Bicikli átgondolása

Adamka1388

Újonc
2023. 07. 07.
39
113
Marosvásárhely
V4 karakter
James Hassaid
LV karakter
Adam K Wright

Helló!


V4 óta, eddig az összes eventen, minden 10ik ember kb. biciklivel csinálta az eveneteket. Mindenki veszi meg a biciklit ilyenkor, mert irreálisan gyorsul és több mint 100km/h-val tudnak közlekedni, traffipax/piros lámpa nem bünteti őket, közlekedési szabályok nem vonatkoznak rá, adó-t nem kell fizetni rá, és nem is kell szerelni.
Ezek az indokok miatt megveszik az emberek a biciklit az event idejéig, és mindenen keresztül mennek, hogy gyorsabban elérjenek a kijelölt pontra, és ezzel nagyon sok balesetet okozva.
Én ahányszor baleseteztem egy biciklit használó játékossal neki egyszer se lett semmi baja, semmije se tört el, de az én autómnak vagy nekem, mindig nagyobb baja lett, mint a biciklisnek. Ami szintén nem reális, hogy a biciklin ülő játékosnak kisebb baja lesz, mint az autóban levő embernek.

Ennek pedig a megoldása az lenne szerintem, hogyha a biciklinek a sebességét lecsökkentenék, és növelnék a sérülékenységet.

Leteszteltük a bicikli sebességét, szerintünk irreális, hogy lehagy egy járművet, de ezzek mellett irreálisabb, hogy simán tudja tartani a 115km/h-s sebességet.(Wikipédia szerint versenybiciklisek átlag sebessége 40-50km/h között van.)
 

Szilva

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
244
363
23
Nemesrempehollós
V4 karakter
Eddy Harrison 👨‍🚒
LV karakter
Amanda Hyde
Tegnap ezen röhögtünk, hogy mentünk riasztásra 3 tűzoltókocsival szirénázva, villogva, kb ilyen 100km/h környéken, mert eléggé könnyen két kerékre tud állni, a biciklisek meg száguldanak el mellettünk.

Hát, azért azt tegyük hozzá, IRL is mehet egy bicikli 100 km/h-val, illetve igazából végtelen a sebessége, a tekerő emberen múlik. Csak hát, a 93km/h rekordomat is az Alpokban értem el lejtőn és kisebb halálfélelemmel...

Egy körülbelül 50 km/h óra sebesség mondjuk ideális lenne, mert a szerón azért a 20-30 km/h nagyon lassúnak érződik, de legalább mégsem száguldás.
Esetleg azt meglehetne csinálni még, hogy a stamina fogyjon tekerés közben. Mármint, ha gyorsan teker, nem az alapnál tekerésnél. Csak akkor meg értelme nem lesz sok a biciklinek, mert nem használná úgy meg senki.
 

Celo

Újonc
2021. 12. 19.
71
146
Bulgária
V4 karakter
-
LV karakter
Mirza Hatic 🇧🇬
V2 karakter
-
Ezeket én is észre vettem repeszt mint egy rakéta.. Viszont nem kifizetődő a folyamatos billentyű csere és még mindig nyugisabb mint amikor venomozni is lehetett!
Abban pedig igazad van, hogy ha nem egy verseny mountain bike-od van akkor ne tudj már tekerni mint állat!
Le kell korlátozni maximum 30-40 km/h-ra attól függően milyen kategóriájú a kerékpár.
 

Mavrek

Barangoló
Támogató
2020. 07. 06.
103
59
V4 karakter
Eric Azo
LV karakter
Alexander Vasquez
Valamit valóban kéne kezdeni vele. Egyszer megveszed többször nem kell ráköltened egy dollárt se. Határon is egy ugratással át lehet menni.
 
2019. 01. 10.
178
1 664
V4 karakter
Hera Baker
LV karakter
Clarence Townsend
miért nem adjátok el a kocsitokat és csak biciklivel mentek ha ilyen jó? én nem szoktam sok biciklist látni
Nevt2221elen.png
 

gépkocsi

Írnok deák
2021. 12. 18.
607
702
V4 karakter
Parker Steinbach
LV karakter
Alfonz Wyne
V2 karakter
Alfonz Wyne
Szerintem ez így jó ahogy most van.
Nyílván mindenkinek adott a lehetőség biciklit vásárolni, mivel nem limites jármű.
Aki nem használ biciklit az írja az ötleteket meg a W szövegeket, de abba nem gondol bele, hogy Ő is csinálhatná ugyan azt. ( Bezzeg, ha nem lenne autód te is örülnél annak a 100km/h-s sebességnek! )
Szerintem amióta seemta a seemta ilyen a bicikli, kár lenne belenyúlni. Ennyire azért ne az IRL realitást nézzük már légyszi, ez egy játék.
Kinek lenne jó az, ha szétrohad az ujjad a sorozatos W nyomkodás után, nem beszélve arról, hogy megy 40-et a biciklivel ? ???