[Bianca Styles] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RJMND

Barangoló
Támogató
2021. 07. 18.
84
111
New York
V4 karakter
Aurora Norman
LV karakter
Marshall Wattson
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Bianca Styles
Születési hely, idő: 1997-09-16
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: bianca.styles1999@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos, Freeway Ave. 58/B.
Legmagasabb végzettsége: Rendőrképzési Technikum
Eddigi munkahelyei: Rendőrség, Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság valamint SeeCity Taxitársaság

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Tisztelt Vizsgabizottság! Bianca Stylesnak hívnak, 26. életévemet töltöm Szeptemberben. Kiskorom óta gyűjtője vagyok a kisebb Hot Wheels és egyéb modellautóknak. Általános iskolai valamint középiskolai és főiskolai végzettséggel is rendelkezem, melyben 4. osztályzatú vizsgával zártam az évet. Tanulmányi átlagom ütötte a 4-est. Régóta álmom hogy egy rendvédelmi szervhez tartozzak, mindig vonzott az hogy a bűncselekményt elkövető városlakókat hatástalanítsam valamint a várost megvédjem az esetleges támadásoktól. Először bepróbálkoztam egy szerelőtelepnél, amit el is fogadtak, viszont még nem voltam elég ideje a város lakosa ezért tovább bocsátottak. Úgy gondolom lehet esélyem a rendvédelemnél, ugyanis értek a szakmának minden területéhez, legyen az elsősegélynyújtás vagy pedig egy letartóztatás vagy előállítás. Még anno testvéreimmel játszottunk olyat hogy előállítjuk egymást, és ez remélem meg is valósulhat. Persze nem a testvéreimmel. Köszönöm hogy végigolvasták, sok szerencsét kívánok a többi jelentkezőnek!

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Rajmund, Gömbi, Gombi
Mennyi idős vagy: 14 éves vagyok
Legmagasabb iskolai végzettséged: 7. osztály
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 7385
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Technikai admin jaillel rendelkezem csak.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Igen, egy párszor próbáltam nevet változtatni, kicsit sok, de ezt látjátok feljebb is.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Alapvetően Bianca Styles egy autó fanatikus személyiség. Ezt a formát hoznám vele, viszont emellett egy tisztelettudó, nagyon kedves és önzetlenül szerető karakterről beszélünk. Ez érzékelhető a beszédstílusából is, valamint a folytonos hangulatáról. Leginkább boldog karakter ő, viszont vannak olyan események, amik kizökkenthetik a nagy izgalomból. Kapcsolata nincsen, és nem is vágyik ilyesmire.
Miért pont rád essen a választásunk?
Én egy aktív játékosnak gondolom magamat, szeretem a videójátékokat ez abból adódhat. Legtöbbször illetve ha van rá lehetőségem, maximalista és pontos vagyok. Korábbról ismerhettek mint Axwell Felix Őrmester, KLO.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Igen, időhiány miatt távoztam a frakcióból. Nem történt elbocsátás.
 
  • Imádom
Reactions: Bonki

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Bianca Styles!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.08.07. 18:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.08.07. 18:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Tiszthelyettesi alapismeretek elméleti és gyakorlati vizsgára készülj.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.