Beverly Thompson jelentkezése OMSZ-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bogix420

Újonc
Támogató
2019. 07. 01.
13
16
Budapest
V4 karakter
Beverly Thompson
LV karakter
Alexander Sanja
V2 karakter
Alexander Moon
omszlogo.png

Az Országos Mentőszolgálat hivatalos jelentkezési lapja.
Tisztelt Jelentkezők! A lap kitöltése csak és kizárólag saját tudásból valósulhat meg, más lapból átmásolni, lemásolni bármit (kivételt képeznek a szakmai kérdések, ám ezekben is tilos a "teljes plágium". Ezen szabály megszegése a lap azonnali elutasítását vonja maga után, melyhez a leadereknek minden joga megvan.

oocreszomsz.png

Ebben a részben az OOC információkra vagyunk kíváncsiak.

Mi a neved?

• Boginak hívnak


Hány éves vagy?

• 16 éves vagyok


Mióta játszol különböző MTA/SA:MP RolePlay szervereken?

• Lassan 3 éve, de voltak kisebb kihagyások


Mióta játszol SeeMTA V3-on?

• Több mint 2 éve


Mellékeld a jelenlegi játszott perceidet szinteddel együtt!

• 28760 perc, 24-es szint


Milyen frakció(k)ban voltál eddig? Mi volt a távozásod indoka/oka?

• Nem voltam még frakcióban


Voltál már adminjailba helyezve, illetve banolva? (Csatolj egy képet UCP-ről)

https://imgur.com/gallery/jAd6oTs


Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?(Min 5 mondat)

• Szeretnék már frakcióban lenni és az összes közül ez volt a legszimpatikusabb számomra. Szeretek rpzni és úgy gondolom hogy alkamas tudásom van ehhez a frakcióhoz. Illetve komolyan gondolom az ide való jelentkezést. Mióta játszom most jutottam el odáig hogy szeretném a játékomat feldobni egy frakcióval ahol lehet sokat rpzni illetve szeretnék egy jó közösség tagja lenni, segíteni másokon. Úgy gondolom hogy itt méginkább el tudnám sajátítani az rpt és az rp szabályait illetve még barátokat is szereznék.


Naponta mennyi időt tudnál a szerveren a frakcióra fordítani?

• naponta 3-4 órát


Mutatkozz be pár mondatban! (Min 10 mondat)

• Sziasztok! Boginak hívnak és Budapesten lakom. Programozónak tanulok nyelvi előkészítős osztályban. 16 éves vagyok, januárban lesz 17. Szabadidőmet leginkább a barátok, a szerver és a rajzolás töltik ki. Rendszeresen úszok és járok kondiba, régebben is úsztam 6 évig de betegség miatt abba kellett hagynom, azóta ebből a betegségből szerencsére kigyógyultam. Hamarosan fogok angol nyelvből nyelvvizsgázni és nyáron a jogosítványt is szeretném elkezdeni. A jövőben programozó mellett tetováló szeretnék lenni. Terveim között az is szerepel hogy külföldön folytatom majd az egyetemi tanulmányaimat. Könnyen illeszkedem be baráti társaságokba, csapatokba és könnyen is barátkozom. Alkalmazkodó típus vagyok, általában nyitott vagyok minden új dologra. Fontos számomra ezek mellett az őszinteség és a segítőkészség.


Rendelkezel TeamSpeak illetve mikrofonnal?

• Rendelkezem mindkettővel



icreszomsz.png


Ebben a részben a karaktered információira vagyunk kíváncsiak.


Teljes neve:

• Beverly Thompson


Édesanyja leánykori neve:

• Maria Morton


Születési helye,ideje:

• Los Santos, 2002.01.24


Bejelentett lakcím:

• San Fierro,


Legmagasabb iskolai végzettsége,szakképesítése:

• Orvostudományi egyetem


Rendelkezik érvényes jogosítvánnyal? Ha igen milyen típusúval?

