Bishop Brighton Jelentkezése az SCCS köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sajtosperec

Újonc
2019. 12. 15.
35
16
V4 karakter
Alexander Wayne
LV karakter
Bishop Brighton
V2 karakter
Bishop Brighton
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Bishop Brighton
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: ezen lap írása közben 32588
IC SZINT: 26

KOROD: 18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/EAP4rd3 https://imgur.com/a/tU3nEFU

EDDIGI FRAKCIÓID: 2-szer jártam az OMSZ köreiben is, 1-szer pedig a NAV állományát is bővítettem
TÁVOZÁSAID OKA: az első OMSZ pályafutásom végét az inaktivságom okozta, másodszor pedig monotonnak találtam és váltani szerettem volna, a NAV-ban pedig 6 kellemes hónap után gondoltam hosszabb-rövidebb időre hátat forditok a rendvédelemnek és új irányt veszek.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: napi 4-5 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: napi 5 óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: igen

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Alexander vagyok, jelenleg 18 éves, egy fővárosi gimnáziumban kezdem az utolsó évem, szeretek társaságban lenni, szeretek emberekkel beszélgetni, érdekel a pszichológia és minden ami ezzel kapcsolatos. A szerveren már egy ideje játszom, kisebb szüneteket tartottam, azonban ha értelmet nyer a játék, például bekerülök egy frakcióba mindenben segitem, lököm előre és aktiv tagként próbálok tündökölni. Extrovertált, kapcsolatorientált embernek titulálnám magam, ahogy arra fentebb is utaltam, úgy gondolom egy frakció életében ez jelenthet némi előnyt.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Gondoltam kipróbálok valami újat, az OMSZ és a NAV után. Sok jó dolgot hallottam erről a frakcióról és én is egy jó közösségnek találtam az alatt a néhány rövid sorban állás alatt amit, eltöltöttem a szerelésre várva. Plusz már régebb óta szemezek ezzel a lehetőséggel és most úgy döntöttem élek vele

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

válaszod​
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.08.28.20:00
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.