Bill Cooper jelentkezése a See City Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rolii

Újonc
2019. 04. 26.
35
34
V4 karakter
Bill Cooper
LV karakter
Bill Cooper
V2 karakter
Bill Cooper
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Bill Cooper
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 94183
IC SZINT: 45

KOROD: 16
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen, rendelkezem.

EDDIGI FRAKCIÓID: Fix & Drive
TÁVOZÁSAID OKA: OOC ügy felfújása, félreértése nem volt kedvem eröltetni meguntam, kiléptem.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4 óra, vagy kicsit több.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 óra, vagy akár több is lehet.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Rolandnak hívnak, 16 éves vagyok. Jelenleg tovább tanulok szerkezetlakatosként. Szabadidőmben játszok, jelenleg legtöbbet a SeeMTA V2 szerverén. Kicsit kevesebb időm van a gép elött ülni, mivel elkezdtem a B kategóriás jogosítványt és így arra is kell koncentrálnom, de amiket leírtam azokat teljesíteni tudom! Megértő vagyok türelmes, barátságos és beszédes ha kell.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretnék újra egy csapatba dolgozni és úgymond újrakezdeni ezt a munkát annyi külömbséggel, hogy most itt az SCCS-nél próbálkozom!

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Remélem a lapom megfelel a vezetőségnek, amit tudtam leírtam! Várom a visszajelzést.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.11.18 19:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Imádom
Reactions: Rolii és Foka
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.