Benzin/Dízel

ervinka2002

Zöldfülű
Támogató
2019. 11. 17.
159
477
22
V4 karakter
Ervin Kaufmann
LV karakter
Ervin Kaufmann
Atom jó ez az új rendszer hogy van pöffögő dízel meg pörgős benzines. Viszont kicsit átverésnek érzem azt hogy minden korábbi autó benzines lett. Olyanok is amikből a legtöbb ember dizelt venne pl e60stb. Szerintem jó lenne ha lenne egy egyszeri alkalom amikor mindenki eldöntheti a v3 ban vásárolt autójának a gázüzemét.
 

ZUZUS

Újonc
Támogató
2023. 03. 24.
46
39
V4 karakter
💙🌈 Lorena L Ashley 🌈💙
Atom jó ez az új rendszer hogy van pöffögő dízel meg pörgős benzines. Viszont kicsit átverésnek érzem azt hogy minden korábbi autó benzines lett. Olyanok is amikből a legtöbb ember dizelt venne pl e60stb. Szerintem jó lenne ha lenne egy egyszeri alkalom amikor mindenki eldöntheti a v3 ban vásárolt autójának a gázüzemét.
Ezt támogatnám , sok olyan autóm van amit inkább dízelesként lenne jó . Be lehetne hozni olyan opciót amivel át lehet alakítani . 🩵
 

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Támogatom, szerintem kicsit hülyén néz ki egy Chevrolet Silverado benzines motorral
 
  • Tetszik
Reactions: Klevo

ZUZUS

Újonc
Támogató
2023. 03. 24.
46
39
V4 karakter
💙🌈 Lorena L Ashley 🌈💙
Aki dízelt akar, az vegye meg kereskedésből.. minek ilyen? Meg hogyan gondoltad a kivitelezését?.. Nem támogatom. Olyan autók maradtak benzinesek, amilyenek a való életben is gyártottak benzines kivitelben.
Egyik oldalról jogos , de másikról nem . Ha van egy full venomos autód akkor venned kell egy újat hogy dízeles legyen ? Ha pl pp-ért elérhető lenne hogy át alakítsd akkor hidd el sokan élne a lehetőséggel .
 
  • Tetszik
Reactions: Macseek

lorii

Az idő ad, az idő elvesz
2023. 04. 22.
335
485
23
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Saidi
Egyik oldalról jogos , de másikról nem . Ha van egy full venomos autód akkor venned kell egy újat hogy dízeles legyen ? Ha pl pp-ért elérhető lenne hogy át alakítsd akkor hidd el sokan élne a lehetőséggel .
Vagy akar eladod a venomos benzines autódat és veszel egy dízelt? :) Aki akarja megoldja..
 

lorii

Az idő ad, az idő elvesz
2023. 04. 22.
335
485
23
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Saidi
Amíg élek nem értem meg , hogy hogyan lehet ellenezni egy olyan ötletet amely csak opciót kínálna fel? Nem tudom vágod e , de most kiimportálni egy autót es kifullozni csak hogy dízel legyen, picit nagy árrés a régi benzinesekhez képest.
Nyilván többe kerülne, senki nem mondta, hogy nem. Én azt nem értem, hogy miért baj, ha valakinek ellenkező véleménye van? Lehet nevetni, ésszerűen gondolkozom, hogy én szerintem butaság lenne egy olyan dolgot behozni, hogy ki tudd választani, hogy te benzines vagy dízelesen tartsd meg a v3ról átnyúló autódat.. örüljetek, hogy jött be egy ilyen opció, hogy az újonnan vásárolt autóknál választhatsz.. de persze, ha valaki a karját nyújtja a keze kell neki, hisz nektek semmi nem jo :) lehet nevetni és nyafogni…
 

ervinka2002

Zöldfülű
Támogató
2019. 11. 17.
159
477
22
V4 karakter
Ervin Kaufmann
LV karakter
Ervin Kaufmann
Pár hozzászólásod elolvastam itt az ötletek menü alatt, nagyon fáj ha valakinek más elképzelései vannak nemde? Olyan dolgok bejöveteléd nem támogadot, ami a te életed nem is befolyásolná, de mégis nem támogatod. Ha neked nem árt, akkor hogy lehet ellenezni valamit? Ez a karját nyújtja duma meg nem tudom mire fel van. Nem hinném hogy olyan nagy jótékonykodás lenne a szerver részéről hogy új autót akar vásárolni az aki dízelt akar. Pláne hogy régebb volt sok rendszám is direkt ami hangoztatta hogy egy autó dízel. 740d 320d hasonlók, azok meg most menjenek és vegyenek rendszámot is újjat nem?