Benjamin Gilson r. főtörzsőrmester/zászlós heti jelentései [06.17 - 06.23]

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
119
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-03
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Gino R Castanedas
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-17
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
105 § Okirathamisítás
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-03-mas egységben tevékenykedtem a Baysidei STOP Tábla ellenőrzésen a többi SIERRA egységekkel amikoris egy szabálytalanul közlekedő gépjárművet állítottam félre. STOP Táblán áthajtott a gépjárművével megállás nélkül. Rádiózás után megkezdtem az intézkedést a félreállított gépjármű sofőrje illetve utasával szemben viszont a vezetői engedélyen lévő kép illetve az élőben látott kinézet nem egyezett. Ekkor megkértem Castadenas Úrat hogy szálljon ki a gépjárműből és tegye hátra a kezeit. Együttműködő volt Castadenas Úr az eljárás során. BRAVO-2-es egységet kértem meg hogy szállítsa be az Úrat a Tierrai kirendeltségre ahol megkezdtem a kihallgatást. Castadenas 20% enyhítést kapott tekintettel az együttműködésére illetve a bűn beismerésére. 60 nap letöltendő börtönbüntetést kapott és 26.000 dolláros pénzbüntetést. Óvadékra KAPOTT lehetőséget.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$26,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
60 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) Vezetői engedély
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
119
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-08
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Scott S Griffin
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi A8 D4 - AD-EA-01
Körözést elrendelő neve:
Marvin Sleter
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-17
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-08-as egységben tevékenykedtem amikoris beérkezett egy segélykérés. Cserbenhagyás témát közölt a diszpécser, azonnal elindultam a hívás helyszínére, Blueberryi antikváriumhoz. Megérkeztem a helyszínre, megkezdtem az intézkedést, első kérdésem hogy a sértettek jól vannak-e, igényelnek ellátást. Miután letisztáztuk hogy minden rendben van velük, elkértem a felvételt, tisztán látszott a Cserbenhagyás. Sértettek állítása szerint egy Fekete Audi A8 D4-el hajtott el a tettes ezért azonnal a motorra pattantam és pásztázni kezdtem a környező területet. Megpillantottam egy fekete Audi A8-at a sötétben a földúton, magányosan. Közelebb mentem a gépjárműhöz, lekértem a forgalmi rendszám adatait, körözték Cserbenhagyás vádjával. Azonnal megkezdtem az intézkedést az Audi sofőrjával szemben, pontosabban Griffin Úrral szemben. Elkértem a vezetői engedélyét, miután megbizonyosodtam róla hogy Ő a gépjármű tulajdonosa, megkértem hogy tegye hátra a kezeit, előállítom Cserbenhagyás vádjával. Griffin Úr nagyon nehezen működött együtt a hatósággal. CHARLIE Kettes egység segédkezett a beszállításban kapitányságra. Kihallgatóban folytattuk Griffin Úrral, nem volt elérhető személy aki kitudta volna adni a felvételt ezért javasoltam Griffin Úrnak ha jogtalannak érzi az eljárást tegyen felülvizsgálatit a körözést elrendelő személyre. Griffin 52.000 dolláros pénzbüntetést és 75 nap letöltendő börtönbüntetést kapott. Óvadékra KAPOTT lehetőséget.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$52,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) Vezetői engedély
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
119
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-01
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Fernando La Gambino Törzsőrmester
Quintrell Gibson Zászlós



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Aiden Russell
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:

-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-18
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
84.1 § Fegyveralkatrész - Birtoklása
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-01-es egységben tevékenykedtem amikoris beérkezett egy segélykérés. Egy Úrat bántalmaztak Déli határ San Fierro felé, benzinkút közelében. Azonnal reagáltam a hívásra hármassal, többi egység segítségével. Amikor kiértem a segélykérés helyszínére már a Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai illetve a többi rendőrkolléga is őrizetbe vette a gyanusítottakat. Megkértem Quintrell Gibson r. Zászlóst hogy szállítsa be a kapitányságra, Fernando La Gambino r. Törzsőrmesternek pedig szüksége volt előállítási jelentésre, leinvitáltam az egyes kihallgatóba. A kihallgatóban folytattuk a kihallgatást, minden témára kitértünk. Sértettel felvettem utólag a kapcsolatot hogy minden rendben van-e, megnyugtató választ adott, minden rendben volt vele, nem érte bántódás. Aiden Russell tiszteletlen stílusának köszönhetően 45 nap letöltendő börtönbüntetést és 76.700 dolláros pénzbírságot kapott Illegális Fegyveralkatrész Birtoklása vádjával. Óvadékra KAPOTT lehetőséget.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$76,700
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) Markolat (Kés)
(1 darab) Tár (UZI, TEC-9)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$10,000


