Benvenuto Veratti jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

malko

Barangoló
2020. 01. 18.
136
141
V4 karakter
Fabio.Bonacci
V2 karakter
tobias.lambert
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Benvenuto Veratti
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 4690
IC SZINT: 10

KOROD: 16
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): [Adminjailem iratok visszaadás miatt, névváltás pedig nemtudom mivel 4 hete regisztráltam.]

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: ORFK
TÁVOZÁSAID OKA: Rossz közösség
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nemvoltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Nemvoltam.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nemvoltam.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 1-3 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 2-5 óra.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Én 16 éves vagyok júliusban töltöm a 17-t. Két éve kezdtem a közép iskolát egy közeli városban.Jelenleg Informatikusnak talunok .Én 2017-ben kezdtem el mta-zni kezdetben csak a fun szerverekre jártam,aztán felmentem egy rp szerverre ahol azt sem tudtam mit kell csinálni.Azután el mentem utánanéztem és kértem egy kis segítséget majd megtanultam,hogy mi az az rp és hogy is kell.Szoktam focizni,oda kint segíteni a házimunkába vagy néha ha úgy alakul ki megyek és segítek autót javítani édesapámnak.Hétköznap 5-10 órát tudok fent lenni,vagy ahogy alakul hétvégén pedig 5-12 órád de ez lehet több.Magamról ennyit, köszönöm hogy elolvastad.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretném kipróbálni magam szerelőként, és ez a frakció tetszett meg élményképek alapján jobban, mint a konkurencia.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Nincs.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.10.27 20:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.