Bernardo Salvatore[ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Slim

Írnok deák
2019. 01. 11.
657
987
Fort Carson
V4 karakter
Stan Webb
LV karakter
Rustin Wallace
n12pVkQ.png

Személyes információ


A.1-1. Vezetéknév: Salvatore
A.1-2.
Középső név: -
A.1-3.
Keresztnév név: Bernardo

A.2-1.
Neme: Férfi
A.2-2.
Állampolgársága: Amerikai

A.3-1.
Születési idő: 05/30/1991
A.3-2.
Születési hely: Goodsprings - Nevada - 35560

A.4.
Bejelentett lakcím: Las Venturas Lincoln St. 317

A.5-1.
E-mail: Bernard.Salv@seemail.us
A.5-2.
Telefon: 38761130304
A.5-3.
Postázási cím: Lincoln St. 317


Végzettség


B.1. Végzettsége:
[—] U.S. High School diploma.
[—] GED teszt
[X] Egyetemi diploma

B.2 Egyetemi szaktantárgy:
[—] Egészségügy
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás
[—] Mérnök
[—] Pszichológia
[—] Szociológia
[—] Bölcsészettudomány
[—] Természettudomány
[—] Egyéb
Kifejtés, ha az egyebet választotta:
-

B.3-1.
Intézmény neve: Law Enforcement Academy
B.3-2.
Intézmény címe: North Carolina, Kennedy Square 3
B.3-3.
Képzési időszak: 9/11/2008 — 5/28/2013

C.4.
Részletezze ha volt oktatási próbaidő alatt felfüggesztve: -


Munkatapasztalatok


C.1-1. Cég/ügynökség: Freemonth Bank
C.1-2.
Betöltött pozíció: Security Guard
C.1-3.
Feladatköre: A bank teljes körű védelme, a dolgozók és a vendégek biztonságának biztosítása, valamint a bank kézi letétjeinek éber őrzése.
C.1-4.
Alkalmazás intervalluma: 01/08/2014-06/19/2017
C.1-5.
Szerződésbontás indoka: Az intézmény bezárta.

C.2.
Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -


Engedélyek


D.1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel:
[X] Igen
[—] Nem

D.2. Rendelkezik érvényes fegyvertartási és viselési engedéllyel:
[—] Igen
[X] Nem

D.2. Részletezze ha volt valaha bevonva bármelyik engedélye: -


Kérdések


E.2. Állapítottak meg önnél fizikai betegséget?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt és csatolja orvosi papírját.
-

E.2.
Állapítottak meg önnél pszichés betegséget?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt és csatolja orvosi papírját.
-

E.3.
Volt már letartóztatásban?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt.
-

E.4.
Nyújtottak már be ön ellen hivatalos feljelentési kérelmet?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt.
-

E.5.
Volt már elítélve?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt.
-

E.6.
Használt valaha illegális kábítószert vagy tudatmódosítószert?
[—] Igen
[X] Nem

E.6-1. Ha a kérdésre igennel válaszolt kérem jelölje be a következő jelölőnégyzeteket.
[—] THC
[—] PCP
[—] GHB
[—] Kokain
[—] Amfetamin
[—] Metamfetamin
[—] Szteroid vagy dopping szerek
[—] Ecstasy
[—] Hasis
[—] Morfium
[—] Egyéb
Részletezze ha az "Egyéb" lehetőséget választotta.
-

E.6-2.
Alakult ki önnél függőség?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze ha a kérdésre igennel válaszolt.
-
Hogyan kezelték dependenciáját? -

E.7.
Rendelkezik tetoválásokkal?
[—] Igen
[X] Nem
Részletezze hogy mit ábrázolnak, hol találhatóak.
-

E.8.
Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről? Az internetet böngészve találtam rá.


Nyilatkozat
Én (Bernardo Salvatore) jelentkező beleegyezek, hogy a Las Venturas Metropolitian Police Department az adataimat bizalmasan kezelje és tárolja. A jelentkezési feltételeket elolvastam és tudomásul vettem, hogy jelentkezésem a Las Venturas Metropolitian Police Department Recruit Training Academy munkatársai egyéb indoklás nélkül elutasíthatják.
Aláírás: Bernardo Salvatore
Kelt: 2020.09.06


OOC


F.1-1. Beceneved: Gábor
F.1-2.
Életkorod: 17
F.1-3.
Bemutatkozás(Min. 200 szó): Sziasztok, Gábor vagyok. Keszthelyen élek szüleimmel és testvéremmel. A helyi gimnáziumban tanulok biológia szakon.Ha van egy kis szabadidőm, azt játékkal töltöm. Főleg MTA-zni szeretek a roleplay miatt, de néha CS:GO és Rust is megesik. Mint minden embernek nekem is vannak pozitív és negatív tulajdonságaim. Barátságosnak, szorgalmasnak valamint humorosnak tartom magamat, ugyanakkor kissé lobbanékony vagyok. Olyan dolgokon is fel tudom magam idegesíteni, amiken nem kellene. A problémáimat szeretem minél hamarabb rendezni, különösen, ha az más embert is érint. Szókimondó vagyok, általában kimondom azt amit gondolok, legyen az kellemes, vagy rossz. Kétezer tizennégy óta játszom RP szervereken, legfőképp az SGS szerverein, azalatt számos frakciót megjártam már és közel negyvenes szintet értem el. Szeretném magamat kipróbálni LVMPD-ben is, mivel ez az a frakció ahol még nem lehettem a közösség tagja.

