Bepal Konrov --> Tommen #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BEPÁL

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
292
198
V2 karakter
Bepal Simon
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Bepal Konrov

Panaszolt fél admin neve:
Tommen

Panasz pontos megfogalmazása:

Lucas MacMurry felkeresett mint IC mint Ts hogy segítsek neki a vagyonát kicsit feljebb tornázni mivel egy kaszinó függő. A megszerzett pénzét már megy és remegő kézzel eljátssza.
Majd én nagy nehezen és könyörgések folytán belementem és elkezdtem neki segíteni. Talán már egy hete segítettem neki, adtam a tanácsodat. De amikor én nem voltam elérhető azt a “siker Profitot" ő egyből eljátszotta. Volt neki egy drága autó amit egész jó áron el tudtam helyette adni. (Itt Ic elmentünk Helyette bonyolítottam le az üzletet) Abból megvolt nekem is részem, tényleg csak egy jelképes összeg. Majd egy pár napig nem voltam elérhető így nem is tudtam veled beszélni. Amikor visszajöttem IC-n nem merte nekem elmondani azt hogy teljesen mit csinált de nagy nehezére elmesélte Hogy amit megkerestünk pénzt ő el kaszinózta 2 óra alatt. (ez saját felelőssége amiről én nem tehetek) Én erre kiakadtam majd mondtam hogy akkor itt most befejeztük, de itt is jött ismét a hiszti az önsajnálat és hasonlók. Jószívemből kiindulva adok még egy esélyt. Pár nap elteltével ismét eljátszotta a 2. esélyt is és úgy gondoltam/ döntöttem. hogy befejezem a vele a kapcsolat tartást . Horgásztam találtam egy kocsit nyitva oda léptem Rp vel kinyitottam , majd ő is odajön Ő is elkezdi Csomagtartózni és itt már végleg eldöntöttem hogy befogom vele fejezni a kapcsolatot. Így hát feldühödve elhagytam a horgász tavat . (Engem leginkább az zavart ebben a helyzetben hogy napokat adtam neki az időmből segítettem neki elérni valahova és ő ezt semmibe se nézte) Elena S Josep való beszélgetésem során elmentünk a házam beszélgetésünkből és dühből adódóan jutottam a döntésre hogy előveszem a csipát megkeresem és végzek vele. így szerettem volna így lezárna az Rp részemet csak hogy teljes legyen a sztory. Tudtam azt hogy két helyen lehet. Vagy a horgász tónál Vagy pedig a garázsánál ,Kocsiba pattantunk majd elmentünk a tóhoz nem volt ott ismertem az útvonalát hogy merre szokott járni és ott volt az út mellett. Majd elővettem a Csipát és fejbe lőttem. Majdnem csak hasonlóan mint egy maffiába való kilépés után a CK mert én az IC történetemnél tartottam annyira hogyha már nem fogom a kapcsolatot tartani vele akkor bosszúból elárul engem is kárt okoz nekem ezért csináltam az egészet. De viszont újraéledt hívta Tomment. Ugyanúgy le lett írva neki OOC az egész sztory. Kértem Ts való át beszélést ebbe nem ment bele. Majd többször is elmondtam neki mi miért lett csinálva de érezhető volt hogy nem rugalmas, lucas OOC is sikerült megnyilvánulnia átment számomra hergelésbe. . Szankciót ennek ellenére nem kapott amit kicsit meglepődve néztem végig. Én nem tartom jogosnak DM-et nem követtem el, én az egész egy RP szituáció ra volt építve így jogtalannak érzem. Azt hogy meg jeleztem felé hogy nem értek egyet a bírálattal még PK val való fenyegetőzésért is kaptam. Elvileg 10 perce AFK olt mikor le lelett lőve pedig akkor még gépnél volt fejénél nem volt AFK jel sem. (Adminnak való hazudás) mivel a dombok között mentünk ezért nem is vett észre minket

Bizonyítékok:
Rp.: https://pastebin.com/dWnbeMt1

Üggyel kapcsolatosan.: https://pastebin.com/hmcgyjw2

Megjegyzés:
Témához hozzá szólhat.: Tommen , Elena S Josep, Lucas MacMurry, Bíráló fél

Módosítást fentartok jelzéssel

 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panasz jogtalan.​
Szia, a leírásod alapján nem volt elég indokod Lucas megölésére. A CK-nak pedig nem ez a módja, bár azt nem tartom szükségesnek részletezni, hiszen megtalálható külön is a szabályzatban. Amennyiben tényleg csak ez a megsértődöttség és az üzletben való "átverés" + egyéb ehhez hasonló kisebb sérelmek miatt öltél, úgy jogosan kaphattad a büntetést.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.