Benjamin Kennedy per indítványozása. [DC024]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aBotiilv

EX[GA]-4
2019. 07. 11.
179
775
21
Miskolc
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Benjamin Kennedy ~

Születési hely, idő:
~ Olaszország, Firenze; 1987.06.28. ~

Bejelentett lakcím:
~ Egyesült Államok, Nevada, Las Venturas, Leicester St. 59 ~

Telefonszám:
~ 38761140555 ~



Alperes adatai

Név:
~ Tracy Dolla ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ - ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020-04-27 23:20, Fort Carson közeli határ ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Loue Kennedy ~

Keletkezett anyagi kár:
~ $3000 ~

A történtek részletes leírása:
~ Körülbelül 20:30-kor történt, hogy Scott Jenkins rádiózott, hogy vegyem fel őket Négy Sárkány kaszinónál, de azt nem mondta, hogy miért. Én elmentem és felvettem őket, majd elhajtottam onnan. Később, mikor Bayside felől érkeztem vissza Las Venturasba amint átléptem a határon egy járőrkocsi megállított, majd megérkezett másik 4 autó, ha jól emlékszem. Ezek után ki kellett húznom a kulcsot, amit az autó tetejére helyeztem, utána kiszállítottak eldobatták a fegyverem(amire volt engedélyem), majd megbilincseltek és a fegyházba szállítottak bűnrészesség vádjával bármi féle bizonyíték nélkül. ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 2020.04.28; 0:48 ~
Benjamin Kennedy
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Benjamin Kennedy!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • A Disctrict Court nem foglalkozik rendvédelmi perekkel. Amennyiben keresetindítási szándéka továbbra is fennáll, forduljon a Supreme Court felé.

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.