Benzines kanna

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Hasznos lenne, ha visszakerülne a V3-ról ismert benzines kanna item, kicsit átdolgozva.
A benzinkutakon lehetőség lenne üres kannát vásárolni, megtöltésére ott helyben lenne lehetőség a számunkra megfelelő üzemanyaggal.
Az item statjainál jelezné a töltési mennyiséget literben, illetve, hogy milyen benzin/gázolaj van benne.
 

ReWeR

𝓛𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪 𝓹𝓸𝓼𝓼𝓲𝓫𝓲𝓵𝓲𝓽𝔂
Támogató
2020. 10. 23.
223
665
Tamási
V4 karakter
Toma_Boskovksi
LV karakter
Harry_Robertson
Jól hangzik, támogatom.
 
  • Tetszik
  • Dühítő
Reactions: aronxd és soldato

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
303
325
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Na ezt támogatom, vicces volt múltkor a chironom kitolni haverral a hangárból majd elvontatni délihez hogy megtankoljam. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Korton

Adam216

Újonc
2020. 07. 23.
51
58
V4 karakter
Harvey James
V2 karakter
Sophie Shaw
Támogatom, de ezzel az a baj, ha pl én vásárlok egy benzines kannát, megtöltöm dízellel, és végig megyek nyitott autókba töltögetni a dízelt, nem biztos hogy örülne neki a tulaja. Erre az lehetne a megoldás hogy csak az autó tulaja tudja használni a benzines kannát.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Támogatom, de ezzel az a baj, ha pl én vásárlok egy benzines kannát, megtöltöm dízellel, és végig megyek nyitott autókba töltögetni a dízelt, nem biztos hogy örülne neki a tulaja. Erre az lehetne a megoldás hogy csak az autó tulaja tudja használni a benzines kannát.
Ez szerintem teljesen felesleges. Ha rosszindulatúan akarna valaki szivatni másokat, most is van rá 1001 lehetőség (pl. kerék kilövés, TK-ra verés).
Az ilyenek jellemzően elég hamar lebuknak és eltávolításra kerülnek a szerverről. És ha ilyen történik veled, admin egyébként is segít.
 
  • Tetszik
Reactions: Danesz és Adam216

ferimoooo

Újonc
2019. 08. 30.
55
43
V4 karakter
Martino Johnson
LV karakter
Johnson Fredson
V2 karakter
John Fredson
Jól jönne, támogatom.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
444
5 224
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Támogatom, de ezzel az a baj, ha pl én vásárlok egy benzines kannát, megtöltöm dízellel, és végig megyek nyitott autókba töltögetni a dízelt, nem biztos hogy örülne neki a tulaja. Erre az lehetne a megoldás hogy csak az autó tulaja tudja használni a benzines kannát.
Egyszerű a képlet, ne engedjen olyan üzemanyagot beletankolni (kannából) a rendszer ami nem jó bele. Ki is küszöböltük a trollkodást, meg a szimpla kicseszést a másikkal.
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
776
4 073
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Hát amúgy ennek eddig nem láttam kifejezett értelmét, de mikor a Fixes vontató 32 ezer dollárért vitt el 300 méterrel odébb egy benzinkúthoz, meg kifogyott a benzin a kocsimból úgy, hogy fent se voltam a szerveren 3 hétig akkor azért tudtam volna csapatni egy imát a benzineskanna felé.
 

Az atya

Újonc
2023. 08. 23.
11
56
V4 karakter
Omer Mossé
Támogatom, de ezzel az a baj, ha pl én vásárlok egy benzines kannát, megtöltöm dízellel, és végig megyek nyitott autókba töltögetni a dízelt, nem biztos hogy örülne neki a tulaja. Erre az lehetne a megoldás hogy csak az autó tulaja tudja használni a benzines kannát.
Vagy csak egyszerűen megtanulják az emberek bezárni az autójukat. De nyilván mivel ez egy játékszerver így meg lehet írni , hogy csak a tulaj tudja megtölteni, de ez nem feltétlen jó megoldás.
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd