Benz Josh jelentkezése a Fix&Drive Szervízbe [ ELUTASÍTVA ]

TIborxd

Újonc
2021. 01. 31.
12
18
V2 karakter
Benz Josh

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Tibi/Tibor 15 éves vagyok (Áprilisban leszek 16 éves.) ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ https://imgur.com/xlkszt0 2880 perc, kb. 1-2 hónapja kezdtem~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~https://imgur.com/WsKk4Ym 2 hosszabb Admin Jailbe voltam de volt egy 20 perces ami téves volt.~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen mind a 2-vel rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Naponta változó a gyakorlatom miatt ugye online oktatás van naponta olyan 4 órát tudnék a frakcióra szánni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~Hajdu Tibor vagyok, Tiszaeszláron élek. 15 éves vagyok és 10.es tanuló vagyok Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Technikum és Kollégiumban. Szeretek sportolni és ha időm engedi akkor elmegyek barátaimmal edzeni kondiparkba. Szoktam ezen kívűl Downhillezni a közeli Tokaji hegyen. Ezen kívül még eljárok horgászni édesapámmal. Nagyon hiperaktív vagyok és odateszem magam mindig mindenben. Nem szeretek fél munkát csináni ezért mindig a száz százalékot hajtom ki magamból.



~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Benz Josh ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santosi korházban láttam napvilágot 1998.04.19.-én ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ 10 félévet tanultam Gépészmérnöki (BSc) egyetemen ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mivel gépészmérnöki diplomával rendelkezem ezért itt akarok tapasztalatot szerezni a gyakorlatban. Nagyon szeretnék részese lenni egy megértő és segítőkész szervezetnek. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Benz Josh a nevem. 1998.04.19-én születtem meg. Szüleim neveltek fel San Fierroi nem túl nagy kertes házunkban. A kisöcsémimel együtt akit nagyon tisztelek és szeretek aki most jelenleg katonaként szolgál a másik testvérem fiatal kora ellenére szívbeteg volt és időelőtt elhunyt. Szüleim minedben segítettek és támogattak .Nagyon büszke vagyok a saját tanulmányaimra és a kisöcsémére is. Sokat dolgoztam/ segítettem édesapámnak aki Gépészmernök a családban ezért szeretnék egy elit és tekintélyes helyen elhelyekedni,mint ez a Fix&Drive. Nagyon örülnék,ha felvennének és a tudásomat csak ennek a munkahelnyek szentelném el. Nagyon köszönöm,hogy eddig elolvasták legyen további szép napjuk! ~

Aláírás:

Benz Josh

 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Baksovokcs

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Kevés játszott perc. Próbáld meg később! - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01