< Egyesült Államok, Oak Lawn; W.99th Street, Greenwood Auto Car Service, Egyesült Államok, Poeria; N Prospect Ride ; Heave Street Customs and Car Services. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Bishop Dwayne >





dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 3992 perc >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nincs >

Mióta RP-zel?:
< 5 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Őszintén megvallva sok jót hallottam a Redline-ről nem csak a baráti körömből hanem más emberektől is, mivel IRL is vonzanak az autók ezért teljes mértékben szeretnék egy ilyes fajta frakcióba beilleszkedni >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szerintem én megfelelő lennék szerelőnek mivel nem egy SAMP/MTA szerveren voltam már szerelő frakció tagja. Vannak tapasztalataim e téren mint IRL mint IG az, az a játékban, sok mindenkit megkérdeztem, hogy még is, hogy megy a frakció mit kell tudjak mikor belépek ezért nem tudatlanul lépnék be a frakcióba hanem tudom az alapvető dolgokat >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam! >https://imgur.com/a/jpOAvyn >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem, nem voltam! https://imgur.com/a/jpOAvyn >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Itt vannak! > https://imgur.com/a/jpOAvyn >

Voltál-e már szerelő?:
< Ezen a szerveren nem >

Mennyi idős vagy?:
< 15 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2017-ben kezdtem kisebb-nagyobb kihagyásokkal >

Használsz-e TS3-at?:
< Ha muszáj, Discordon vagyok mindig elérhető >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Amíg fent vagyok a szerveren teljes mértékben a frakcióra fordítom az időmet, ami olyan 8-9 óra, max 10-12 >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Jelen pillanatban mivel Szak-Gimnaziumra készülök Szeptember 16-tól délelőtt és délután teljes mértékben be vagyok határolva (kivételt élvez szombat és vasárnap) de szerintem minden nap este időt tudok szakítani. Most nyári szünetben majdnem minden nap aktív tudok lenni majdnem egész nap >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Nyári szünetben mind a kettőt tudom teljesíteni de Szeptember 16. maximum este tudok lenni >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok! A felhasználó nevem Spici, nem szeretnék bemutatkozni itt a nagy közönség között. Erdélyi srác vagyok azon belül pedig Harghita megyei. Nem szeretnék belemenni az életembe annyi a lényeg, hogy Számitástechnikus-nak tanulok a "Székely Károly" szakközépiskolába. Erős székely akcentusom van ezért sajnos vannak olyan szavak amiket nem tudok teljes mértékben kiejteni. Röviden magamról ennyi. >
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 245
5 296
LV karakter
Edward Paul
Szép tartalmas lapot sikerült összehoznod. Ha tudod tartani a napi 8-9 órát alsóhangon, akkor semmi rossz szó nem lesz az aktivitásodat illetően.
Sok sikert, támogatom.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.08.05. 17:30 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.