Bika jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bika

𓄋
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
429
638
24
V4 karakter
Thomas Headaway
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Bika jelentkezési lapja





Játékbeli & fórum név
Thomas Headaway & Bika

Szerver és fórum használatának kezdete
2013-ban regisztráltam a szerverre, ezzel egyidőben a fórumra is.

Miért szeretnék globális moderátor lenni?
Legfőképpen azért, hogy ismét a csapat tagja lehessek - mivel a fórum jelentős szerepet vállal a szerver közösségében, ezért úgy gondolom, hogy a segítségnyújtás és a feladatmegoldás mellett új kapcsolatokra is szert tehetek. Szeretném a korábban megszerzett tapasztalataimat kamatoztatni, emellett a kellemest a hasznossal összekötni, hiszen (mint azt lentebb kifejtettem) a szabadidőm egy bizonyos részét a fórum böngészése teszi ki.

Miért engem válasszatok?
Kellőképpen motivált embernek tartanak a közeli ismerőseim, mely személyiségjegy mind a fejlődésemben, mind az érdeklődésemben szerepet játszik. Egyetemi éveim során a terhelhetőségem jelentősen nőtt - nemcsak az egyéni megmérettetéseknél, hanem bizonyos csoportos munkák véghezvitelénél is igyekszem a tőlem telhetőt nyújtani - ennek ellenére úgy érzem, hogy tudnék még (bőven) fejlődni.

Napi időtöltés a fórumon
Ezt konkrét óraszámban nem tudom megmondani, de rövid időközönként meg szoktam nyitni telefonomon az oldalt, ilyenkor pedig átböngészem az általam érdekelt alfórumokat, vagy adott esetben trending topikokat.

Referenciáim
TeamSpeak moderátoron kívül minden adminisztrációval és/vagy segítségnyújtással kapcsolatos feladatkört töltöttem már be/láttam el (V2-ben SGH majd admin, volt fórumon globális moderátor), ezek mellett a szerveren több fontos pozíciót töltöttem be az évek során - melyek azonban nem voltak hosszú életűek, pár hónapról beszélek.

Rendelkezem-e TeamSpeak 3-mal?
Igen, rendelkezem, azt frakción belüli tevékenységeim megkönnyítéséhez aktívan használtam.

Kezdő fórumozók segítése
Első lépésben a fórum szabályzatot mutatnám meg/magyaráznám el számukra, mivel a fórumhoz való hozzájárulás alapja ez. Ezt követően a leírások listájával folytatnám, hiszen itt az esetek 99%-ban választ tudnak találni kérdésükre. Megmutatnám a főbb funkciókat, például a profiluknak a szerkesztését és a keresőmotor használatát. Végezetül az esetlegesen tisztázatlanul maradt dolgokra fordítanám a hangsúlyt, ahol a fórummal kapcsolatos érdeklődésükre és kíváncsiságaikra találnánk meg az irányt.

Ismeretség a csapaton belül
Itt Radit, Alan-t, Louise-t és Mich-et említeném meg a vezetőségen kívül.

Magamról
23 éves, ötödéves egyetemista vagyok angol-történelem tanár szakon. Napjaim nagy részét az egyetemmel kapcsolatos teendőim teszik ki, de igyekszem a szabadidőmet is hasznosan kihasználni, ilyenkor a családommal, közeli ismerőseimmel töltöm az időm, legyen az akár egy közös beszélgetés, kikapcsolódás egy kávézóban/sörözőben, vagy sportolás. Utóbbira kevés időt fordítok az elfoglaltságaim/lustaságom miatt, azonban ha úgy adódik, szívesen biciklizek, focizok, télen pedig síelek. Nem vetem meg a számítógép- és telefonhasználatot sem, az ezeken töltött időmet azonban igyekszem a tiktokozás és a játékok helyett a tényleges fejlődés és tudásszerzés javára fordítani. Jövőmre nézve szeretnék az oktatáson belül elhelyezkedni, azonban nem zárkózok el egyéb lehetőség elől sem - az angol tudásomat egy biztos pontnak tartom. Egyetemi tanulmányaim befejezését követően szeretnék egy megyeszékhelyen vagy a fővárosban elhelyezkedni munkalehetőség és kapcsolatépítés szempontjából.

 

Vince

blurryface
2019. 01. 10.
223
1 604
19
Lajosmizse city
V4 karakter
Vince_Ogg
LV karakter
NaQuian_Collier
V2 karakter
Száva _Vince
szia bik megbizhato ember vagy, ezzel a feladattal sem lenne problemad
nyugdij mellett idod is lesz ra
 
  • Vicces
Reactions: Radi és Bika

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket. Örömmel tájékoztatunk, hogy jelentkezésed elnyerte tetszésünket, ezért továbbjutottál egy második körös TS3 meghallgatásra!
A meghallgatási időpontot hamarosan közzétesszük!

Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.