Bill T Rodger -->Las Venturas Government

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
556
1 018
Eger
LV karakter
Bill T Rodger
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Bill T Rodger >

Panaszra tett Admin neve:
<
Las Venturas Government >

Panasz oka:
<
Gondatlanság, hozzáértés teljes hiánya, MG >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
Minden itt van fórumon, mindenki számára látható módon, de majd ha leírtam, menet közben teszek be linkeket. >

Megjegyzés:
<
Sziasztok! Első olvasásra, talán komolytalannak tűnhet a PK, de nem az. Tudom, hogy a Government nem egy frakció, azt is tudom, hogy Marcus csinalja java részt, viszont nem feltétlen őt hibáztatom, mert nem csak ő a hibás jelen esetben. Jelenlegi hibást én nem tudok megnevezni, ezért lett "fk" pk. Történet a következő: https://forum.see-game.com/threads/joshua-igenylese.432124/#post-2002191Minden ezzel az igényléssel kezdődött, amikor is az itt látható személy, megigényelte ezt a házat, ahol jól láthatóan sárga Governmentes tábla (CP) volt. Én 4 éve játszok a szerveren, még olyat nem láttam volna, hogy ha valaki megigényel egy ilyet akkor azt el is fogadják, mert ha még bepróbálkoztak is ilyenre senkinek nem fogadták el. Az ilyen CP-k 99%-án az volt írva, hogy ÁRVERÉS (semmi több). Ez beindított egy olyan hullámot, hogy mindenki elkezdett igényelgetni ilyen sárga CP-s házakat, teljesen jogosan. Köztük én is. Aztán ebből is volt akinek el lett fogadva:https://forum.see-game.com/threads/cayson-methood-igenylese.433163/ például ez. De legtöbb nem. Kérdezem én, mi különbség van ezek a házak és a Fort Carson/ GNI-ben található házak között IC szinten? OOC szinten annyi, hogy lehet drágábbak, de ugyan az a CP volt mindegyiken, és nem volt feltüntetve, hogy: ÁRVERÉS (amúgy mi ezt el akarjuk adni szóval ha valaki megigényli viheti). Botrányosnak találom, hogy semmilyen tájékoztató nincs kint ezekről az ingatlanokról, csak hasraütés szerűen történt a dolog, vagyis ez látszik belőle konkrétan. Továbbá akik megigényelték ezeket a házakat, sőt meg is kapták mindenféle verseny nélkül amit az ÁRVERÉSEN kellett volna produkálni, nyomott áron kapták meg ezeket. Véleményem szerint az illetékesek akik ezt szervezték 10.000.000$+ előnyhöz juttattak embereket akarva/akaratlanul, ami szerintem másokkal szemben nem fair. De ez minden gondatlanságból következett szerintem, mert ha le lett volna írva minden pontról pontra, és nem Jamie álltal írt dolgok lennének még kint, aki már régen nem tölt be szerepet itt. Akkor szerintem ez elkerülhető lett volna. Mielőtt valaki félre érti, NEM A PÉNZ a lényeg itt, hanem sikerült egy olyan káoszt csinálni, ami szerintem a jelenlegi árak mellett is jelentős előnyre tettek gazdaságilag emberek szert. Illetve, mindenki tudja, hogy a jogtalan előnyszerzést azt a szerver szabályzata komolyan bünteti. Jelen helyzetben nem a playerek a felelősek. MG pedig onnan következik, hogy nem tartom ésszerűnek azt, hogy valaki bepróbálkozik ilyen ingatlan igényléssel a semmiből, hol ott sehol semmi ilyesfajta igénylés korrábban nem volt felfedezhető és még el is fogadják neki. Szerintem itt az lehetséges, hogy valaki valamit tudott arról, hogy ezeket a házakat el akarják adni, aztán szivárogtatás útján eljutott az első próbálkozóhoz. Nyílván ez feltételezés, de ahhoz, hogy ez megvalósuljon 2 FA-n is átment a dolog, mivel Marcus elfogadta, Parker lerakta. Még ha Marcus nem is vette volna észre, hogy sárga CP-s a ház. Parker nem értem, hogy rakta le. Tehát ez előre meg volt szervezve, vagy szimplán gondatlanság és nem törődömség történt, mivel erről senki nem lett tájékoztatva. Kicsit olyan mintha ezt "okosba" meg akarták volna oldani. Nem tudom ki fogja ezt bírálni, de nekem annyi magyarázat nem lesz elég, hogy "Mi tudjuk melyiket akarjuk eladni, meg melyiket nem". Ha lenne egy ilyen lista mint régen volt, amit Jamie összeszedett, hogy pl: melyik garázs nem igényelhető akkor szerintem nem lehetne senkinek egy szava. De az hogy mindegyikre egy ugyanolyan tábla van rábigyeztve, "kicsit" furává teszi a helyzetet. Mert láthatóan ez hasraütés szerűen törént, hivatalos tájékoztató nélkül. Még a SGH-k sem tudtak konkrétat mondani az ügyben ők is csak találgattak, teljesen jogosan. Vagy az illetékesektől, vagy aki bírálja szeretnék feltenni konkrét kérdéseket, amiket szeretném ha meg is válaszolna az illető(k): Mi volt az alapvető elképzelés? Törént-e az első igénylés előtt, (bárki-bárkivel) FA/SA között egyeztetés, hogy ezek az ingatlanok eladásra fognak-e kerülni? Van-e rá esély, hogy szivárogtatás törént? Milyen kompenzációra számíthatnak azok az emberek, akik szintén igényeltek, de nem fogadták el az igénylésüket? Ha nem, akkor milyen megoldás várható arra, hogy embereket 10.000.000$ vagy több pénzhez juttattak a semmiből? Nem az igénylőket tartom felelősnek egyébként. Köszönöm, ha elolvastátok, szeretném ha független ember ezt kivizsgálná, aztán hosszú érveken keresztül kifejtené azt, hogy itt mi törént (nem lesz egyszerű), mire lehet számítani. Etikusabb lenne, ha nem FA/SA bírálná, hanem feljebb való ember, mivel szerintem ennyi véletlen mint ebben az ügyben nem lehet és sokkal mélyebben gyökeredzik ez a probléma. >
 