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
119
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-01
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Fernando La Gambino Törzsőrmester
Quintrell Gibson Zászlós



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Matteo Beson
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-18
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
82.2 § Illegális fegyver birtoklás - Engedélyköteles fegyverek
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-01-es egységben tevékenykedtem amikoris beérkezett egy segélykérés. Egy Úrat bántalmaztak Déli határ San Fierro felé, benzinkút közelében. Azonnal reagáltam a hívásra hármassal, többi egység segítségével. Amikor kiértem a segélykérés helyszínére már a Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai illetve a többi rendőrkolléga is őrizetbe vette a gyanusítottakat. Megkértem Quintrell Gibson r. Zászlóst hogy szállítsa be a kapitányságra, Fernando La Gambino r. Törzsőrmesternek pedig szüksége volt előállítási jelentésre, leinvitáltam az egyes kihallgatóba. A kihallgatóban folytattuk a kihallgatást, minden témára kitértünk. Sértettel felvettem utólag a kapcsolatot hogy minden rendben van-e, megnyugtató választ adott, minden rendben volt vele, nem érte bántódás. Matteo Beson 60 nap letöltendő börtönbüntetést és 78.000 dolláros pénzbírságot kapott az illegális kés birtoklása végett. Óvadékra KAPOTT lehetőséget.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$78,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
60 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) Kés
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$18,000


