Benjamin Gilson áthelyezési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gilson

Aktív fórumozó
2020. 07. 15.
247
309
V4 karakter
Benjamin Gilson
tek.png

Áthelyezési kérelem formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 17 éves vagyok, November 6-án töltöm a 18. életévem.​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Benjáminnak hívnak, Zala megyében élek egy kisebb-nagyobb faluban. Jelenleg egy vendéglátó technikum, szakképző iskolában tanulok mint vendégtéri szaktechnikus. Napjaimat jelenleg kiteszi a munka ugyanis gyakorlaton vagyok, 9 órát dolgozok 12:00-tól 21:00-ig. Régebben kosárlabdáztam illetve futballoztam viszont mostanság már csak hobbi szinten csinálom őket barátaimmal. Általában csendes vagyok viszont néhanapján nagyon lobbanékony ha sok a stressz munkából. Barátságos vagyok, gyorsan beilleszkedem.​

4. Mióta játszol a szerveren? A 4-es verzió hozta meg a kedvemet nagyon a szerverhez, azt mondanám hogy aktívan a szerveren 2023 nyarától kezdtem el játszani, ekkor lett meg a jobb gépem is, így már elbírta jobban a SeeMTA-t. A szerverre 2022.08.17-én regisztráltam, viszont ekkor nem játszottam aktívan, sikerült is korán egy adminjailt benyelnem ami végett főképp elment a kedvem a 20 FPS-em mellett. Las Venturason tevékenykedtem körülbelül ott 25 FPS-sel, ott se sokat, postázgattam csak néhanapján pár órát ha unatkoztam.​
4.1 Játszott perceid száma: Jelenleg 76 759 játszott perccel rendelkezem, viszont ez a bírálatig csak nőni fog, aktívan játszok a szerveren minden nap, ha van rá lehetőségem.​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Konkrét, fix választ nem tudok megadni ugyanis gyakorlaton vagyok Októberi hónapig, ezáltal 7 napból 4-et melózok déltől este 9-ig, viszont azután is felszoktam menni hogyha van még erőm rá. Ha melózok körülbelül kettő órát, viszont ha szabadnapos vagyok akkor olyan öt órát mondanék, ezt természetesen a frakcióra fordítanám a legjobb képességem szerint. Rendőrségnél is mindig meg volt a heti minimum 1000 perc kötelezőm, szerintem itt, a Terrorelhárításban sem lenne vele probléma.​

5. Miért szeretnél az TEK-hez csatlakozni? Nagyon sok ismerős átjött, avagy már itt tevékenykedett, inspiráltak igazából, szeretnék velük együtt lenni a szerveren. 2023 Karácsonya óta tevékenykedem rendvédelmi frakciókban, nagyon feltűnő a TEK, szerintem kimagaslik a többi rendvédelmi frakciók közül.​
6. Miért hagyod ott a jelenlegi frakciódat? Mostanában sokszor éreztem furán a tisztikari döntések végett, nagyon egyoldalúnak éreztem Őket. Van egy buborék ahova elég nagyon nehéz bejutni, viszont ha bekerülsz onnantól már aranyéleted van. Nem tudok/tudunk ezzel azonosulni, ezért is nagyon sokan jöttek el szerintem ebből a tökéletes frakcióból. Nem szidni szeretném a frakciót, vagy bármi, hiszen tényleg egy tökéletes frakció, nagyon sok ismerőst ismertem meg, amit hálásan köszönök, nem voltam sok frakcióban, viszont a vezetőségi kar illetve az alosztályvezetők nagyon segítőkészek és kedvesek ami említésre méltó.​

7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy visszahúzódó, csöndesebb férfi karaktert szeretnék szerepjátékozni, aki nem riad vissza az erőszaktól. Tisztelettudó, precíz személyiséget szeretnék alkotni aki mindenből a maximumot akarja kihozni, még ha lehetetlennek tűnik, akkor is.​

8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Terrorcselekmények megelőzése, különböző akciók avagy behatolások levezénylése Műveletirányító vezetésével, körözött személyek elkapása avagy felkutatása, társszervek segítése ha a társszerv szükségét érzi.​


Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Benjamin Gilson​
2. Születés helye: Marseille, Franciaország​
3. Születés ideje: 1998.11.06.​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
6. Személyigazolvány száma: 508456IN​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: 2883 Los Santos, James ST. 13​
10. Tartózkodási helye: 2883 Los Santos, James ST. 13​
11. Telefonszáma: +38-76-945-1209​
12. E-mail címe: bengilson@gmail.com

Jelenlegi munkahelye
Munkaviszonya
Szervezet neve: Rendőrség​
Betöltött pozíció: Törzszászlós​
Munkaviszony kezdete: 2024.02.25.​
Áthelyezési kérelem benyújtásának indoklása: Szeretnék környezetváltozást, egy új kihívásra vágyom, új célokat szeretnék kitűzni magamnak amiket elérhetek a Terrorelhárítás köreiben. Szeretném gyarapítani illetve felhasználni a Honvédség illetve a Készenléti Rendőrség által szerzett tudásomat. Fájó szívvel hagyom el a Rendőrséget, a szívembe nőtt a szervezet.​
Kérjük csatolja a szervezet vezérkarának belegyező nyilatkozatát az áthelyezéshez.:
Vezérkari személy válaszolni fog.

Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Marseille, Franciaország Általános Iskola​
- Monaco, Franciaország Rendészeti Szakgimnázium​


Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​


Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Francia, Angol​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- és/vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​


Záradék

A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz.
Továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az áthelyezési kérelem elbírálása során a Terrorelhárítási Központ vezérkara elkérje az Ön személyi aktáját a képviselt szervtől.
Kelt.: Los Santos, 2024.08.24.
Benjamin Gilson
 

Tomasso

Aktív fórumozó
Very Important Person
2019. 01. 10.
267
559
V4 karakter
Tomasso de Martel
LV karakter
Tomasso Lawrence
image.png

Tisztelt Bizottság!
A Rendőrség vezetőségét Benjamin Gilson r. törzszászlós felkereste és közös döntés alapján engedélyeztük számára az áthelyezést. Levelemmel szándékozom tájékoztatásul adni, hogy felül írott jelentkező a Rendőrségben való pályafutásáról leírtakat a valóságnak megfelelően közölte.​

Tomasso de Martel
Alosztályvezető
ny. r. Dandártábornok​
 
  • Imádom
Reactions: gilson

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 128
6 105
18
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Meghallgatás előtt tanulmányozza szervezetünk szabályzatát és tananyagait!
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: Szép lap lett, keress fel TS -en egy Leadert!))





Fallen
r. Vezérőrnagy
 
  • Imádom
Reactions: gilson és Idej
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.