Benjo O Wayne jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

B3njo

Újonc
2019. 09. 20.
15
1
V2 karakter
Benjo O Wayne
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Benjo, 15 éves vagyok.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2020.10.05 kor regisztráltam a szerverre, 23535 játszott percem van.~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ sajnos eddig 16 admin jailem volt, kitiltva még nem voltam.Névváltás:https://imgur.com/a/IzYTnPS
Admin Jailek (16):https://imgur.com/a/Ph3caGb
Kitiltások:https://imgur.com/a/ix67U6H ~



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ természetesen, rendelkezem mind a kettővel.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ általában délután vagyok fent a szerveren többet, ha van időm, de este is fent szoktam lenni 1-2 órát. Igen, tudom teljesíteni az elvártakat.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Veres Benjámin-nak hívnak, Születésemtől Kárpátalján élek a családommal. 15 éves vagyok. Általában a haverokkal szoktunk ki menni esténként focizni, stb... és a szüleimnek szoktam segíteni. Hobbim nincs. 4 éve játszok SeeMta szervereken. Először SeeMta V2 őn kezdtem el játszani. De akkor kaptam új számítógépet és elkezdtem játszani SeeMta V3 an. És elég szép kis vagyon össze is tudtam szedni. És 2020.10.05 én úgy döntöttem, hogy újra elkezdek játszani a SeeMta V2 őn,~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Benjo O Wayne ~


Születési helye, ideje:
~ 1995.12.02~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem, és autószerelői végzettség.~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mindig is szerettem a kocsikat szerelgetni, és tuningolni. Apám, illetve Nagyapám is autószerelő volt és sokat el tanultam tőllük és szeretnék én is autszerelő lenni, és szeretnék szép eredményeket el érni.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Név: Benjo O Wayne.
Szakmai/Iskolai végzettségek: Egyetem, autószerelői szak iskola.
Nyelv ismeret: Angol: felsőfok..
Ukrán: középfok.
pár mondat magmaról:
Benjo O Wayne vagyok, 25 éves. San Fierroi kórházban születtem. Palominoban éltünk a szüleimmel.Az iskolában közepes tanuló voltam, igazából azt tanultm, ami érdekelt. Amikor otthol voltam, és Apám szerelt, én általában ott voltam vele és segítettem neki és sokat tanultam így tőlle. De sohasem voltam nagy szakember, csak amikor eldöntöttem 16 éves koromban, hogy szerelő szeretnék lenni és elvégeztem az autószerelői szak iskolát. Eddig még nem dolgoztam nagy fizikai munkát. Csak otthon a szüleimnek segítettem, mert volt sok állatunk is és szerettem segíteni. Úgy érzem hogy sok tapasztalattal rendelkezem, mivel sokat tanultam Apámtól, illetve Nagyapámtól.~


Aláírás:
Benjo O Wayne
 

b4lint

Újonc
2021. 05. 28.
21
1
V4 karakter
David R Morgan

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on hétköznap 19:00től.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.