Benjamin Gilson r. zászlós heti jelentései [07.15 - 07.21]

gilson

Zöldfülű
2020. 07. 15.
172
99
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-07
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
William Hillson Főtörzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Zoga Vata
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-07-15
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
105 § Okirathamisítás
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-07-es egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris Mulholland területén teljesítettem járőrszolgálatot. Ekkor igazoltattam egy fekete BMW 3 series G20 típusú gépjárművet amely több közlekedési szabálysértést is elkövetett. Felszólítottam hogy húzódjon félre és állítsa le a gépjárművét majd megkezdtem az intézkedést a rádiózás után. A sofőr okmányai nem voltak rendben, bevolt vonva a vezetői engedélye illetve minden igazolványa levolt járva. Ekkor kiosztottam egy helyszíni bírságot és közöltem az Úrral hogy a gépjárművel nem haladhat tovább. Ekkor a hátsó ülésről egy hölgy előre ült, elkértem a Hölgytől is a vezetői engedélyét aminek az igazolványképén nem stimmelt az élőben látott képpel. Megkértem hogy szálljon ki a gépjárműből és tegye hátra a kezeit, előállítom Okirathamisítás vádjával. Ekkor a hátsó ülésről az Úr rádiózni kezdett miszerint az igazoltatás helyszínén probléma van, vöröskód és ilyen szavakat használt. Ekkor egy szürke Mercedes-Benz GT 63 S típusú gépjármű érkezett meg, kettő fővel. Egyesével kiszálltak TEC-9 fegyverekkel akiket likvidáltam sikeresen. Felszólítottam a hátsó ülésen lévő Urat hogy szálljon ki és feküdjön a földre. Megbilincseltem és egy elérhető egységért rádióztam aki tudna segédkezni a beszállításban. TRAFFIC-4-es egység segédkezett a beszállításban a Los Santosi kapitányságra aholis megkezdtük a kihallgatást. Jogaikkal tisztában volt, nem kívánt élni semelyikkel sem. Zoga Vata Hölgy 75 nap letöltendő börtönbüntetést illetve 26.000 dolláros pénzbírságott kapott. Óvadékra kapott lehetőséget, büntetését 2024/07/15 napi dátumnak a kora hajnali óráiban megkezdte.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$26,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Marcii_V4

gilson

Zöldfülű
2020. 07. 15.
172
99
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-07
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
William Hillson Főtörzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Timo Kooij
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-07-15
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
113.2 § Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-07-es egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris Mulholland területén teljesítettem járőrszolgálatot. Ekkor igazoltattam egy fekete BMW 3 series G20 típusú gépjárművet amely több közlekedési szabálysértést is elkövetett. Felszólítottam hogy húzódjon félre és állítsa le a gépjárművét majd megkezdtem az intézkedést a rádiózás után. A sofőr okmányai nem voltak rendben, bevolt vonva a vezetői engedélye illetve minden igazolványa levolt járva. Ekkor kiosztottam egy helyszíni bírságot és közöltem az Úrral hogy a gépjárművel nem haladhat tovább. Ekkor a hátsó ülésről egy hölgy előre ült, elkértem a Hölgytől is a vezetői engedélyét aminek az igazolványképén nem stimmelt az élőben látott képpel. Megkértem hogy szálljon ki a gépjárműből és tegye hátra a kezeit, előállítom Okirathamisítás vádjával. Ekkor a hátsó ülésről az Úr rádiózni kezdett miszerint az igazoltatás helyszínén probléma van, vöröskód és ilyen szavakat használt. Ekkor egy szürke Mercedes-Benz GT 63 S típusú gépjármű érkezett meg, kettő fővel. Egyesével kiszálltak TEC-9 fegyverekkel akiket likvidáltam sikeresen. Felszólítottam a hátsó ülésen lévő Urat hogy szálljon ki és feküdjön a földre. Megbilincseltem és egy elérhető egységért rádióztam aki tudna segédkezni a beszállításban. TRAFFIC-4-es egység segédkezett a beszállításban a Los Santosi kapitányságra aholis megkezdtük a kihallgatást. Jogaikkal tisztában volt, nem kívánt élni semelyikkel sem. Timo Kooij Úr 90 nap letöltendő börtönbüntetést illetve 97.500 dolláros pénzbírságott kapott. Óvadékra nem kapott lehetőséget, büntetését 2024/07/15 napi dátumnak a kora hajnali óráiban megkezdte.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$97,500
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
90 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Marcii_V4

gilson

Zöldfülű
2020. 07. 15.
172
99
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-07
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Bachmayer Stolas Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Sulo Khaled
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-07-15
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-04-es egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris Blueberry területén teljesítettem járőrszolgálatot. Ekkor igazoltattam egy fekete Dodge Demon SRT típusú gépjárművet mivel több közlekedési szabálysértést is elkövetett. Rádiózás után megkezdtem az intézkedést, Sulo Khaled Úrnak le volt járva a vezetői engedélye. Kiosztottam egy helyszíni bírságot majd közöltem Sulo Khaled Úrral hogy nem közlekedhet tovább a gépjárművel, vezetői engedélye levan járva. A távolból figyeltem a gépjárművet amikor elindult. Következő kereszteződésig jutott el, felszólítottam hogy húzódjon félre és állítsa le a gépjárművét. Megkértem hogy tegye hátra a kezeit, előállítom Rendőri Utasítás Megszegése végett. ADAM-401-es egység segédkezett a beszállításban a Dillimorei kirendeltségre aholis megkezdtük a kihallgatást. Sulo Khaled Úr 40% enyhítéssel 27 nap letöltendő börtönbüntetést illetve 20.800 dolláros pénzbírságott kapott. Óvadékra kapott lehetőséget, büntetését 2024/07/15 napi dátumnak a délutáni óráiban megkezdte.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$20,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
27 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

gilson

Zöldfülű
2020. 07. 15.
172
99
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-05
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Marshall Jensen
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-07-15
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése
76.1 § Okirattal visszaélés - Irat birtoklása
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-05-ös egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris Blueberry területén teljesítettem járőrszolgálatot. Ekkor egy bejelentés érkezett miszerint kettő biciklista inzultálja és köpködi a lakosokat Blueberry városában pontosabban Zálogház előtt. Azonnal odasiettem mivel a közelben voltam, bejelentővel felvettem út közben a kapcsolatot. Ahogy odaértem kaptam egy SMS-t miszerint az egyik bajkeverő BMX-el van a másik pedig most hajtott el, szemem láttára. Megkezdtem az intézkedést az ott lévő BMX-essel szemben, ekkor gurult oda az eltekerő biciklista, felszólítottam hogy álljon meg erre továbbtekert. Folytattam az intézkedést a másik biciklistával szemben, ekkor észleltem hogy újra felbukkant az elhajtó biciklis. Azonnal odafutottam fegyvert fogtam rá, felszólítottam hogy szálljon le és feküdjön a földre. Nem volt hajlandó együttműködni, lerángattam a bicikliről és lesokkoltam. Bilincsbe vertem, elérhető egységért rádióztam beszállítás céljából. ALPHA-2-es egység segédkezett a beszállításban a Dillimorei kirendeltségre aholis megkezdtem a kihallgatást. Marshall Jensen Úr jogaival tisztában volt, nem kívánt élni semelyikkel sem. 90 nap letöltendő börtönbüntetést illetve 53.300 dolláros pénzbírságott kapott. Óvadékra kapott lehetőséget, büntetését 2024/07/15 napi dátumnak a késő esti óráiban megkezdte.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$53,300
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
90 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png