Bepal Konrov//BePal - Paul P Pawlowski// Dominik

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BEPÁL

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
292
198
V2 karakter
Bepal Simon
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Bepal Konrov//BePal >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Paul P Pawlowski// Dominik >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Tegnap késő este egy pipa ikont raktam a nevem után csak megnézni hogy néz ki. Nem töröltem és úgy léptem le , ma mikor felléptem ugyan úgy a nevem után maradt majd paul rám írt hogy vegyem le, vissza is irtam hogy rendben de közben pár percre elkellet mennem a géptől így gondoltam ugy sem életbe vágó párperc mulva ráér. Elmentem a géptől majd vissza értem és láttam hogy kilettem tiltva 1 napra. Indok sem felel meg a valóságnak (((Tul sok különleges karakter a névben#Dominik))) >

Bizonyítékok:
<
<12:37:32> "Paul P Pawlowski//Dominik": cső, ki kéne venni majd egy különleges karaktert a nevedből.
<12:37:57> "Bepal Konrov //BePal ☑️": szeva oké
<12:43:21> You were banned for 1 day(s) from the server by "Paul P Pawlowski//Dominik" (Tul sok különleges karakter a névben#Dominik)
>

Megjegyzés:
< Válaszod >
antoon válasza:
A panaszt Neved - Panaszolt fél néven nyisd.


 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
428
597
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
Szia, Tegnap 15:03-kor írtam hogy nem megfelelő a neved, választ nem kaptam igy egy kickben részesítettelek. Ma feljöttél ugyan azzal a névvel ismét rád írtam majd azt a választ kaptam "szeva oké" mivel 5 perc elteltével sem sikerült ezen változtatni igy a megfelelő szankcióban részesítettelek.

Tegnapi nap:
*** Yesterday
<15:03:12> "Paul P Pawlowski//Dominik": cső, ki kéne venni majd egy különleges karaktert a nevedből.
<15:10:47> Your chat partner has disconnected.
<15:10:44> "Bepal Konrov //BePal ☑️" was kicked from the server by "Paul P Pawlowski//Dominik" (Tul sok különleges karakter a névben#Dominik)

Mai nap:
<12:37:35> "Paul P Pawlowski//Dominik": cső, ki kéne venni majd egy különleges karaktert a nevedből.
<12:38:00> "Bepal Konrov //BePal ☑️": szeva oké
<12:43:18> "Bepal Konrov //BePal ☑️" was banned for 1 day(s) from the server by "Paul P Pawlowski//Dominik" (Tul sok különleges karakter a névben#Dominik)
 

BEPÁL

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
292
198
V2 karakter
Bepal Simon
felléptem de nem voltam gépelőtt és nem vettem észre a kikket/pm-et
Tegnap nem késő este voltam online és akkor raktam a pipát.
Tegnap délután motorozni voltam baráti társasággal
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
felléptem de nem voltam gépelőtt és nem vettem észre a kikket/pm-et
Tegnap nem késő este voltam online és akkor raktam a pipát.
Tegnap délután motorozni voltam baráti társasággal
Ne haragudj de nem bírtam megállni, hogy ehhez ne szóljak hozzá, végülis úgy gondolom Operátorként ezzel kapcsolatban tehetek itt egy megjegyzést. (Ha nem akkor Angelo- SMOD kérése esetén törlöm. )

1. Miért lépsz fel ts-re ha tudod, hogy kapásból nem leszel ott előtte? Ez olyan, hogy csinálsz reggelire egy szendvicset magadnak de nem reggelizel.
2. Késő este is vonatkoznak a ts szabályok mindenkire, ha nem is voltál gép előtt, a kick indokot látni fogod akkor ha vissza mész a gép elé.
3. Nem rég akartál moderátort vissza kérni, ráadásul Veteránt vagy Fő moderátort, és ilyen alapvető dolgokkal nem vagy tisztában.
4. A mai napon 4 perc alatt nem sikerült kitörölni egy pipát? Ne nevettessük már ki magunkat.
 

BEPÁL

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
292
198
V2 karakter
Bepal Simon
Felléptem és elkellet mennem nyilván valóan, ha tudom elkell mennem nem léptek fel.
este sem láttam a kick-et mivel csak úgy mindennel együtt kilőttem a gépet.
Szerintem meg befért volna az is, hogy behúz és elmondta volna ha most nem törlöd ki azt a pipát akkor kapni fogod, nem pedig adni egyből mivel nem hiszem hogy olyan sokan lettek volna fenn hogy ezt ne lehessen megcsinálni.
Azt hogy meg a moderátorimat vissza szerettem volna kérni nem ide tartozik, páran tudják az okát is és szerintem te is közéjük tartozol.

Csak kellemetlen hogy egy ilyen semmiért nem tudok fellépni. Nyilán valóak hogy a szabályok este is élnek ugyan úgy, kipróbáltam hogy állna mivel egy másik felhasználón is láttam ehhez hasonló kék jeleket.
 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Akkor eddigiek alapján bírálom a panaszt.

Mivel Dominik rád írt és kickelt is ezáltal 3x is megkaptad a figyelmeztetést( kick is egy figyelmeztetési pont itt), majd kaptad az 1 napos kitiltást így a panaszod jogtalan, ban jogos.
Viszont Dominik a helyesírásra figyelj a következőkben.

Moderátori vissza kérést ne vonjuk ide azt majd pénteken megbeszéljük.

Ui.: Gmodok ne szankciónáljanak senkit a panasz alatt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.