Benjamin Gilson r. zászlós heti jelentései [06.24 - 06.30]

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
136
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
S-01
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Ryan Nazim Őrmester
Debra Nash Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Bobbie Shanon
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi RS6 Avant C7 - KAPIX
Körözést elrendelő neve:
Tony Lorenz
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-24
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel
56 § Rendőri utasítás megszegése
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver
80.2 § Illegális töltény birtoklás - Egyéb töltény
85.2 § Kábítószer birtoklás - Nagy tétel (6-25 gramm / darab)
54 § Hatóság félrevezetése
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-01-es egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris Blueberry területén egy Fekete Audi RS6 Avant C7-es gépjárműt szerettem volna igazoltatni a BTK 8 § paragrafusának " Fényszóró használatának elmulasztása " megsértése végett. Miután utána fordultam a gépjárműnek és felszólítottam illetve szirénáztam, továbbhajtott az illető. Azonnal erősítést kértem és berádióztam a gépjármű forgalmi rendszámát. Körülbelül 15 percig üldöztük a Bobbie Shanon Úr által vezetett gépjárművet amikoris North Rocksnál a faháznál megborult és fejre állt a gépjárműve. Kiszálltunk fegyvert fogva a gépjárműben tartózkodókra akik haladéktalanul lefeküdtek a földre. Azonnal bilincsbe vertük őket, Bobbie Shanon Úrt mi intéztük a másik utast pedig a Terrorelhárítási Központ. CHARLIE-2-es egység beszállította a kapitányságra a gyanusítottat, egyes kihallgatóban zajlott le a kihallgatást. Bobbie Shanon Úr 300.000 dolláros pénzbírságot és 300 nap letöltendő börtönbüntetést kapott. Óvadékra KAPOTT lehetőséget. Vezetői engedélyét a BTK 55.1 § paragrafusának " Rendőr előli menekülés - Járművel " megsértése végett bevontam. Büntetését 2024/06/24 késő estéjén megkezdte.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
3000 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) AK-47
(8 darab) Kokain
(199 darab) 7.62 x 39mm
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$95,980

Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
136
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
S-01
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Ryan Nazim Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Kuma Anthony
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-24
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
54 § Hatóság félrevezetése
41 § Rendőrrel szembeni tiszteletlenség
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-01-es egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris SeeRing területén egy Fekete BMW 7 series e38-es gépjárművet igazoltattam a késő esti órákban. Kuma Anthony Úr állítása szerint a Hotelben hagyta a vezetői engedélyét, mondtam nem probléma, leellenőrzöm a rendszerben. Rendszer szerint nem is volt vezetői engedélye, többszörösen rákérdeztem tisztán Kuma Anthony Úrnál hogy van-e egyáltalán vezetői engedélye, erre a válasza "Igen" volt. CHARLIE-2-es egység segédkezett beszállítani a Dillimorei kirendeltségre, Ryan Nazim rendőr Őrmester szerint sértegette őket, tiszteletlen volt a helikopterben. A kihallgatást megkezdtük a kirendeltségen, Kuma Anthony végül bevallotta hogy nem is volt vezetői engedélye ezáltal 40% enyhítést szabtam ki a büntetésére. Kuma Anthony Úr 39.000 dolláros pénzbírságot és 60 nap letöltendő börtönbüntetést kapott. Óvadékra KAPOTT lehetőséget. Büntetését 2024/06/24 késő esti óráiban megkezdte.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$39,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
60 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
136
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
S-06
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Rebeca Louis
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-26
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
80.2 § Illegális töltény birtoklás - Egyéb töltény
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-06-os egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris SeeRing területén az alagútban egy szürke Volkswagen Passat B6-os gépjármű három lyukas kerékkel, szanaszét törve kicsúszott elém. A hátsó ülésen egy Úr összevolt esve, azt mondta elrabolták. A helyszínen a Terrorelhárítási Központ kommandósai már ott voltak, megkezdték az ellátását az Úrnak. Az Úr állítása szerint SeeRing Benzinkútnál egy BMW 5 series E60-as gépjármű csomagtartójában egy Remington 870-es sörétes fegyver található, azzal fenyegette meg. Azonnal elindultam a Benzinkútra aholis körülnéztem. Egy fekete BMW csomagterét átnéztem, ott volt a tulajdonos, természetesen az engedélyével. Tiszta volt ezért tovább kerestem. Találtam egy bordó színű BMW 5 series E60-ast, lekérdeztem a rendszerben, Rebeca Louis hölgy nevét dobta fel. Visszasiettem a helyszínre, megkérdeztem a hölgytől a nevét. Rebeca Louis volt az szerencsénkre, megkértük hogy fáradjon velünk és megtekintjük a csomagteret. Luna Escamilla rendőr főtörzsőrmester személyében a TRAFFIC Kettes egység segédkezett a beszállításban. Ahogy odaértünk a BMW-hez a hölgy kiszállt, járkálásba kezdett, izgult nagyon. Luna Escamilla rendőr főtörzsőrmester kikereste a gépjárműnek a kulcsát, kinyitottuk a csomagteret. Megtaláltuk a sörétespuskát, közöltük Rebeca Louis hölggyel az előállítás okát. Beszállítottuk a Dillimorei kirendeltségre ahol megkezdtük a kihallgatást. Rebeca Louis hölgy tisztában volt a jogaival, nem kívánt élni semelyikkel sem. Beismerte a bűnét ezért 40% enyhítést adtam a büntetésére. Rebeca Louis 84 nap letöltendő börtönbüntetést illetve 247.000 dolláros pénzbírságot kapott. Óvadékra KAPOTT lehetőséget. Letöltendő börtönbüntetését 2024/06/26 késő éjjelén megkezdte.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$247,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
84 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) Remington 870
(15 darab) 12 Gauge
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$30,900