Marcus.

Pletykafészek
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
932
1 012
V4 karakter
Milford Vondrasek
LV karakter
Milford Vondrasek
V2 karakter
Milford Vondrasek
Szia!

Tegyük tisztába a dolgokat, az ingatlan igényléshez rajtam kívül senkinek semmi köze nincsen, ne húzzuk bele a többi FőAdmint! Ők csak az általam elfogadott igényléseket teszik le IG, így őket felelősség ilyen téren nem terheli!

Az árverés részleg nem üzemel jelenleg egyéb okok miatt, ezt nem fogom ide bővebben kifejteni.

Az "árveréses" ingatlanokat töröltem a következő helyeken: (Rockshore West, Redsand West, Whitewood Estates) mivel nem látom értelmét annak, hogy az adott környéken 10 házból 5-nél kint van a "Governmentes" CP, hogy árverésre vár, 5-nél pedig nincs kint, ebből kifolyólag az 5 db értelemszerűen igényelhető (Ahol nincs lent CP), 5 db pedig lóg a levegőben (ez a árverés részleg inaktívsága miatt alakult ki). Ezt kiküszöböltem azzal, hogy a környéken ahol ez előfordult, az összes ilyen ingatlannál töröltem ezeket a CP-ket, hogy egységesen igényelni lehessen.
Nagyobb értékű ingatlanoknál az árverés lesz bevezetve, lásd: Prickle Pine, Fort Carson, Blueberry. Ha jobban átlátnád a dolgokat, feltűnne amit fentebb leírtam, hogy az adott környékeken lettek elfogadva.

