Best of

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 083
3 907
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
LV karakter
Alyshia Kenrose Valrath
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Edward Preston Webb >

Ötleted:
< Változtatás a best of rendszerben az elkövetkezendő években. >


Megjegyzés:
< Tagadhatatlanul "pofára" megy a szavazás, és mindenki a barátjára szavaz. Mielőtt jönnének a nevetősök, meg a burkolt nevetősök ebbe én is beletartozom, mert szeretném ha a barátaim nyernének, de ettől függetlenül ráfér a változtatás erre a rendszerre. Félreértés ne essék, nem azt kritizálom, aki a jelenlegi rendszert kihasználva szavaz, hisz ez tök szabályos. Én a rendszert szeretném megváltoztatni. Felmegyek és látom az abszolút alaptalan indokokat, valaki épp, hogy odanyom egy "szerintem egyértelműt" ami nyilvánvalóan nem egyértelmű, mert senki nem gondolatolvasó. Olvasom, ahogy írják (avagy írjuk), hogy így úgy gyorsan válaszol, jófej korrekt etcetera. Ezek olyan alap dolgok, amik eleve elvártak mindenkitől, és az érintett mindenki (Gmod, mod, as, admin etc) mind teljesíti szerintem ezeket, hisz nem véletlenül vannak ott ahol. Szerintem ezek abszolút nem indokolják meg, hogy mitől kiemelkedő valaki, míg itt az lenne a cél, hogy ezt díjazzuk. Nyilván a publikumnak kell döntenie, de nem ilyen formában. Szerintem sokkal reálisabb lenne a verseny, ha a vezetőség jelölne minden kategóriában 5 (ahol ez sok ott 3) embert és az emberek azok közül választhatnának. Mert, hogy jelenleg teljesen X reputációján múlik, és azon, hogy mennyi embert mozgósít a saját érdekében, így bármennyire is kiemelkedő lehet valaki, lehet, hogy egy darab szavazatot se kap. Tehát mégegyszer nem azzal van a problémám aki a jelenlegi rendszert követve szavaz, pusztán nem gondolom fairnek a rendszert. Mindenesetre sok sikert mindenkinek!
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
421
958
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Zsombi, amióta csak van Best off azóta ez megy. Mindig is voltak akik "motiválták" a tagjaikat / barátaikat pár szavazatért. Amit lehetne kezdeni, hogy nem rendezik.
 

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
Szia!

Felmegyek és látom az abszolút alaptalan indokokat, valaki épp, hogy odanyom egy "szerintem egyértelműt" ami nyilvánvalóan nem egyértelmű, mert senki nem gondolatolvasó.
Erre van a Best Of részlegnél egy szabályzat, ezek nem lesznek beleszámolva az összegzésnél. Ha érdekel az alábbi spoilerbe beleraktam a szabályzati pontot.
Szavazatok, amelyek indoklásként a "nem kell magyarázkodni", "egyértelmű" és ehhez hasonló szövegeket tartalmaznak, nem lesznek számolva az összegzésben.
Tagadhatatlanul "pofára" megy a szavazás, és mindenki a barátjára szavaz.
Ezzel pedig sajnos nem tudunk mit csinálni, megvan a joga mindenkinek a barátjára szavazni.
Szerintem ezek abszolút nem indokolják meg, hogy mitől kiemelkedő valaki, míg itt az lenne a cél, hogy ezt díjazzuk. Nyilván a publikumnak kell döntenie, de nem ilyen formában.
Magánvéleményem nekem is megvan természetesen a dologról, viszont ezeket félreteszem mivel ez már ez nagyon régi hagyomány, legalább 3-4 éve van megtartva.

Ha van valami épkézláb javaslatod hogy miket írjunk még bele a szabályzatba/információkba privátba vagy TS-en keress meg.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.