Benz Noel jelentkezése a Fix&Drive Service-be[ELUTASÍTVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

materbosz

Újonc
2021. 01. 22.
10
2
V2 karakter
Benz Noel

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ 13 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Körülbelül 2 hónapja kezdtem, játszott perceim száma: 8147perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Sajnos igen, 2x. Hirdetés rövidítés illetve Frakció kulcsok leadása Kép: https://imgur.com/k3QcKMj ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, mind kettővel! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Napi 2-3óra, Igen elolvastam, és tudom teljesíteni a szabályokat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Árvai Máté vagy 13 éves Iskolai tanuló. Érdeklődök az autók iránt IRL-is. Amint időm és pénzem fogja tartani elfogok kezdeni egy szerelő tanfolyamot. A közel 2 évben leakarom rakni a jogosítványt motorra. Jelenleg azon vagyok , hogy bekerüljek egy felsőbb oktatásban résztvevő ismertebb iskolába. Jelenleg a honvédség feloszlatásával kapcsolatban nem biztosan tudom, hogy van-e rajtam FK jump veszélye , mivel nem én léptem ki. Remélem én is tagja lehetek ennek a tapasztalt csodás közösségnek! ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Benz Noel ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos 1999.04.07 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Rendvédelmi szakgimnázium, illetve Szerelői papírokkal rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Volt szerencsém találkozni a dolgozókkal, és nagyon megértő és közel tökéletes összeszokott csapatot vettem észre! Ezért nem is volt kérdés hova megyek. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Név: Benz Noel. Tapasztalat: Egykori magánvállalkozó aki vontatás illetve szereltetéssel foglalkozott. Szeretem a kocsikat de eddig nem engedhettem meg magamnak az anyagi háttér miatt. Ismerem az autók márkájának nagy részét. Szerintem van érzékem a komunikációhoz így nem lesz gond, az ügyfelek megértésével. Gyakorlatiasan nyúlok egy autó-hoz , mivel az ismerősöm sokat tanított. A saját kocsim ritkán viszem szerelőhöz, ha engedik a körülmények megjavítom magamnak! Jelenleg is tanulok a kocsikról , mivel szeretném a modernebb kocsikat is megjavítani, mint a Tesla. Van informatikai hátterem egy kicsit, mivel a papírok megszerzéséhez szükséges volt az alap informatika ismerete. Szerintem az embernek haláláig kell tanulni legalább is ezt mondta Édesanyám mikor élt! Megtiszteltetés lenne a Fix&Drive-nál dolgozni! ~

Aláírás:
Benz Noel
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Vezetőségnek nem nyerte el a tetszését.- ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.