Összeesküvés elméletekre és az elutasított igénylés miatt tett bosszú panaszra nem vagyok vevő. Privátban is szívesen válaszoltam volna a kérdéseidre, mint ahogy ez már többször előfordult másoknál is.

Amint aktív lesz az árverés, természetesen lesznek változások, új mintával, szabályzattal, árakkal térünk vissza. ( Vérfrissítés )
Egyéb magyarázattal nem tartozom, köszönöm, hogy elolvastad.

Legyen szép napod!
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
556
1 018
Eger
LV karakter
Bill T Rodger
Félre értés ne essen, nekem teljesen mindegy, hogy most én megkaptam-e az ingatlant vagy nem, de nem tartom fairnek, azt hogy háttérben intézed ezeket a dolgokat, erről semmilyen tájékoztató hosszú hónapok óta nincs kint. SGH-k sem lettek tájékoztatva. Ebből most lett olyan felfordulás, elégedetlenség és nem értés, hogy nem tudom ezt, hogy lehetne megoldani. Nem szeretnék neked rosszat, meg semmi ilyet, mielőtt valaki félre érti. De nem tudom te mikor törölted ezeket a CP-ket, vagy nevüket, de az igénylés során láthatóan még sárgák. Lehet nekem mint egyszerű playernek valahonnan ki kellene találnom, melyik területen igényelhető meg melyiken nem. Szerintem nem kellene. De az alap tényen semmit sem változtat az, hogy amit csináltál, mivel nem lett egy egységes tájékoztató leírva, így több embert, ezek szerint akaratlanul előnyhöz juttattál. Mondom miért, mert lehet sok ember azt gondolta, hogy árveréses így nem igényelte meg, aki pedig megigényelte az jól járt és aki ezt nem tudta (teljesen jogosan ) az pedig nem. Tehát most lehet, te jó szándékból csináltad ezeket, viszont a felelőség teljes mértékben rajtad van, mert háttérintézkedés során olyan előnyhöz jutottak emberek, ami szerintem továbbra sem fair.

Továbbá arra még mindig nem válaszoltál, hogy aki először megigényelte player ezt honnan tudta, mivel sárga CP volt ott. Mikor törölted őket? Mert még a második igénylésnél amit linkeltem, egyértelműen látszik, hogy az is sárga. Válaszodból pontosan nem derül ki, hogy mi miután történt pontosan.
 

Marcus.

Pletykafészek
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
932
1 012
V4 karakter
Milford Vondrasek
LV karakter
Milford Vondrasek
V2 karakter
Milford Vondrasek
Az ingatlan igényléseket a bírálatkor látom először, nem tudom addig a pillanatig, hogy ki mit igényel, nem is érdekel, teljesen függetlenül bírálok mindent. Ha ezeket az igényléseket elutasítom a CP miatt, jövöhéten más megigényli ezeket (akkor már CP nélkül), így őket "juttatom majd előnyhöz". Ez azokkal szemben lenne unfair, akikét 1 hete elutasítottam.
( A bírálat során nem volt lent már az árveréses CP. )

A képek nekem segítség, hogy éppen melyik helyre szeretnél interiort, lehet ez 1 napos vagy akár 4 éves kép is.. Én IG nézem meg a helyet, és az aktuális felállás szerint bírálom őket.

Tájékoztatást nem fogok adni minden egyes esetről, hogy éppen melyik helyre teszek le/ törlök ki interiort.

Részemről ennyi, nem kívánok többet beszélni a témáról, várom a bírálatot.
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
556
1 018
Eger
LV karakter
Bill T Rodger
Nem értem, azt hogy egy ponton túl miért kell ragaszkodni ennyire magabiztosan az elveinkhez. Kb te is leírtad, hogy hibáztál, mivel össze-vissza töröltél ki interiorokat. Mivel te viszed a Governmentet, ezért a felelőség rajtad van, hogy mit csinalsz. Valami elrontasz szerintem lehetne annyit mondani, bocs elrontottam ez van, megoldjuk. Ehelyett magyarázod azt, hogy 1 napos a kép vagy 4 éves.

