Benzinkúti probléma

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Neumann S Jason >

Ötleted:
< Benzinszállító munka fizetésének minimális növelése. >

Megjegyzés:
< Nem egyszer tapasztaltam ez elmúlt hónapba, hogy nincs benzin a kutakon.
SF be alig van olyan kút, amiben van üzemanyag és lehet tankolni. Ráadásul már LS be is találkoztam azzal ,hogy a Déli Benzinkúton nincs benzin.
Ez miatt lenne az az ötletem ,hogy minimálisan növeljük a fizetést, hogy a játékosoknak megérje azt vinni és így a szerveren lévő játékosoknak is tud segíteni.
Természetesen nem 500.000 Ft os emelésre gondoltam, hanem egy minimális növelésre ami arra buzdítja a népet ,hogy vigyék a munkát és ismét legyen benzin a benzinkutatokon. >
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Tudomásom szerint nem a benzinszállító munkások a mérvadóak, hogy van-e a benzinkútban üzemanyag. Ahogy hallottam ezt a Főadminok szokták "feltankolni" egy parancs segítségével, bár nem tudom ebből mi igaz. (Ha hülyeséget mondtam sry)
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Én meg épp azt hallottam , hogy a benzinszállítóktól függ az adott kútban a benzin. Biztos van rá admin parancs is , de szerintem itt a fő szerep a benzinszállító munka. Lehetne emeleni a fizetésen , hogy dolgozzanak többen ezzel a munkával én adom az ötletet. +1
 

Hayes

Újonc
2019. 12. 05.
40
68
25
Pécs
V4 karakter
Brian S Kenneth
LV karakter
Brian S Kenneth
V2 karakter
Kevin Atwater
Szerintem is jó kis ötlet, én is többször találkoztam már azzal hogy nincsen benzin a kúton, valóban elég "kevés" a fizetés amit jelenleg a fuvarokért kap az adott játékos. +1
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Kikerült a benzinszállító munka így ezt az ötletet zárom és helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.