bérlemények (Bánya, Fényezőműhely, Farm)

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
173
194
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Liam Sundqvist
LV karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Sziasztok!
Ötletem nagyon tömör és rövid lesz, a címben felsorolt bérelhető "munkánál" legyen egy plusz lehetőség ahol jogot lehet adni az embernek, hogy az adott bérleményt meghosszabbítsa.
avagy bármiféle megoldást kitalálni erre a helyzetre, mivel nem feltétlen tartom jogosnak, például ha valaki nem tud gépközelben lenni, akárcsak 2 napot, és a bérlés pont akkor jár le, akkor elveszíti azt, benne az összes megvásárolt dologgal.
(+ bányában a vonat is, ami ráadásul PP-ért vásárolható)
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
240
420
otthon
V4 karakter
damiano mancini
Elég jó lenne.
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
412
22
Pécs
V4 karakter
Vlado Tim
Ennek az ötletnek azért lenne értelme, viszont ahogy írta valaki, hogy legyen felvételi joga a megbízott embernek, viszont ez a jog legyen korlátozva.. mondjuk ne tudja begyűjteni/kiégetni az érceket. Ezzel a visszaélések meg is lennének oldva.
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: dani930 és .Adesz

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
240
420
otthon
V4 karakter
damiano mancini
Van benne valami, de ha már valaki meg lett bízva ekkora jogokkal szerintem meg lehet annyira bízni abban az emberben, hogy jó döntéseket fog hozni (irl ismerős, ilyesmi). De igazából ez részletkérdés, maga az ötlet elég jó az ilyen kicsi részleteket úgysem mi fogjuk eldönteni.
 
  • Tetszik
Reactions: Icco és .Adesz

Reina.

Tűrésem H7
SzerverAdmin
v4
2023. 07. 18.
243
266
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Számtalan report van, hogy nem tudja meghosszabbítani ,mert ide-oda megy. Kulcsfontosságú lenne egy ilyen Update! Támogatom!
 

DriftV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2022. 01. 07.
779
392
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok!

Én benne vagyok egy cégben, ahol én vagyok a tulaj, de lehet, hogy pont azon a meghoszabítási napon nem tudok lenni. Nagyon támogatom az ötletet!
 

Nina Gisbert

Újonc
2021. 07. 11.
27
43
V4 karakter
Nina Gisbert
Sziasztok! Ezt én is támogatom, minnél előbb be kéne hozni, pár héten belül én is így fogom bebukni a bányám, ha ez nem lesz integrálva. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Porupatrik

iWYO

Újonc
Támogató
2023. 09. 08.
19
32
25
V4 karakter
Brody De Quinlan
LV karakter
Rachel Lewis
Sziasztok!
Az ötletet támogatom.
 

matebalazs

Újonc
2021. 04. 05.
3
5
V4 karakter
Elliot_Nelson
Sziasztok!
Ötletem nagyon tömör és rövid lesz, a címben felsorolt bérelhető "munkánál" legyen egy plusz lehetőség ahol jogot lehet adni az embernek, hogy az adott bérleményt meghosszabbítsa.
avagy bármiféle megoldást kitalálni erre a helyzetre, mivel nem feltétlen tartom jogosnak, például ha valaki nem tud gépközelben lenni, akárcsak 2 napot, és a bérlés pont akkor jár le, akkor elveszíti azt, benne az összes megvásárolt dologgal.
(+ bányában a vonat is, ami ráadásul PP-ért vásárolható)
annyit hozzátennék, hogy lehetne egy olyan opció, hogy fórumon keresztül lehessen bérleményt hosszabítani, mert már többször megszívtam, hogy nem voltam itthon, így nem tudtam hosszabítani.
 

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
173
194
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Liam Sundqvist
LV karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
annyit hozzátennék, hogy lehetne egy olyan opció, hogy fórumon keresztül lehessen bérleményt hosszabítani, mert már többször megszívtam, hogy nem voltam itthon, így nem tudtam hosszabítani.
Pontosan erről szól az ötlet, ha nem vagy otthon akkor ne vesszen el minden, mert mondjuk pont arra esik a hosszabbítás.
Az meg személy szerint tökmindegy hogy miként tudod megoldani, de valami mód kellene rá mindenképpen, azt gondolom.
 
  • Tetszik
Reactions: Nina Gisbert

pall510

Újonc
2024. 03. 12.
17
56
V4 karakter
Mason Luke
Támogatom! Ma én is elvesztettem a bányámat vonattal együtt mert nem voltam képközelben :(
 

Zozzohun

Újonc
2022. 05. 01.
4
0
Üröm
V4 karakter
Tiago Petrov
LV karakter
Tiago Petrov
Tényleg nem ártana mert mondjuk a bányával is beszedik a ppt majd elveszik! TÁMOGATOM!