Benjamin Henry jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Matyi6789

Újonc
2023. 03. 27.
10
4
V4 karakter
Diego Alfredo
LV karakter
James Oliver
V2 karakter
Benjamin Henry
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Matyi,13~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3506 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 1-2 óra és változó, igen ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Hadnagy Mátyás-nak hívnak.Sokat játszok V2-őt.Szeretem a autókat.Szorgalamas vagyok munka közben.2009-ben születtem.Discordon is elérhető vagyok.Szeretek autókat szerelni.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Benjamin Henry ~


Születési helye, ideje:
~ Los santosi kórház ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ 8 Általános~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretek autókat szerelni ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Benjamin Henry a nevem.Autószerelőnek tanultam.És szeretnék is autószerelőként dolgozni.Azért szeretnék autószerelőként dolgozni mert érdekelnek az autók.Az autószerelés egy fontos dolog számomra, mert kis korom óta szeretem az autókat.Autószerelői diplomát is kaptam.Meg még számos versenyt is nyertem autószerelésből.A kedvenc autószerelői telepem a Fix&Drive,mert kedvesek az emberek.Az autószerelői iskolában nagyon képzetté tanítottak minket.Nagyon szorgalmas vagyok autószerelésben. ~

Aláírás:
Benjamin Henry
 

Bence0407

Újonc
2021. 02. 24.
41
43
19
Albertirsa
V4 karakter
Osip Josip
LV karakter
Osip Josip
V2 karakter
Osip Josip
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Matyi,13~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3506 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 1-2 óra és változó, igen ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Hadnagy Mátyás-nak hívnak.Sokat játszok V2-őt.Szeretem a autókat.Szorgalamas vagyok munka közben.2009-ben születtem.Discordon is elérhető vagyok.Szeretek autókat szerelni.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Benjamin Henry ~


Születési helye, ideje:
~ Los santosi kórház ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ 8 Általános~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretek autókat szerelni ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Benjamin Henry a nevem.Autószerelőnek tanultam.És szeretnék is autószerelőként dolgozni.Azért szeretnék autószerelőként dolgozni mert érdekelnek az autók.Az autószerelés egy fontos dolog számomra, mert kis korom óta szeretem az autókat.Autószerelői diplomát is kaptam.Meg még számos versenyt is nyertem autószerelésből.A kedvenc autószerelői telepem a Fix&Drive,mert kedvesek az emberek.Az autószerelői iskolában nagyon képzetté tanítottak minket.Nagyon szorgalmas vagyok autószerelésben. ~

Aláírás:
Benjamin Henry

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2023.03.30.) 16:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.