F.2-1.
Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Igen, többször is.
F.2-2.
Fejtsd ki, hogy miben is különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest. Nagyon sok mindenben különbözik a két ország. Legfőképpen a gazdasági és területi eltérések kimagaslóak. Kezdjük a szervezetek felépítésével. Több száz ezres eltérés van a két országban dolgozó rendőrök, nyomozók, kommandósok létszámában, természetesen a fennálló területi és népsűrűségi arányok miatt. Folytassuk a fegyverekkel. Az amerikai dolgozók sokkal jobban fel vannak szerelkezve, mint honfitársaink. A golyóállómellény, a Beretta vagy Glock elengedhetetlen kiegészítő egy amerikai Officer számára a sok más, mint például Taser, bilincs, gumibot mellé. Gyakran előfordul nagykaliberű fegyver is kezükben, mint egy AR, esetleg egy Remington sörétes. Nálunk jobban visszafogott a helyzet. A rendőrökhöz egy Beretta pisztoly, gumibot, bilincs tartozik. A szolgálati járművek is nagyban különböznek egymástól. Amerikában egy átlagos rendőrautó rendelkezik egy gallytörő ráccsal, amit az autó elejére szerelnek fel. Ezeket egy adott célszemély aki gépjárműben menekül, annak elfogására hasznosítják, mint tompító eszköz, valamint főbb előnyéhez tartozik az autó és az utasok védelme ütközések során. Ezek az autók lényegesebben gyorsabbak a hazánkban megtalálhatóakhoz képest. A magyar autók sokkal szolídabb megjelenést gerjesztenek. Amerikában nagyobb számban láthat az ember csapatszállító teherautókat, amiket a fegyveres akciókhoz használnak. Ezt azzal magyarázhatjuk, hogy az államokban legális fegyvertartás van érvényben, éles lőfegyverekre egyaránt. Így nagyobb számban előfordulnak incidensek, amikor előkerül egy-egy pisztoly, rosszabb esetben nagyobb kaliberű lőfegyverek. Az eljárások menete is eltér egymástól. Az Egyesült Államokban nem tartanak rutin-ellenőrzést, csak akkor állítják le az autósokat, hogyha valamilyen szabályt szegtek, esetleg elfogató parancs van ellenük. A földrajzi határok miatt Amerikai nagy hangsúlyt fektet vizei védelmére, hasonlóan légtereire is. Magyarországon láthatunk lovasrendőröket ami a két országhoz képest elég egyedinek mondható. Igazából estig lehetne sorolni a különbségeket, de ezek a leg szembetűnőbb különbségek.
F.2-3.
Milyen karaktert szeretnél alakítani? Bernardo egy harmincas éveiben járó olasz-amerikai férfi. Családja a hetvenes évek derekán emigrált az USA-ba, főképp egy új élet reményében, nélkülözés és nyomor nélkül. Magát színtiszta amerikainak valló Bernard /ugyanis Bernardnak hívja magát, nem szeret effektálni valódi származási helyéről/ kisebb hullámvölgyekkel, de elvégezte tanulmányait egy rendészettel foglalkozó szakon. Kissé félénk emberről van szó, nem szeret a középpontban lenni, keveset beszél másokhoz, ugyanakkor a saját baráti rétegében ki tud bontakozni, barátai előtt önmagát tudja adni, viszont más személyekkel, kikkel nem ápol komolyabb kapcsolatot, visszahúzódó és magábaforduló viselkedést folytat. Nem nyit senki felé, jobban szereti, hogyha mások kezdeményeznek, ennek következtében elég nehezen megy neki a párkapcsolat teremtés. Összességiben átlagos officer lenne pozitív és negatív tulajdonságokkal egyaránt megáldva.

F.3-2.
Csatolj UCP képeket a következőkről: névváltás, adminjailek, bannok. https://imgur.com/a/M91ImlK
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
lvmpdheader.png

Mr. Salvatore,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

Officer_III_Arthur_Pearce.png

Police Officer III Arthur Pearce
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
lvmpdheader.png

Mr. Salvatore,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

Lt_Brendan_Clemons.png

Lieutenant Brendan Clemons
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.