Berényi_Bence(helyett írom) - Randy_Henderson, Franklin_Blackwood #lele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

milo

Barangoló
2020. 05. 16.
103
341
25
Csorna
LV karakter
Ethan_Madden
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
< Berenyi_Bence >

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
< Randy_Henderson, Franklin_Blackwood >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Többszörösen elkövetett, súlyos nonrp. Éles lőfegyver alkalmazása fegyvertelen személyekkel szemben. Nonrp, animbuggoltatás. A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. >

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/cpm1s6
https://streamable.com/riktcs >

Megjegyzés:
< Sok megjegyzésem nincs, pontosan tudta mindkettő személy, hogy fegyvertelen vagyok. - > [2021-08-31 23:06:09] [Output] : *** Randy Henderson megmotozott valakit. (Berenyi Bence) Ennek ellenére is úgy gondolták, hogy milyen buli lesz széttunkolni azokat, akiknél nincs fegyver, főleg hogy a mellettem ülő még csak 'tiszteletlenül sem beszélt' velük IG, meg sem szólalt. A hab a tortán a második videón látszik, miután félre álltunk, még úgy gondolták szintén vicces lesz szétpullozni az autót és a mellettem ülőt is. Semmi mást nem fűzök hozzá, a szabályzat egyértelműen tiltja a videón látható cselekedeteket, várom a bírálást. Edit: Az elütést követően láthatunk egy animbuggoltatást, Franklin részéről, aki a felállását sikeresen felgyorsította a fegyverének elővételével, és egy sor rp-t nem tolt.>

Balage válasza:
Az adott részlegbe csak akkor írhatsz, ha a profilodon fel van tűntetve legalább a részlegnek megfelelő karakterneved. Keress fel egy Globális Moderátort!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Lele

?
2020. 01. 04.
108
147
V4 karakter
lele averay
V2 karakter
lele averaay
Sziasztok! A panaszt én fogom bírálni.
Várom az érintettek felek válaszát 24 órán belül!
 

Randy Henderson

Zöldfülű
2019. 04. 16.
152
128
27
V4 karakter
Randy Henderson
LV karakter
-
V2 karakter
Randy Henderson
Hali! A videó elején látható, hogy Franklin feláll a földről, piros névvel és veszi elő a fegyvert. Ergo , elütötted. Erre reagálva lett rád lőve, mivel a Rendőr életére törtél. a rendőr meg ilyen esetben simán használhat éles fegyvert a megállításodra, még mielőtt őrült ámokfutásba kezdesz és veszélybe sodorsz bárki mást. Én voltam az első, aki lőtt rád, és a videón látszik, hogy a kerekedre akartam lőni, de kitértél előle,így az ajtó alját találtam el a jobb első kereked helyett. Érdekesmód úgy vágtad a videót, hogy ne látszódjon az, hogy elütöd a rendőrt. Ez csak egy szimpla bosszú PK, mert Admin jailbe kerültél mindezek után. Felőlem ennyi, gyanítom Frankiln felől is, de ha akar, válaszolhat. Én szerintem tisztáztam magam. Tov. Jó Játékot.
 

milo

Barangoló
2020. 05. 16.
103
341
25
Csorna
LV karakter
Ethan_Madden
Bence: Harmat gyenge kifogás, már akkor került elő a fegyver, mikor az autóba ültem, amikor elütésről még szó sem volt. Apropó, jó, hogy felhívtad a figyelmemet az elütéses részre, ha jól megnézed, tökéletesen látszik, hogy kedves Franklin, a fegyver elővételének animációjával megszakítja a felállás animját, majd semmi rpvel tunkol ő is, veled együtt. -Gondolom reális, nem? Már csak az is, hogy egy sor rp-t nem tol, az meg főként, hogy a fegyverelővétellel felgyorsította a felállását. Hozzátenném még egy elütés történt, amit Randy szenvedett el, azt követően sem történt semmiféle rp..-Erről a bizonyítékot még az este folyamán csatolom, illetve módosítom a panasz tárgyát, az általam leírtakkal kiegészítve. Én továbbra is fenntartom azt, amit a szabályzatból kimásoltam.
Illetve, kissé el vagy tájolva, a fogalmak kapcsán, mitől lenne az bosszú pk, amikor már ott, a helyszínen admint hívtam, aki nem intézhette? -Butaságokat ne állítsunk már.
 

