Betartatják, de be nem tartják: a packerkommandó

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
272
1 568
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
pe-hero.png


Fogalmazzunk úgy, hogy kicsit több olvasói levelet kaptunk tőletek a Parking Enforcementtel kapcsolatban, mint amennyit a SASD-dal kapcsolatban kaptunk. Ez sok dologra enged következtetni, többek között arra, hogy van a SASD-nál rosszabb, nagyobb mumus is, ami pedig nem más, mint a mindenki által szeretett (ugyi?) Parking Enforcement. A levelek közül párat elemzünk, illetve saját példával is jövök.

pe-kiscim1.png

Első körben saját példámat szeretném megmutatni: tudjuk mindannyian, hogy Fort Carsonban nem lehet parkolni, ezt én akkor még nem tudtam, mostmár tudom. Ez mind semmi, hogy nem lehet parkolni, ezek mellett még csak kialakított parkolóhely sincs, viszont van sokféle-fajta bolt, illetve van egy kórházi kirendeltség is.

Valószínűleg tudjátok sokan azt is, hogy kis passzív jövedelemként foglalkozom állatokkal. Nem nagy cucc, nem ebből élek meg (pedig egész jól fizet), ettől függetlenül az állatoknak kell kaját-szalmát hozzak a mezőgazdasági boltból. A boltból tartottam visszafelé a farmomra, amikor egy BMW G20 típusú jármű konkrétan belém robbant 150-nel, csoda, hogy nem maradt ott egyikünk sem (azt már nem említem, hogy ott is hagyott a búbánatba), ennek apropóján ficamodott ki a vállam. Mivel közel van a farmom Fort Carsonhoz, így egyértelműen Fort Carsonba mentem, hogy megnézessem a vállam, és mivel nincsen kijelölt parkolóhely (ami határozottan vicces egyébként egy kórháznál), így a kórház előtti placcnál parkoltam le, ahogy helyesen parkolni kell elméletileg a Parking Enforcement szerint. A vállam nem tört, nem zúzódott, szimplán megrándult, jólvan, pihentessem, kenegessem, pár nap múlva el kellene, hogy múljon, ha nem, menjek vissza kontrollra. Oké.

Ballagok kifele, amikor látom azt, hogy az autómat húzzák fel egy packerre, úgyhogy megkérdeztem az úriembertől, hogy mégis mi a bágyadt pöcsömet csinál, amire a válasz az volt, hogy itt nem lehet parkolni. Szétnéztem, tábla sehol, úgyhogy kérdeztem tőle, hogy ez hol van jelölve, vállat vont. Idézem:
pe-idezet1.png


Természetesen arcon röhögtem, és mondtam neki, hogy vigye el, a pénzt meg gyógyszerre költse. El is vitte, közben pedig hívtam egy taxit, ami elvitt engem $5.000-ért a kiváltóhoz, ahol $10.000-ért váltottam ki a járművemet. Így spóroltam meg $15.000 dollárt. Ettől függetlenül határozottan vicces az, hogy íratlan szabályokra hivatkoznak, és mivel van náluk egy kibaszott Packer, úgy viselkednek, mint az istenségek.

pe-kiscim2.png

Javiontól kaptuk a következő sztorit, módosítások nélkül közöljük, ahogy megszokhattátok.

A Jesse benzinkútnál a mai napon 18:55-kor megjelent a packerkommandó. Egy szabályosan parkoló, ÁMDE eldőlt motort néztek ki maguknak.Amikor megkérdeztem, miért viszi el, válaszra nem méltatott.

Teljesen felháborító, hogy ezt meg merik csinálni... Fel kéne őket robbantani komolyan! Küldöm a képeket!

Javion jól dokumentálta az esetet, így ezekről készítettem egy montázst, hogy spóroljak nektek az adatforgalommal, amit alább láthattok.

pe-kep.png


Természetesen értetlenül állunk a helyzet előtt - tudjuk mindannyian, hogy a Jesse mellett sokszor szokott töcskölődés lenni, így a borulékony kétkerekűek simán elborulhatnak. De a packerkommandó hajthatatlan, és nincs olyan, amit ők ne tudnának megoldani, mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a montázst, amihez a képeket, mint írtam, Javiontól kaptuk. Egy fikarcnyi jóérzés nincs ezekben a droidokban, hiszen arra mennek, hogy grindolják a pénzt, de két mukkot nem tudnak megszólalni, mert egy összetett mondattól összeomlik az agyuk
helyén lévő káposztalé. És sajnos (vagy nem sajnos) úgy tűnik, hogy Javion esete nem az első, és nem is az utolsó, hogy a packerkommandó munkatársaival nem lehet szót érteni.

pe-kiscim3.png

Következő olvasónk kérte, hogy változtassuk meg a nevét, így ennek eleget téve rá Fartbug Wooffishként fogunk hivatkozni. Levelét alább olvashatjátok, szintén módosítások nélkül, viszont szerkesztői megjegyzéssel karöltve..


Kedves damn! media szerkesztőség!

Minap volt egy incidensem a packerbohócokkal.