A képek nekem segítség, hogy éppen melyik helyre szeretnél interiort, lehet ez 1 napos vagy akár 4 éves kép is.. Én IG nézem meg a helyet, és az aktuális felállás szerint bírálom őket.
Látszódik a képen hogy 21.-én készült (bal alsó sarok) te pedig szerdán (24.-én bíráltad). Képet értelemszerűen megnézted, hogy elfogadd. De így most mindenkinek az jön le belőle, hogy Governmenteset igényelt. Abban is te vagy a hibás, hogy 21.-én vasárnap igényelte az illető, te pedig szerdán fogadtad el, mikor az van kiírva, nem álltad, de kivan, hogy hét utolsó napján lesz elfogadva. Nyílván megértem, hogy akkor mondjuk nem értél rá, de ez is azt okozta, hogy ez a félreértés létrejöhetett.

Amúgy meg, ez az interiortörés eléggé kacifántosan történt, mert a második képen amit linkeltem, ott látszik, hogy az illető (2. igénylő) 28-án csinálta a képet, ott is kint van még a Governmentes tábla, tehát nem egyszerre történt, hanem ebből az látszik, hogy "ahogy sikerült éppen".

Nem látok bele természetesen ezekbe a folyamatokba, de azt látom, hogy jelenleg fejre állt az egész dolog, ez köszönhető annak, hogy amiket leírtam most, össze-vissza történt az interior törlés/elfogadás stb. Ha a szabályoknak megfelelően jártál volna el akkor nem lett volna ez a dolog.

Köszönöm, hogy leírtad ezeket, így tiszta képet kaptam arról, hogyan működik a Government és pontosan ki működteti. Az alap problémán semmit sem változtat, hogy gondatlanság történt. Hozzáértés teljes hiánya. Mert 4 éve játszok a szerveren, természetesen te több, de én még így Governmentet vezetni nem láttam. Bizonyára tudod, meg mindenki tudja, hogy azért van minden ilyen katonásan egyenesen leírva, meg dokumentálva, hogy ez ne történjen meg.

De az egészben a legjobb...
Ha 21.-én készült a kép, te pedig 24-én úgy fogadtad el, hogy már nem volt Governmentes tábla, tehát 22.-én vagy 23.-án törölted ki azokat, akkor az illető honnan tudta, hogy te törölni fogsz ingatlant? Hát ez nagyon érdekes számomra...
 
Utoljára szerkesztve:

Oli

Kritikus
TS-SA
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 08.
1 682
2 345
Veszprém
V4 karakter
Oliver Sean
LV karakter
Oliver Sean
Az interiorok nem random lettek törölve, nekünk erről dokumentációt kell vezetni.
Nyilván figyelembe kell venni az interiorok Ár- érték arányát. Ott régebbről maradt lent egy cp.

Eddig és ezután is lesz lehetőség az interiorok igénylésére – akár licitálásra. Mivel két havonta be kell ezeket jelenteni. Összebeszélésre akár kivételezésre nem került sor. A panasz lényegi része gondolom erre érkezett! Az mondjuk nem tudom hogyan kerülte el a figyelmedet, hogy Marcus viszi a govermentet, amikor csak az ő hozzászólásai vannak ott. Ezáltal ezt megtudtátok volna beszélni, privát üzenet formájában is. Szükségtelen ezért panaszt tenni. A másikat esetlegesen rossz fényben feltüntetni.

A konklúziót levonva, hogy mi is tanuljunk az esetből, a régi elavult módszert lecseréljük. Ne legyen ilyen, vagy ehhez hasonló történés, lesz erre egy új rendszer. Meg lesz szabva az, hogy hová tudsz igényelni, illetve licitálni interiort. Ami működőképes is lesz! És nem „hasraütésszerűen” játékos által, ide-oda igényelt formában.

A panasz jogtalan, az új rendszert vélhetőleg a jövő hét folyamán már fogod látni!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.