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
119
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-02
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Tavell Roberts
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi RS4 Avant B8 - AB-JA-68
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-18
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-02-es egységben tevékenykedtem amikoris igazoltattam egy fehérszínű Audi RS4-et Panopticon területén. Megkezdtem az intézkedést, elkértem a sofőr igazolványait illetve a gépjármű forgalmi engedélyét. Tavell Roberts Úr jogosítványa levolt járva, tájékoztattam róla illetve írtam neki egy helyszíni bírságot a 3 § BTK pont szerint "Jogosítvány nélküli vezetés" végett, 29.900 dollár értékben. Tisztán közöltem Tavell Roberts Úrral hogy nem közlekedhet tovább amíg a Vezetői Engedélyét nem hosszabbítja meg. Tavell Roberts Úrtól megkérdeztem hogy megértette-e, tudomásul vette-e amire a válasza határozott "Igen." volt. Befejeztem az intézkedést, SeeRingi benzinkúthoz motoroztam fel aholis a boltba tértem be, ekkor láttam egy Fehér Audit elhaladni, azonnal utánamentem. Tavell Roberts Úr volt az, felszólítottam hogy húzódjon félre, állitsa le a gépjárművét. Megkértem hogy szálljon ki a gépjárműből és tegye hátra a kezeit, előállítom Rendőri Utasítás megszegése végett. Tavell Roberts Úr az eljárás során együttműködő volt ezáltal 40% enyhítéssel próbáltam egyenlíteni a korrektségét. Quintrell Gibson r. zászlós segédkezett a beszállításban a Dillimorei kirendeltségre. Megkezdtem a kihallgatást, Tavell Roberts Úr beismerte a bűnét, viszonylag gyors kihallgatás volt. Tavell Roberts Úr 20.800 dolláros pénzbüntetést és 27 nap letöltendő börtönbüntetést kapott végül Rendőri Utasítás Megszegése vádjával. Óvadékra KAPOTT lehetőséget.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$20,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
27 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
119
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-05
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Luna Escamilla Főtörzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Rufus Mike
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-18
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
54 § Hatóság félrevezetése
56 § Rendőri utasítás megszegése
78 § Cserbenhagyás
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-05-ös egységben tevékenykedtem amikoris SeeRing területén folytattam motoros járőrszolgálatot. A benzinkúton voltam a büfében, kávét ittam. Megindultam Panopticon fele folytatni a járőrszolgálatot, ekkor láttam egy rendőrségi kordont illetve szirénázó társszerveket. Azonnal félreálltam, körülnéztem hogy mi is történt valójában. Mire észhez kaptam már egy szanaszét tört Audi A8 D4-es gépjárműbe kettő személy beült, elhajtottak három lyukas kerékkel. Ekkor szólt Luna Escamilla r. Főtörzsőrmester hogy menjek utánuk, cserbenhagyást követtek el. Az új gyors motoroknak köszönhetően elég gyorsan utolértem őket, az alagút közepén. Felszólítottam hogy húzódjanak félre, habár egészen az út végéig kisikerült gurulniuk. Meg sem álltam a motorral, Mike Úr már elkezdte az édesanyámat emlegetni. Megkértem Mike személyét hogy szálljon ki a gépjárműből és feküdjön a földre. Többszörös felszólítás ellenére sem volt hajlandó lefeküdni a földre, sokkolót alkalmaztam kényszerítő eszközként. Mike a földre rogyott, rátérdeltem, hátrahúztam a kezeit, bilincseltem. Közöltem vele az előállítás indokát. TRAFFIC-3-mas egység segítségével beszállítottuk a gyanusítottakat Dillimorei kirendeltségre ahol a kihallgatás folytatódott. Mike félreszeretett volna vezetni minket miszerint a jogosítványát otthon hagyta, rendszer szerint nem is volt vezetői engedélye. Rufus Mike 220 nap letöltendő börtönbüntetést és 111.800 dolláros pénzbírságot kapott. Óvadékra NEM KAPOTT lehetőséget Moses Richardson r. Hadnagy megvonta tőlük.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$111,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
220 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
119
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-05
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Luna Escamilla Főtörzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Jason Brownie
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-18
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-05-ös egységben tevékenykedtem amikoris SeeRing területén folytattam motoros járőrszolgálatot. A benzinkúton voltam a büfében, kávét ittam. Megindultam Panopticon fele folytatni a járőrszolgálatot, ekkor láttam egy rendőrségi kordont illetve szirénázó társszerveket. Azonnal félreálltam, körülnéztem hogy mi is történt valójában. Mire észhez kaptam már egy szanaszét tört Audi A8 D4-es gépjárműbe kettő személy beült, elhajtottak három lyukas kerékkel. Ekkor szólt Luna Escamilla r. Főtörzsőrmester hogy menjek utánuk, cserbenhagyást követtek el. Az új gyors motoroknak köszönhetően elég gyorsan utolértem őket, az alagút közepén. Felszólítottam hogy húzódjanak félre, habár egészen az út végéig kisikerült gurulniuk. Brownie Úr együttműködő volt, bár a szája neki is eljárt az eljárás során, sajnos nem szép szavak hagyták el a száját. Közöltem vele az előállítás indokát. TRAFFIC-3-mas egység segítségével beszállítottuk a gyanusítottakat Dillimorei kirendeltségre ahol a kihallgatás folytatódott. Jason Brownie 105 nap letöltendő börtönbüntetést és 52.000 dolláros pénzbírságot kapott. Óvadékra NEM KAPOTT lehetőséget Moses Richardson r. Hadnagy megvonta tőlük, Jason Brownie Úrnak pedig plusz Harminc nap súlyosbítást ítélt meg.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$52,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
105 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
119
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-01
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Declan Wallace
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Range Rover Sport SC. - QFD-71
Körözést elrendelő neve:
Benjamin Gilson
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-19
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-01-es egységben tevékenykedtem amikoris Blueberry területén folytattam motoros járőrszolgálatot. A rendszer jelezte hogy egy térfigyelő kamerán észlelt egy körözött gépjármű forgalmi rendszámát amely San Fierro irányába halad. Azonnal reagáltam hármas kódban a helyszínre, folytattam az utat San Fierro fele. Angel Pine Junkyardnál kötöttem ki, ott láttam kettő Range Rovert amely a sorban áll. Közelebb mentem, lekérdeztem egyesével a forgalmi rendszámokat, ekkor volt ott a körözött gépjármű amely Cserbenhagyással volt körözve, általam kihelyezve. Megkértem a sofőrt hogy álljon ki a sorból és igazolja magát. Declan Wallace Úr együttműködő volt az eljárás során ezáltal 40% enyhítést szabtam ki rá, készségesen segédkezett amiben tudott. Megkértem hogy szálljon ki és tegye hátra a kezeit, előállítom Cserbenhagyás vádjával. Kyran Reece r. Főtörzszászlós segédkezett a beszállításban, Dillimoreban folytattam a beszélgetést Declan Wallace Úrral. Beismerte a bűnét, sajnálta. Declan Wallace Úr 45 nap letöltendő börtönbüntetést és 52.000 dolláros pénzbírságot kapott. Óvadékra KAPOTT lehetőséget. Vezetői engedélyét bevontam Cserbenhagyás indokkal a rendszerben, megsemmisítettem a kártyát.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$52,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) Vezetői Engedély
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
119
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-07
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Dominic Murphy Törzszászlós
Rey Velasquez Törzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Louis Nixon
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Volkswagen Golf V - PEI-40
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-19
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
84.1 § Fegyveralkatrész - Birtoklása
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel
56 § Rendőri utasítás megszegése
41 § Rendőrrel szembeni tiszteletlenség
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-07-es egységben tevékenykedtem amikoris Blueberry területén folytattam motoros járőrszolgálatot. Ekkor egy Volkswagen Golf V-ös gépjármű, PEI-40-es forgalmi rendszámmal áttért az én sávomba, ezzel balesetet okozva. Megkérdeztem Louis Nixon Úrat, a sofőrt, hogy minden rendben van-e, igényel ellátást. Nixon Úrral minden rendben volt, ekkor kértem tőle egy Vezetői Engedélyt. Nem volt képes odaadni az engedélyét, azt hajtogatta hogy jogtalanul kérem el. Közben vételeztem a Mentőszolgálatot ugyanis a lábamat beütöttem. Miután megérkezett az esetkocsi, megkezdte az ellátásomat. Többszörösen felszólítottam Nixon Úrat hogy adja oda a Vezetői Engedélyét, nem adta oda. Nixon Úr állítása szerint sietett, közöltem vele hogy innen nem mehet el. Nixon Úr kihasználta az alkalmat, megszökött. Rádión vételeztem a legközelebbi egységet amely BRAVO-1-es egységnév alatt tevékenykedett. Megkértem hogy keressék meg a gépjárművet, Dillimore fele hajtott. Miután végzett a Mentőtiszt az ellátásommal, megköszöntem és elköszöntem a hölgytől. BRAVO-1-es jelre siettem, ekkor már félreállították a gépjárművet HOTEL-294-es egységgel bedobozolva azt. Nixon Úr nem volt hajlandó többszörös felszólításra kiszállni a gépjárműből, Rey Velasquez rendőr törzsőrmesterrel együtt szedtük ki. Megkértük hogy tegye hátra a kezeit többszörösen, nem engedelmeskedett. Dominic Murphy rendőr törzszászlós kényszerítőeszközt használva, lesokkolta a földre Nixon Úrat. Rátérdeltünk a rendőr törzsőrmesterrel, hátrahúztuk Nixon Úr kezeit. Szolgálati bilincset alkalmaztunk a gyanusítotton, felsegítettük a földről. Átkutattam Nixon Úr ruházatát, Illegális Fegyver Alkatrészre bukkantam. A gépjármű tiszta volt ezáltal bezárva otthagytuk az út szélén. BRAVO Egyes egység beszállította a Los Santosi kapitányságra a célszemélyt, megkezdtük a kihallgatást az egyes kihallgatóban. Louis Nixon kitartott az igaza mellett miszerint NEM hajtott el a balesethelyszínéről illetve átadta első kérésre az iratait. Louis Nixon Úr tiszteletlen volt az eljárás során, folyamatosan sértegetett bennünket. Jegyzőkönyvbe vettük, 245.700 dolláros pénzbírságot illetve 180 nap letöltendő börtönbüntetést szabtunk ki személyére. Óvadékra KAPOTT lehetőséget. Vezetői engedélyét bevontam a rendszerben a BTK 55.1 § paragrafusa szerint, plasztik kártyát megsemmisítettük.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$245,700
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
180 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) Alsó rész (Colt-45, Glock-17)
(1 darab) Vezetői Engedély
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$5,000