Éppen szerelmemmel és egyében szeretőmmel, azaz egy Harley Davidson Fat Boy-jal (feleségemnek el ne mondja!) szeltem Las Venturas utcáit, mikor arra lettem figyelmes, hogy egy hatalmas monstrum, egy parkbohócos packer az egyik feljárónál szabálytalanul parkol, méghozzá a szembe lévő sávban, balesetveszélyesen! Ekkor hívtam fel a központot, akiknek hát alig sikerült felvenni a vonalt. Ezeket is a semmiért fizetik...

Ki is érkezett egy kollega FÉL ÓRA után, aki hát mondjuk úgy, hogy még köszönni se óhajtott, pedig én illendően köszöntem és a helyzetet is felvázoltam. Öt perc után meg odanyögött nekem annyit, hogy "pillanat uram".

Rádiózgatott, meg tököm tudja, bambult mint bárány az új kapura. Aztán még akkor benyögi nekem, hogy nyugodjak már le, mikor ecseteltem, hogy el kellene vontatni, vagy csekket kellene osztani a tulajdonosnak, hogy egyenlő bánásmód legyen köztünk, civilek és hivatali személyek közt. Ezután indítottam el egy videófelvételt, amit a csatolmányok közt megtalálnak.

A végére valahonnét szalasztottak egy embert, aki elhajtott a packerrel se szó, se beszéd. Elmenekült a csekk elől!

Felháborítónak tartom azt ahogy (nem - szerk.) kommunikálnak az emberrel. Egy köszönést nem hallottam tőlük. Továbbá a stílus is, amit megengednek maguknak, az is felháborító. Illetve elfogadhatatlan az a tény, ahogyan közlekednek és parkolnak a packerral minden következmény nélkül!

Miután elindultam a dolgomra, két sarkot fordultam és még egy packer volt helytelenül leparkolva, úgy hogy még a közlekedést is feltartotta és balesetveszélyes szituációkhoz is vezethetett volna egyébként.

Fartbug Wooffish képeket, illetve egy videót is mellékelt e-mailjéhez, amiből viszont most csak a videót fogjuk beilleszteni ide, tekintettel arra, hogy az általa készült képekből készült a packerkommandós kiemelt kép. Íme, a videó:

Teljesen nonszensz az egész, ahogy viselkednek, dehát ugye mit várhatnánk el tőlük. Mivel Fartbug nagyon jól leírta a helyzetet, így ezt nem kommentálnánk feleslegesen, ettől függetlenül határozottan viccesnek tartjuk azt, hogy a Parking Enforcement munkatársai úgy gondolják, hogy nekik bárhogy lehet, illetve szabad parkolni, viszont ha mi két centivel belógunk valahova, ahova nem kéne, egyből robban vagy a csekk, vagy az elvontatás. Kriminális.


pe-kiscim4.png

Utolsó körben pedig szeretnénk bemutatni egy névtelen olvasónk (?, eldobható e-mail címről írt nekünk - szerk.) videóját, miszerint a SASD és a Parking Enforcement összedolgoznak.

A videón látható, hogy a packeres félnótás belerongyol a SASD munkatársába, aki ezt majdhogynem mosolyogva végignézi, majd nemhogy igazoltatná, hanem szimplán elhajt. Ha ezt egy civil csinálta volna meg, akkor egyből pattintotta volna a villogót, dirr-durr sitty-sutty, aztán ment is volna rá az életfogytiglan, hiszen ez - természetesen - felelőtlen vezetés. De ha mindez nem elég, a packerkommandós még egy szabályosan parkoló, civil autót is megrongál, de a SASD munkatársa efelett is szemet huny.

Azt meg meg se jegyezzük, hogy ha az olvasónk nem áll el a packer útjából, úgy, hogy ott állt a járdán, a packer pedig ment, azaz igazából tolatott, mint a félőrült, meg mintha nem lenne holnap, hát, ennek lehetett volna csúnyább vége is. Bőven.

elvalaszto.png


((Pár hétig még ide fogom szúrni a hozzászólás kódját, így könnyen elérhetitek. Viszont utána nem szeretném már ezzel "csúnyítani" a cikkeket, viszont maga a hozzászólás mintája megtalálható az alfórumban, illetve ide kattintva is.))
alaphsz.png
THÉO BANKS / 2024. 08. 01.
hsz-elv.png

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi posuere eget dui et condimentum. Quisque aliquam feugiat ullamcorper.

Kód:
[IMG width="25px"]https://i.postimg.cc/T2rf0Tbf/alaphsz.png[/IMG][SIZE=6] [I][B]THÉO BANKS[/B][/I][/SIZE][SIZE=4][I]   /   2024. 08. 01.[/I][/SIZE]
[IMG]https://i.postimg.cc/TwVFVY4s/hsz-elv.png[/IMG]
[SIZE=4]Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi posuere eget dui et condimentum. Quisque aliquam feugiat ullamcorper.[/SIZE]
footer.gif
 

viktor.

Pletykafészek
2021. 06. 06.
928
4 546
tilted towers
V4 karakter
Cory Graham
LV karakter
Baobao Ming
alaphsz.png
Tdeotinos Thaodoroptiluso / 2024. 08. 04.
hsz-elv.png

Ezek csak ezt tudják, semmi mást! Ott hagyod a kocsid egy percre már csörlőzi fel!! semmi se szent ezeknek!! felháborító!!