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
136
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
S-06
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Martin D John Törzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Big D Johnson
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Mercedes Benz 190E Evolution II - MERCUS
Körözést elrendelő neve:
Benjamin Gilson
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-27
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:

56 § Rendőri utasítás megszegése
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-06-os egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris Angel Pine területén a Junkyard szerelőtelep előtt igazoltattam egy Fekete Fehér Mercedes Benz 190E Evolution II típusú gépjárművet, MERCUS forgalmi rendszámmal. A gépjármű sofőrje a STOP táblát figyelmen kívül hagyta, azért lett félreállítva. Forgalmi engedélye nem volt a gépjárműnek, közöltem az intézkedés alá vont sofőrrel, Big D Johnsonnal. Megkapta a helyszíni bírságot, elbúcsúztunk egymástól, Big D Johnsont megkérdeztem hogy "Megértette-e hogy nem mehet tovább a gépjárművel?". Válasza egy egyszerű "Megértettem." volt. Folytattam a járőrszolgálatot amikoris észrevettem hogy a gépjármű már nem tartózkodik ott. Azonnal a Mobile Data Computeremhez nyúltam majd kihelyeztem a BTK 56 § paragrafusa által megfogalmazott "Rendőri utasítás megszegése" körözést. A rendszer jelzett hogy San Fierroi határ Tierra Robada felé megy a körözött gépjármű. Megnéztem Big D Johnson Úr ingatlanjait, található volt köztük 1 bánya. Azonnal a bányához siettem, szerencsémre pont akkor ért oda Big D Johnson Úr is. Felszólítottam hogy szálljon ki a gépjárműből és feküdjön a földre. Big D Johnson Úr az eljárás során együttműködő volt. TRAFFIC Négyes egység segédkezett a beszállításban, Martin D John rendőr törzsőrmester csatlakozott a kihallgatáshoz. Dillimorei kirendeltségen kihallgattuk Big D Johnson Úrat, beismert mindent. Big D Johnson Úr 45 nap letöltendő börtönbüntetést és 20.800 dolláros pénzbírságot kapott. Óvadékra kapott lehetőséget, büntetését 2024/06/27 napon a délutáni órákban megkezdte.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$20,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):