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
119
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-208
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Luna Escamilla Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Matthew Dillon
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Ferrari 488 Pista - PITYESZ
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-19
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése
Az intézkedés részletes leírása:
ADAM-208-as egységben tevékenykedtem Luna Escamilla rendőr Főtörzsőrmesterrel, Foster Valley területén a San Fierroi körforgalomban teljesítettünk járőrszolgálatot az esti órákban. Egy citromsárga Ferrari 488 Pistát igazoltattunk ugyanis veszélyesen előzött ki bennünket. PITYESZ Forgalmi rendszámmal rendelkezett a gépjármű, Luna Escamilla rendőr Főtörzsőrmester kezdte meg az intézkedést. A gépjármű forgalmi engedélyében érvénytelen bejegyzés volt, közöltük Matthew Dillon Úrral hogy a gépjárművel NEM haladhat tovább amire Matthew Dillon Úr bólogatott, megértette. A közelben igazoltattunk egy Suzuki Hayabusát is az időközben, folyamatosan pásztáztuk a környéket, tudtuk hogy Matthew Dillon Úr elfog hajtani. Idő kérdése volt csak, negyed órára rá elhajtott Angel Pine fele. Azonnal utána indultunk hármas kódban, felszólítottuk hogy húzódjon félre és maradjon a gépjárműben. Megkezdtük az intézkedést, megkértük hogy szálljon ki a gépjárműből és tegye hátra a kezeit. Matthew Dillon Úr együttműködő volt az eljárás során ezáltal 40% enyhítést adtam a börtönbüntetésére. Matthew Dillon Úr beismerte a bűnét, 27 nap letöltendő börtönbüntetést illetve 20.800 dolláros pénzbírság volt a büntetése. Jegyzőkönyvbe vettük, Óvadékra KAPOTT lehetőséget. Matthew Dillon Úr megkezdte a letöltendő börtönbüntetését 2024.06.19 napi dátummal a késő esti órákban.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$20,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
27 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
119
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-208
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Luna Escamilla Főtörzsőrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Sophia Claire
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Mercedes-Benz GT 63 S - AD-EC-02
Körözést elrendelő neve:
Benjamin Gilson
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-20
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás
Az intézkedés részletes leírása:
ADAM-208-as egységben tevékenykedtem Luna Escamilla rendőr Főtörzsőrmesterrel, Santa Maria Beach területén teljesítettünk járőrszolgálatot az esti órákban. A rendszerünk jelzett hogy egy körözött gépjármű érkezik az irányukba, készenlétbe álltunk. Egy citromsárga Mercedes-Benz GT 63 S volt a körözött gépjármű aminek a forgalmi rendszáma AD-EC-02 volt. Mikor megpillantottuk a gépjárművet, azonnal utána fordultam kód háromban és felszólítottam hogy húzódjon le az út szélére, és állítsa le a gépjárművét. Megkezdtem az intézkedést amig Luna Escamilla rendőr Fötörzsőrmester berádiózta az igazoltatást. Megbizonyosodtunk róla hogy Sophia Claire a gépjármű tulajdonosa volt már akkor amikor a cserbenhagyás végrehajtották a gépjárművel. Megkértem Sophia Claire hölgyet hogy szálljon ki a gépjárműből és tegye hátra a kezeit, előállítom cserbenhagyás vádjával. Megkezdtük a beszállítást a Los Santosi kapitányságra, Sophia Claire a hátsó ülésen utazott mint gyanusított. A kihallgatóban felsoroltuk a jogait, megkérdeztük kíván-e élni bármelyikkel is. A válasz határozott nem volt ezáltal folytattuk a kihallgatást. Mivel Moses Richardson rendőr Hadnagy kért meg a körözés kihelyezésére ezáltal a rendőr Hadnagynál érdeklődtünk a felvétel iránt. Miután elektronikusan megkaptuk a felvételt megmutattuk a gyanusítottnak. Sophia Claire beismerte a bűnét ezáltal 40% enyhítést kapott a büntetésére. Vezetői engedélye bevonásra került a Büntető Törvény Könyv 78 § paragrafusa szerint, Cserbenhagyás végett. Miután a plasztik kártyát megsemmisítettük a cellák fele vettük az irányt. 52.000 dolláros pénzbírságot illetve 45 nap letöltendő börtönbüntetését kezdte meg Sophia Claire 2024.06.20-án 22 óra 26 perckor. Óvadékra KAPOTT lehetőséget.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$52,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) Vezetői Engedély
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 

