Benjamin Phelps jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Wolcraft

Újonc
2019. 01. 13.
8
2
S1.1: Név: Benjamin
S1.2: Utónév: Phelps
S1.3: Nem:

Férfi


S1.4: Születési hely: Los Santos


S1.5: Születési dátum: 1980.11.17.

S1.6: Lakcím: Las Venturas, Old Venturas Hotel

S1.7: E-mail cím: benjamin17@seemail.com

S1.8: Telefonszám: 38761133686

S1.9 Önéletrajz:
SPOILER: https://imgur.com/YrHo8y3


Seciton 2:
Legal Informations.

S2.1: Amerikai állampolgár? (Aláhúzással jelölje!)
IGEN
NEM
S2.1.1: Amennyiben nem amerikai állampolgár, jelenleg folyamatban van az azzá válása? (Aláhúzással jelölje!)
IGEN
NEM
S2.2: Szenved valamilyen betegségben, amely befolyásolhatja a munkáját? (Aláhúzással jelölje!)
IGEN
NEM
S2.2.1: Amennyiben igen, fejtse ki!

S2.3: Folyt már ön ellen büntető eljárás? (Aláhúzással jelölje!)
IGEN
NEM
S2.3.1: Amennyiben igen, fejtse ki!

S2.4: Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel? (Aláhúzással jelölje!)
IGEN
NEM
S2.4.1: Amennyiben igen, volt ez valaha bevonva?
Nem, mindig a KRESZ-ben megfogalmazott szabályok szerint közlekedek.

S2.4.2: Amennyiben igen, fejtse ki!

S2.5: Rendelkezik érvényes fegyvertartási engedéllyel? (Aláhúzással jelölje!)
IGEN
NEM
S2.5.1: Amennyiben igen, volt ez valaha bevonva?
IGEN
NEM
S2.5.2: Amennyiben igen, fejtse ki!


Section 3:
Recruitment related questions.

3.1: Miért szeretne az állomány tagja lenni?
A gettóban éltem kiskoromban. Nagyon sok bűncselekmény szemtanuja voltam, de volt egy ami teljesen megváltoztatta az életről alkotott képemet. A szüleimet 1987 nyarán meggyilkolták, és én végignéztem. Ez volt az a pillanat amikor elhatároztam, hogy harcolni akarok a bűn ellen. A közép iskola után rendvédelmi főiskolára attam be a jelentkezésem. Utolsóként vettek fel, de osztály elsőként végeztem. A szüleim gyilkosa még azóta szabadlábon van, mivel bizonyítékok hiánya miatt elengedték. Minden erőmmel azon vagyok, hogy előkerítsem a tettest, és hogy másnak ne kelljen ilyen szörnyű dolgot átélnie.

3.2: Miben különbözik a többi jelentkezőtől?
A gettóban sok bűnöző stratégiáját kiismertem, ezáltal könnyen felismerem , ha valaki bűncselekményre készül. Remek a kondícióm, könnyen kijövök másokkal.

3.3: Miért pont magát válasszuk?
Nem félek kockáztatni az életemet a társaimért, valamint az ártatlanokért. Vészhelyzet esetén is tisztán tudok gondolkozni, remekül improvizálok.

SECTION 4:
Out of Character Informations.

4.1: Neved, korod:
NÉV: Konyha Huba
KOR: 16
4.2: Mióta játszol RP szervereken?
Körülbelül 3 éve kezdtem, de rendszeresen, komolyabban (nagyobb célokkal) 2018 decemberétől.

4.3: Voltál már valamilyen frakcióban? (Aláhúzással jelöld!)
IGEN
NEM
4.3.1: Ha igen, írd le a távozásod okát!

4.4: Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
Hétköznap 2-3 órát, kivéve a szerdát és pénteket, mert ilyenkor iskolai elfoglaltságom van. Hétvégente 4-5 órát.

4.5: Rendelkezel TS3-mal, mikrofonnal?
IGEN
NEM
4.6: Csatolj egy képet az adminjailjeidről!
SPOILER:
https://imgur.com/EdzVCgO

4.7: Csatolj egy képet a kitiltásaidról!
SPOILER:
https://imgur.com/EdzVCgO

4.8: Csatolj egy képet a névváltásaidról!
SPOILER:
https://imgur.com/YmefoWi

4.9: Dátum:
2019.01.18.
 

Szaki

Barangoló
2019. 01. 12.
97
109
Graz ??
V4 karakter
John Silvestri
LV karakter
John Silvestri
Szia,
nekem szimpatikus lett a lapod. :) Esetleg annyit lehet tudni hogy hány játszott perccel rendelkezel? (bár ez igazából nem oszt,nem szoroz)
 

Szaki

Barangoló
2019. 01. 12.
97
109
Graz ??
V4 karakter
John Silvestri
LV karakter
John Silvestri
Értem.A perceid száma kicsit kevés még,de ez igazából nem nagy probléma és a lapod egyes IC részei soványra sikerültek de én ennek ellenére is támogatom a jelentkezésedet! :)
 

SlMl

Zöldfülű
2019. 01. 10.
211
148
V4 karakter
Owen Kuse
LV karakter
Zed Brusch
V2 karakter
Tien Phan
Hello.

A lapodból nem jön le az, hogy komoly referenciákkal rendelkeznél. Első sorban, 39 éves karakterrel nem tanácsos ilyet RP-zni, és az se teljesen állja a helyét, hogy 2000-ben kezdted az akadémiát. Ezen felül, az hogy elvégezted azt az akadémiát amit a szerveren kéne elvégezned (Patrol vizsga, elméleti vizsga), az se túlságosan tanácsos.
A karaktered előélete is egyfajta skatulyába sorolható, gettó, bűncselekmények stb. Szerintem ez nem igazán jó "motiváció", főleg hogy többnyire az ilyen közegbe élő embereket, a környezete magába szívja, hiszen nem egy happy endes filmről beszélgetünk.
Az megint csak eltántorít a lapodban, hogy 2018 decemberétől foglalkozol komolyabban a roleplayyel, ha 3 éve RP-zel. Ez vagy azt tükrözi, hogy igazából eddig nem is érdekelt, vagy csak annyit hogy nem játszottál, egyik eset sem túlságosan jó.

Ha igazán komolyan gondolod a csatlakozást, akkor szerintem írj egy új lapot, új önéletrajzzal, névvel, egyéni személyiséggel (hiszen ha tömeg személyiséged van, akkor nem látok rá rációt, hogy fogod tudni fejleszteni a karakteredet), és mindenféle képen fiatalabbal.

Az viszont külön pozitívum, hogy a formanyomtatványt sikerült kitöltened pontról-pontra, sok embernek még ez sem megy.
 

Wolcraft

Újonc
2019. 01. 13.
8
2
3 éve kezdtem, de akkor még csak az volt a célom, hogy meglegyen egy x összegű jármű, és nem rendszeresen játszottam. Decemberben kezdtem el rendszeresen játszani és valamilyen történetet kitalálni a karakteremnek, amit most és a későbbiekben szinesíteni, fejleszteni szeretnék.
 

SlMl

Zöldfülű
2019. 01. 10.
211
148
V4 karakter
Owen Kuse
LV karakter
Zed Brusch
V2 karakter
Tien Phan
Hát akkor is vannak még hátulütői a lapnak. Ha rám hallgatsz megfogadod őket, és helyezteted egy GMOD-dal, vagy tudjam is én. Vagy akár itt is hagyhatod, hátha felvesznek ezekkel a "hibákkal".
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.