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
Szervúsz! Fegyvertelenre való lövés nem történt, mivel a kocsidra adtunk le célzott lövéseket miután te elsodortál engem. Mielőtt elindultál beálltam eléd és ez után ütöttél el így nem nagyon volt lehetősége megsérülni a karakteremnek, ez script szerint sem történt meg. Animbuggoltatás szintén nem történt, és nem is lehet, mivel ha elütnek az felülírja a fegyverelővételt.
Ui. képpen: Ne várd azt ha elütsz akkor mi nem fogunk rád lőni. Mivel a fegyverhasználat reális keretek között történt így szerintem nincs miről beszélni.
 

milo

Barangoló
2020. 05. 16.
103
341
25
Csorna
LV karakter
Ethan_Madden
Bence: Ó érthető, szóval ha bárki kivisz egy oszlopot, vagy éppen hogy koccol valakivel, kutya kötelessége rp-zni a dolgokat, de neked nem kell azt, hogy átmennek rajtad autóval? -Érdekes felfogás, mindenesetre megvárjuk a bíráló admin válaszát, nekem több hozzáfűznivalóm nincsen, ha csak Lele nem kéri, valamilyen oknál fogva.
 
  • Szomorú
Reactions: Randy Henderson

Randy Henderson

Zöldfülű
2019. 04. 16.
152
128
27
V4 karakter
Randy Henderson
LV karakter
-
V2 karakter
Randy Henderson
Látom varrófiút játszol,hogy belekötsz mindenbe.. akkor jövök én, ha már az elütésemet felhoztad.. mit kéne rp zzek akkor azon, amikor már ott elvérzett a dolog,hogy akkorát PG ztél, hogy egy külön misét megér, és egyből én is írtam codynak aki nem intézhette ? Már ott kezdődhetett volna az adminügy,hisz cody jelen volt az esetnél., az más kérdés hogy nem intézhette. Kötöd az ebet a karóhoz,es nyiltan kimondod hogy mi akkora nonrp s emberek vagyunk,mint amit ég nem látott kb. Nagyon jól tudtam, hogy el fogod ütni Franklint, mivel hátulról zsákutcád volt, elölről meg Franklin állt előtted, es aki eldönti, hogy ő már pedig menekülni akar(amit egyaltalan nem ertek hogy mi okod volt ra?) Az nem fog azzal foglalkozni hogy áthajt valakin.. ezért volt már a fegyver a kezemben a beszállásodnál, de itt ezred mp ekről beszélünk.. semmi okod a felháborodásra,mivel a kereked volt a cél számomra legalabbis. Tovabbra is tartom,hogy bosszú pk ez az egész,és emiatt nem vagy hajlandó ezt elfogadni. Kreáltál egy felesleges dolgot, amiből te jutottál ki rosszabbul. Had tudjam mar mit lehet rendvedelmiskent csinalni, es mit nem, amikor 2013 óta vagyok jelen a szerveren, elég komoly rendvédelmis múlttal. Várom a bírálast, ez már nonszensz. UI: 2x is Nekimentél a Táblának, mégsem RP-ztél. hogy van ez ?:D Ha ennyire kötekedsz
 
Utoljára szerkesztve:

Lele

?
2020. 01. 04.
108
147
V4 karakter
lele averay
V2 karakter
lele averaay
Sziasztok! Sikerült átolvasnom a panaszt, arra a döntésre jutottam hogy Randy_Henderson nem követett el szabálysértést mert látszott hogy a kocsira lőtt ami engedélyezve van, viszont Franklin_Blackwood esetében mind a két videón látszódik hogy eltalálja a videó készítőjét és társát. Az első videón lelassítva tisztán látszódik hogy animbuggoltatás is történt ennek megfelelően kiosztottam a szankciót!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.