gilson

Barangoló
2020. 07. 15.
119
63
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
ADAM-208
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Luna Escamilla Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Sam Kenway
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-06-20
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése
63.2 § Engedély nélküli behatolás - Rendvédelmi területre
Az intézkedés részletes leírása:
ADAM-208-as egységben tevékenykedtem Luna Escamilla rendőr Főtörzsőrmesterrel, Pershing Square területén teljesítettünk járőrszolgálatot az esti órákban. Éppen tértünk volna be a mélygarázsba amikoris egy civilt észleltünk a kapun belül. Kiszálltunk megkérdeztük hogy mit keres a területen, össze-vissza beszélt. Felszólítottuk legalább háromszor hogy hagyja el a területet, nem hagyta el. Elkezdtem elszámolni háromig, lesokkoltam Sam Kenway Úrat a földre. Vezetői engedélyét több mint háromszor kértem, nem volt hajlandó odaadni. Megbilincseltem Sam Kenway Úrat, leszállítottam a mélygarázsba. Egyes kihallgatóban folytattuk a beszélgetést, Sam Kenway Úrnak felsoroltuk a jogait, nem volt hajlandó egyikkel sem élni. Sam Kenway 120 nap letöltendő börtönbüntetését megkezdte 2024.06.20 23:29 dátummal, 98.800 dolláros pénzbírságot szabtunk ki rá. Óvadékra KAPOTT lehetőséget.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$98,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
120 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 
  • Dühítő
Reactions: Rey