• igen, A és B típusúval


Önéletrajz: (Min 5-10 összefüggő mondat)

• Beverly Thompsonnak hívnak, 2002.01.24-kén láttam meg a napvilágot Los Santosban. Nagyon jó gyerekkorom volt, sokat voltam a szüleimmel. 18 éves koromban költöztem el jelenlegi városomba, San Fierroba ahol sok barátra tettem szart illetve munkát is találtam. 1 éve fejeztem be az orvosi egyetemet és mostmár szeretnék a szakmámban elhelyezkedni. Egyetem mellett farmon dolgoztam megélhetés szempontjából. Magamat őszinte, kedves és segítőkész embernek tartom, szívesen segítek mindig minden esetben az embereken.



egeszsegugyitesztomsz.png


Ebben a részben a te IC tudásodra vagyunk kíváncsiak így pár szituációs kérdést fel is tettünk neked.

Minden szituációra pontról-pontra kell levezetni az adott szituáció megoldását.

Próbálj meg szakszavakat is alkalmazni.


Sorolja fel a vérzések típusait illetve ezeknek az ellátási menetét!

• 1. Hajszáleres vérzés: gyenge intenzítású, könnyebb felületi sérülés melyet fertőtlenítés után fedőkötéssel tudunk ellátni

2. Vénás vérzés: ez már erősebb jóval a hajszáleres vérzésnél, ezt már komolyabb kötéssel kell ellátni, a nyomókötéssel
3. Artériás vérzés: ez a legerősebb és legsúlyosabb vérzés ezek közül. Általában világosabb piros. A seb környékét lefertőtlenítjük majd nyomókötést teszünk rá.

Az utcán egy fekvő beteget pillant meg. Megközelíti, majd arra lesz figyelmes hogy az úr látszólag nincs magánál. Mit tesz, hogyan cselekszik?

• Először megszólítom majd megkérdezem hall-e engem. Ha nem érkezik erre válasz akkor megnézem a pulzusát és hogy lélegzik-e. Amennyiben nem érzek pulzust elkezdem az újraélesztést miközben értesítem a mentőket. Ha van a közelben más akkor megkérem hogy tárcsázza ő a mentőket hogy én mégjobban csak az újraélesztésre tudjak koncentrálni. Ezek után folytatom a mentősök utasításait amíg ki nem érkeznek.


Szemtanúja egy autóbalesetnek, melyben egy autó egy oszlopnak ütközik. Ön a kocsihoz rohan, majd azt látja hogy a kocsiban csak a sofőr tartózkodik, akinek a feje a kormányra van hajtva, látszólag eszméletlen. Tudása alapján határozza meg, milyen sérüléseket szenvedhetett az autó sofőrje. (Soroljon fel annyit, amennyit tud)

• Ha nagy sebességgel ütközik mindenképp számítani kell esetleges nyak és gerinc sérülésre, rosszabb esetben törésre. Agyrázkódásra és más fejsérülésre is lehet számítani. Belső vérzés is kialakulhat de azt nem tudjuk ellenőrizni csak ha a sérült vért köhög fel. Ezeken kívül elszenvedhet kisebb-nagyobb zúzódásokat, töréseket, ficamokat és horzsolásokat is amiket szabad szemmel lehet látni.


A konyhában a konzervdoboz tetejével megvágja az ujját, amelyből intenzíven folyni kezd a vér. Mit tesz, hogyan cselekszik?

• Hideg víz alá teszem majd ez után lefertőtlenítem. Fertőtlenítés után fedőkötést teszek rá. Amennyiben a vérzés erős és a seb mélyebb, bemegyek a kórházba hogy ott is megnézzék a sebet, esetleg ha kell összevarrják.











Utoljára szerkesztve egy moderátor által: 2020. 07. 20
 
  • Imádom
Reactions: Liko

Dino.

Egy igazi Raptor
Támogató
2019. 01. 10.
707
422
Harc
V4 karakter
Dr. Robert Rauschenberg
omsz-new-10.png
Szép napot! A Délután folyamán keressen fel! ((ts-en.))
Üdvözlettel: Dr. Robert Sauebruch, Orvosigazgató.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.