Betty Byrnes Jelentkezése a Las Venturas Taxi Társaság köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mogyikah

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
318
505
V4 karakter
Franklin_Lawrence
LV karakter
Qudamah_Aziza
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Mogyi

Hány éves vagy?

17

Hány játszott perced van?

29.700+ játszott perc.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

1.: OOC információt írtam telefonba, (()) jellel, igaz nem lett volna szabad. Nem emlékszem, már mit írtam.

2.: Animba raktak spanok, mert 'jókedvük volt', én meg animban nekiálltam horgászni.

3.: VH előtt nekem jött egy játékos, én meg felhúztam magam, mivel a szerelőtelepről jöttem épp ki, és fejbecsűrtem. Talán ez a legsúlyosabb.

https://imgur.com/a/rx1FR0S (Képpel)

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Nem voltam még bannolva a szerverről, nem is tervezek ilyet.

https://imgur.com/a/szzVLJk (Képpel)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Igen, volt.

https://imgur.com/a/KaGzcdd (Képpel)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Igen voltam, a Kalininsky OPG-ben (Orosz maffia), több, mint egy hónapot.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Újraszervezés miatt.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Az Orosz maffiában, újabb és újabb RP tapasztalatokhoz juthattam el, amit innen is köszönök kebab.txt-nek. Valamint, pár új barátra is szert tehettem a szerveren.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Mivel RL dolgozom, így attól függ, behívnak-e dolgozni vagy sem. De általában heti 1-2 napot dolgozom csak, azt viszont 15+ órákban. De naponta akár 10 órát is fent tudok lenni, ennek 70-80%-át a frakcióra tudom szentelni.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Természetesen igen, és nem vagyok bannolva a SeeLV TS szerveréről.

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Ha unatkozok a szerveren, kocsikázok, jól vezetek, és gondoltam, ha már kocsikázok magamban, miért ne tudnék segíteni inkább más játékosokon?

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Becenevem Mogyi, 17 éves vagyok, Pest-megyében élek családommal. Vendéglátóipari ágon tanulok szakgimnáziumban, valamint édesapámmal szoktunk elmenni ilyen másodállásban villanyt szerelni. Megválogatom a barátaimat, körülbelül 5 embert tudok a legjobb barátomnak sorolni, akikkel mindent meg tudok beszélni. Emellett barátságos típus vagyok, segítőkész, talpraesett. Könnyen tanulok, de sorolnék pár rossz tulajdonságot, könnyen ugrok olyan dolgokra ami nekem nem tetszik, sértődékeny vagyok, időnként bunkó, flegma. De senki sem tökéletes, próbálok mindig valami újat tanulni és javítani magamon.





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Betty Byrnes

Jelentkező születési helye, ideje:

1996. 06. 13. Nevada.

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Melissa Murst

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen.

Miért szeretne ide jelentkezni?

Hivatásommá válhat ez az állás.

Miért pont önt vegyük fel?

Jól vezetek, helyt állnék ebben a körben, valamint a tájékozódásom megfelelő.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Ez egy nagyon fontos dolog. Mindenkinek ki kell vennie a maga részét. Mindenkinek bele kell adnia apait anyait, hogy maximális legyen a végeredmény. Mindenben közös nevezőre kell jutni.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen, ezek alap dolgok.

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
Mindenképpen.

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

1996-ban láttam meg a napvilágot Nevada-ban. A gyermekkorom tekinthető átlagosnak. Általános iskolás éveim jól teltek el, végig 4.00 fölötti átlaggal. Vendéglátóipari ágon tanultam tovább, ahol szintél jó eredményeket értem el, valamint érettségit is tettem. Dolgoztam vendéglátásban 3 évet, végül egyéb okok miatt ott hagytam a munkahelyemet. Mivel megszedtem ott magam valamennyire, így nem volt szükségem más állásra, mondhatni elvoltam magamnak. Nem is olyan régen, pár hónapja belépett az életembe egy srác, akivel összeköltöztünk és boldogan éljük mindennapjainkat. Viszont ránk tört az eladósodás így kicsit rossz irányba halad az életünk jelenleg. Aztán elkezdtem nézelődni állásajánlatok után, mi is lenne nekem az igazi. Végül a választás ide esett, ezt találtam a legmegfelelőbb alternatívának.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Név: Betty Byrnes.
Születési hely, idő: 1996. 06. 13. Nevada.
Családi állapot: Élettársi kapcsolatban.
Magasság: 172 cm.
Végzettségek: Általános, Vendéglátóipari szakközépiskola, Érettségi.
Előző munkahely: BeautyFood Restaurant
Pozitív tulajdonságok: Empátia, Jószívű, 'Energiabomba', Magabiztos, Becsületes, Őszinte.
Negatív tulajdonságok: Haragtartó, Időzített bomba, Néha hiperaktív, Esetenként flegma.​


Aláírás: Betty Byrnes

Kelt.: 2019. 07. 29.
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
Nemigazán kellett volna ez a legutóbbi jail. Így el tudnám képzelni azt is hogyha van egy utasod, aki könnyen fel tud húzni akkor majd öt is "fejbecsüröd"..
Viszont a lapod az szép lett. :)
 

Mogyikah

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
318
505
V4 karakter
Franklin_Lawrence
LV karakter
Qudamah_Aziza
Nyilván nem fogok ilyet tenni. Több helyen leírtam, próbálok javítani magamon. Btw köszönöm szépen a kritikád!

warning.png
Moderátori hozzászólás

Figyelmeztetést kaptál! A közvetlenül előtted lévő hozzászólást tilos idézni! + Az iromány szerkesztésre került!
By: Owl
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Olázs

Újonc
2019. 05. 20.
50
9
LV karakter
Legolas Cage
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Legolas Cage vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.08.11 14:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: Szép, korrekt lap lett!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.