-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
136
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
S-06
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Rodrigo Bianco
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-27
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel
56 § Rendőri utasítás megszegése
58.5 § Lopás - Különösen jelentős értékre (500.001$ és felette)
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-06-os egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris Foster Valley területén teljesítettem járőrszolgálatot. Ekkor befutott egy segélyhívás miszerint baleset történt és a károkozó elakar hajtani. Mivel a közelben voltam azonnal reagáltam hármas kóddal, úton is voltam. Megérkeztem és egy zöld Range Rover próbált elmenni a helyszínről. Felszólítottam hogy húzódjon félre, ekkor kezdtem meg az intézkedést. Elsősorban megkérdeztem hogy jól van-e mindenki, ellátást igényelnek. Mivel több sérült volt ezáltal értesítettem a Mentőszolgálatot akik készségesen és gyorsan segítettek a sérülteken. Ekkor elkértem a felvételt a sértettől amelyen tisztán látszódik a baleset illetve a cserbenhagyás is. A sértett a károkozó után hajtott, közben hívták a 112-t. Amiután a károkozót ellátták, gondolt egyet és az egyik sértett gépjárműjébe beszállt majd elhajtott onnan. Azonnal utánaindultam erősítést hívva, viszont három lyukas kerékkel nem jutott messzire. Kiszedtük Rodrigo Bianco Úrat a gépjárműből, közöltem vele az előállítás okát. BRAVO-2-es egység segédkezett a beszállításban, Aron Remak rendőr zászlós személyében. Dillimorei kirendeltségen kezdtük meg a kihallgatást, Rodrigo Bianco Úr mindent beismert ezáltal 40% enyhítést kapott a büntetőtételeire. Rodrigo Bianco Úr 300.000 dolláros pénzbírságot és 180 nap letöltendő börtönbüntetést kapott. Óvadékra NEM Kapott lehetőséget, büntetését 2024/06/27 délutáni óráiban megkezdte.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
180 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) Vezetői Engedély
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
136
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
S-06
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Zlatan Knez
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
BMW 3 series e46 - QAE-61
Körözést elrendelő neve:
Daryl Ross
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-27
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel
78 § Cserbenhagyás
87.1 § Kábítószer alkotóelem - Birtoklása
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver
80.2 § Illegális töltény birtoklás - Egyéb töltény
113.2 § Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-06-os egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris Dillimore területén teljesítettem járőrszolgálatot. Ekkor befutott egy segélyhívás, elég rövid leírással "Rendőrt kérek S.O.S". Mivel közelben voltam azonnal kezeltem a segélykérést, fogadtam illetve úton voltam hármas kódban. Mikor kiértem egy Úr balhézott hogy nekimentek a gépjárművének, végül a károkozó kifizette a károkat. Ekkor láttam meg egy tilosban parkoló BMW 3 series e46-ot amelynek sofőrje Zlatan Knez Úr volt. Megkezdtem az intézkedést, mikor lekérdeztem a forgalmi rendszámot ekkor tudtam meg hogy a gépjármű körözés alatt van, Cserbenhagyás vádjával. Megkértem hogy szálljon ki a sofőr, ekkor hajtott el. Még Blueberry városában kiszálltak és tüzet nyitottak rám. Egyiket sikeresen likvidáltam míg a másikat sérült állapotig tüzeltem. Ekkor azonnal a Mentőszolgálatot vételeztem, nagyon gyorsan ki is ért a motoros egységük. A helyszínen ellátta a motoros bajtárs a sebeket, stabilizálta a sérült állapotát. Megvártunk egy Mentőautót aki betudta szállítani Zlatan Knez Úrat. A szállítást biztosítattam, a műtétet szintén. Műtét zökkenőmentesen ment hálisten a Mentős kollegáknak, nagyon gyorsan kiszedték a töltényeket Zlatan Knez Úr testéből. A műtét megtörtént, gépjárművet váltottam, 208-as szolgálati gépjárműmmel beszállítottam a gyanusítottat a kapitányságra. A kihallgatást megkezdtem, Zlatan Knez Úr együttműködő volt és beismerte a bűnét. Jogaival tisztában volt, nem kívánt élni semelyikkel. Zlatan Kneznél található volt 4 darab Bibe, 337 darab 9x19mm töltény illetve egy TEC9. Lefoglaltam a tárgyakat, Vezetői engedélyét elkoboztam, megsemmisítettem majd a rendszerben bevontam a BTK 78 § paragrafusa " Cserbenhagyás " illetve 55.1 § paragrafusa " Rendőr Előli Menekülés - Járművel " vádokkal. Óvadékra NEM Kapott lehetőséget, büntetését 2024/06/27 késő esti óráiban megkezdte.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
300 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) Vezetői Engedély
(1 darab) TEC9
(337 darab) 9x19mm
(4 darab) Bibe
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$48,240


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
136
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
L-208
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Dimitri Dirol
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-29
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése
41 § Rendőrrel szembeni tiszteletlenség
Az intézkedés részletes leírása:
LINCOLN-208-as egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris Flint County területén teljesítettem járőrszolgálatot. Ekkor egy szürke Range Rover áttért az én sávomba, balesetet szenvedtem. Kiszálltam, megkérdeztem hogy minden rendben van-e velük. Én jól voltam, nem történt sérülésem. A sofőrnek illetve az utasnak sem volt vezetői engedélye, helyszíni bírságot osztottam a sofőrnek a BTK 3 § paragrafusa " Jogosítvány nélküli vezetés " és a BTK 49.1 § paragrafusa szerint " Közúti baleset okozása - Személyi sérülés nélkül ". Közöltem az Úrakkal hogy a gépjárművel NEM közlekedhetnek tovább. Tettem egy kört, ekkor láttam hogy elindul a gépjármű, azonnal utánuk fordultam. Felszólítottam hogy húzódjanak félre és szálljon ki a sofőr a gépjárműből. Megkértem a sofőrt, Dimitri Dirol Úrat hogy tegye hátra a kezeit, közöltem vele az előállítás okát, Rendőri Utasítás Megszegése. Beszállítottam a Dillimorei kirendeltségre, a gyanusított beszállításának ideje alatt kétszer is tiszteletlen volt ezáltal ezeket is hozzá adtam a vádpontokhoz. Kihallgatást megkezdtem, jogait felsoroltam, nem kívánt élni semelyikkel. Beismerte a bűnét, Dimitri Dirol Úr 45 nap letöltendő börtönbüntetést és 44.200 dolláros pénzbírságott kapott. Óvadékra KAPOTT lehetőséget, büntetését 2024/06/29 késő esti óráiban megkezdte.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$44,200
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png