Biliárd asztal újraírása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cshanad

ja da draußen tausend girls, aber keine so wie du
2019. 01. 10.
571
16 873
Fünfkirchen
soundcloud.com
V4 karakter
Eulalie Blom 💙
LV karakter
Anett Nelles ❄️
helo!

bennem hatalmas űr van a mai napig a biliárd asztal miatt, hiszen én arra számítottam hogy a V4 bekerültével ez a rendszer újraírva lesz (hisz nyilván voltak vele kisebb szinkronizációs gondok, illetve volt amikor meg is ölt az asztalom amikor rosszabb kedve volt) de sajnos ehelyett teljesen ki lett törölve a biliárd asztal a szerverről.
persze megkaptam helyette a nagy széfemet kárpótlásként, de ezzel nem lehet biliárdozni.
amikor megtudtam az új verzió bekerültekor hogy teljesen kikerült, elég szomorú lettem, hiszen ez könnyen lekötött, illetve új roleplay szituációk is kialakultak vele, sokszor ennek segítségével akár a karakterem alakítása során.

nagyon örülnék ha egy későbbi update során visszajönne a biliárd asztal, új designnal, jobb kivitelezéssel, akár egyéb szabadidős elfoglaltságokkal együtt.
az előző rendszer sem volt tökéletes, mégis megfelelt, és úgy gondolom talán nem csak nekem hiányzik egyedül. 👍



9E1SHIq.gif
wMY2NTF.gif
 

DreeN

Áve, Nagy Testvér!
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
686
1 145
20
V4 karakter
Anthony Hardwick
LV karakter
Anthony Hardwick
Reméljük a horgászathoz hasonlóan az ilyesfajta rendszerek nincsenek elfelejtve, csak átdolgozás alatt vannak, hogy a V4 rendszereihez legyenek méltóak
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Icco és Cadey

flaash

Lelkes fórumhasználó
2022. 12. 27.
400
1 215
24
V4 karakter
Yuan Zheng 🇨🇳
LV karakter
Duke Jefferson 🇺🇸
V2 karakter
Kimura Nagama 🇯🇵
Fel se fogom hogy a billiárd rendszer kikerült a v4-el..eszméletlen.
Emlékszem v3-ban jó pár órahosszákat el billiárdoztunk, elvoltunk és konkrétan jó kis roleplayek mentek akár egy kocsmában vagy nightclubban.
Remélem minél hamarabb visszahozzák vagy jobban kivitelezik a szisztémát.
Támogatom!
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
230
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Nem sokszor használtam, de amikor használtam nagyon fasza volt. Remélem visszakerül, szerintem még változtatni se kell rajta.
 
  • Tetszik
Reactions: Zetenyur

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Nekem is hiányzik, jó kis időtöltés volt a szerveren. Ráadásul én még néha egyedül is szerettem lökdösni a golyókat😁
 

Icco

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
62
60
25
Győr
V4 karakter
Linda Manders
Csatlakozom az előttem szólókhoz, pacek volt a billiárd a szerveren. Igaz, túl sokszor nem használtam, de volt, hogy haverokkal eljátszottunk egy kocsmában.
Támogatom, hogy visszakerüljön a szerverre, akár a régi, vagy egy jobb formában.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: flaash

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Nem akarok beleszólni, de szerintem ez lassan zárható lesz majd. A See TikTok fiókjára kikerült egy videó, amiben az látható, hogy újra lesz biliárd
 

Aura

Barangoló
Támogató
2023. 01. 03.
82
167
V4 karakter
Aura Goldberg
LV karakter
Javier Costa
Üdvözlendő hír, hogy visszahozzák a billiárd asztalt. Annyit hozzátennék ehhez az egészhez, hogy nem tudom V3-ba volt-e ilyen lehetőség, személy szerint még nem láttam. de esetleg garázsba lerakni billiárd asztalt mennyire lenne hülye ötlet? Én személy szerint vennék PP-ből billiárd asztalt, viszont csak ezért nem vennék több tízmillióért ingatlant, viszont ha lehetne garázsba venni, akár bérelt garázsba, tuti vennék egyet. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Bugeye

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 872
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Üdvözlendő hír, hogy visszahozzák a billiárd asztalt. Annyit hozzátennék ehhez az egészhez, hogy nem tudom V3-ba volt-e ilyen lehetőség, személy szerint még nem láttam. de esetleg garázsba lerakni billiárd asztalt mennyire lenne hülye ötlet? Én személy szerint vennék PP-ből billiárd asztalt, viszont csak ezért nem vennék több tízmillióért ingatlant, viszont ha lehetne garázsba venni, akár bérelt garázsba, tuti vennék egyet. :D
V3-on egy biliárd asztal ára 12 ezer pp volt és csak berendezhető ház interiorba lehetett venni. Garázsos megoldás nekem is tetszene, szerintem nem hülyeség. Viszont ha ismét 12 ezer pp-be fog kerülni vagy valami nagyobb összegbe, akkor bérelt garázsba hülyeség. Lehet abból még problémák is lennének, hogy valaki megveszi sok PP-ért a bérelt garázsba, utána meg panaszkodna, hogy na miért törlődik az, amiért fizetett. Szóval bérelt garázsba szerintem biztos, hogy nem lesz soha.

De egyébként a videót elnézve a városban lesz rá egy külön épület, szerintem ház interiorokba már nem fog vissza jönni, bár ki tudja.
 
  • Tetszik
Reactions: Aura

Ramizz

Újonc
2021. 11. 23.
25
31
LV karakter
Ademar Amorim
Támogatom az ötletedet, szerintem felesleges volt kivenni mivel voltak játékosok akik játszottak vele, és játszanának is vele, s úgy érzem hogy lehetne belőle jó RP-ket is kezdeményezni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.