Benzinkút ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
<Ben_De_Lorenzo >

Ötleted:
< Benzinkúton lehetne több cső, ezen belül arra gondolok, hogy lehetne dízelt is tankolni, satöbbi, ezt ugy gondoltam hogy jobb klikel kellene rákantitani az adott csőre, és ha esetleg rossz folyadékot tankolsz az autóba, akkor instant totál káros lenne ahogy kifizeted az árát. >


Megjegyzés:
< Szerintem elégé egyedi lenne, nem láttam még ilyen ötletet, és nagyon jó lenne a szerelők szempontjából is szerintem. hogy melyik autó legyen Benzines és melyikek legyenek Dízelek, ezekre ötleteket várók a a hozzászólásokba. >
 
Utoljára szerkesztve:

FEKAAA

Újonc
2020. 10. 16.
44
52
V4 karakter
Mike Morales
LV karakter
Ramirez Armando
V2 karakter
Marius Savage
Támogatom az ötletet!
Elég komoly és reális lenne!

Antoon válasza:
10.) A mondandódnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni!
Büntetés: 50 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: vbence100

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Ez legyen a legkisebb gondunk. Szerintem amúgy nagyon jelentéktelen változás lenne, ami semmit nem tenne hozzá a játékélményhez. Meg lehetne valósítani, de szerintem jelen pillanatban felesleges erre időt fordítani. Először amúgy is jó lenne, magát az üzemanyag szintet meg a tankolást megcsinálnk.
 

Vegeta

Újonc
Támogató
2019. 08. 18.
44
25
21
Kisújszállás
www.instagram.com
V4 karakter
Benito Gallardo🔥
V2 karakter
Fernando Gallardo🔥
Szia!

Nagyon tetszik az ötleted!
Szerintem így sokkal élethűbb lenne!
Jobb lenne ha a Raptorba nem benzin menne, hanem az igazi Diesel!
Teljes mértékben támogatom!

További szép estét,
Gallardo
 
  • Tetszik
Reactions: vbence100

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Ez az szerintem elég jo ötlet es szerintem kivitelezhető @Buba szavaival is egyet értek

Antoon válasza:
10.) A mondandódnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni!
Büntetés: 50 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: vbence100

krsztn

"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"
SzerverAdmin
v2
2019. 07. 05.
314
348
Törökbálint
V2 karakter
Elena P Pawlowski
ha esetleg rossz folyadékot tankolsz az autóba, akkor instant totál káros lenne ahogy kifizeted az árát.
Ezt a részt kivéve támogatom. Ugyan is irl sem lesz totálkáros az autó. Ha 1x más üzemanyagot tankolsz a kocsiba. Nyílván ha többször akkor tönkre megy a motor tőle.
 
  • Tetszik
Reactions: vbence100

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Ezt a részt kivéve támogatom. Ugyan is irl sem lesz totálkáros az autó. Ha 1x más üzemanyagot tankolsz a kocsiba. Nyílván ha többször akkor tönkre megy a motor tőle.
Ebben van is igazság és nem is. A két motor(benzin,dízel) sokban különbözik egymástól. Ha egy dízel motort benzinnel tankolsz akkor az nagy eséllyel végzetes lesz, míg ha benzin motort dízellel tankolsz meg akkor "olcsóbban" megúszhatod a dolgot.
Nem gondolnám hogy emiatt ez kivitelezhető lenne, mert ha mindkétféle egyből tönkremenne akkor jönne az hogy "ez IRL nem így működik". Szimplán ne lehessen bele tankolni a másikat, és legyen az egyik üzemanyag drágább mint a másik. Így pedig az ember azt is meggondolja milyen autót vesz.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem nem ez dobna az rp-n, amíg egy ütközés során mindenki csak koccol meg megremeg addig szerintem máson kellene változtatni, nem az üzemanyagkúton. Elég ha bugmentesre megcsinálnák. Sokall több olyan dolog van amelynél jobb volna ekkora fejlesztést végrehajtani.
 
  • Tetszik
Reactions: tommen. és krsztn

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Erre én is gondoltam, hogy meg kéne írni ötletbe, mivel eléggé unreális, hogy a BMW M5 e60-ba benzint kell tankolni. Persze ez nem csak az e60-ra vonatkozik, hanem az összes dízel autóra. Támogatom az ötletet!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: vbence100 és mln

mln

Barangoló
Támogató
2020. 08. 18.
111
107
Nagykanizsa
V4 karakter
Orsos Milan
LV karakter
Russel Marquis
V2 karakter
Hideo Suzuki
Az ötletet teljes mértékben támogatom!

Emellé meg jön is az ötlet, hogy lehetnének elektromos járművek, hozzájuk meg a töltőállomás. Tegyük fel egy Tesla, ami csúcskategóriás, de akár egy Kia, ami például alsókategóriás, ergo olcsóbb is. De hát ez már hosszabb téma, egy másik Topic-ot is megérne, ahol teljesen ki van dolgozva az ötlet. Szerintem az is kivitelezhető lenne és természetesen menő.

Csáó,

Milán
 
  • Imádom
Reactions: vbence100

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
Nem tartom értelmesnek, elmenne vele több óra mire minden át lenne rakva erre a rendszerre és valószínűleg megint a sírás lenne, hogy a régi kerüljön vissza.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.