billy0 panasza tranesre (helyette irom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kandur69

Újonc
2020. 01. 07.
13
46
V4 karakter
Paskal Buchel
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png





Neved:

billy0



Panaszra tett moderátor neve:

Tranes



Panasz oka:

Ügy nem megfelelő megbeszélése, indokolatlan kitiltás.

A sztori az annyi volt, hogy kaptam Zanetől egy figyelmeztetést amivel semmi kivetni valóm
nem volt, teljesen jogosan és korrekt állt hozzá. Majd gondoltam rá pár napra(nem tudom pontosan hány napra rá) a haverjaimnak a lapjához kommentelek, akiket évek óta ismerek, játszok velük. Nagyon nem is volt dolgom elolvasni, mert mint fentebb leírtam, ismerem őket, tudok róluk mindent. 4 perc alatt 4 commentet fűztem 4 különböző lap alá. Ez véleményem szerint, nem hunterkedés és nem is vadásztam hszt, mert amit neki is leírtam privátba, nem nagyon érdekel a reac szám, a hsz szám, szimplán a haverjaim lapját szerettem volna támogatni, hisz tudom, hogy megállnák a helyüket. Az 1 hónapos kitiltás véleményem szeirnt sok ha mindenképpen ki szeretett volna tiltani.




Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):

https://imgur.com/a/deExP6u




Egyéb megjegyzés:
Fentebb leírtam mindent.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Kandur69

Újonc
2020. 01. 07.
13
46
V4 karakter
Paskal Buchel
A “szia” “1 perc alatt elolvastad” “nem szeretnem tul targyalni” dolgokon kivul semmi mast nem irtal, kuldtel egy kepet, es egy szabalyzat pontot amivel tisztaba vagyok. Amit én leírtam az elolvasáson kívül nagyon semmi pontos választ nem kaptam. Leírtam neked valamit, úgymond fittyet hánytál rá, és lezártad egy nincs hozzá fűzni valóm indokkal. Véleményem korrekten is meglehetne beszélni, hogy figyeljek rá legközelebb, és egy minimálisat lecsökkented a büntetest, de semmit nem kaptam. Fentebb is leírtam és discordon is. Ha Hsz hunterkedni szerettem volna, nem a haverjaim lapja alá írok. --->Bilyke válasza.
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 060
12 093
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
Hello.

A panaszt átbeszéltük Zane-el illetve Tranessel, közös álláspont alapján arra a döntésre jutottunk, hogy a kitiltásod levételre kerül. Megértjük az álláspontodat, és természetesen figyelembe is vettük, hogy nem fordítasz különös figyelmet a reakciók/HSZ-ek számára.

Tranes az eset kapcsán nem részesül szankcionálásban, viszont Discord üzenetváltásra a jövőben jobban oda fog figyelni, nem félmondatokba fog válaszolni a továbbiakban.

A jövőben figyelj oda az ilyen és ehhez hasonló esetekre.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.