Benjamin Gayle panasztétele.

Beni_

Zöldfülű
2021. 03. 13.
187
85
Mályi village<3
V4 karakter
Benjamin Gayle
LV karakter
Benjamin Gayle
V2 karakter
Benjamin Wright
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
belsoellenorzesiosztaly@nav.hu

Pénzügyőrre tett panaszbeadvány


Panasztevő neve:
<< Benjamin Gayle >>

Panasztevő születési helye, ideje:
<< Los Santos, 1977.07.26 >>

Panasztevő telefonszáma:
<< +38-76-554-9994 >>



Panaszra tett pénzügyőr neve:
<< Enrique Rey >>

Panaszra tett pénzügyőr jelvényszáma:
<< Nincs az emlékezetemben. >>

Panaszra tett pénzügyőr gépjárművének adatai:
<< Skoda Octavia VRS >>

Intézkedés helyszíne,időpontja:
<< - >>



A panaszolt intézkedés, cselekmény leírása, indoka:
<< A tegnapi nap (2024.09.14) folyamán délután történt az eset, amikor a San Fierro-i körforgalom felől a SeeRING irányába haladtam. Az alagútba érve a fent említett Skoda Octavia típusú Nemzeti Adó és Vámhivatal gépparkjába tartozó, "Skodát" utolértem. A kanyarban *körültekintés nélkül* (mint a felvételen is látható) hirtelen fékezést, büntetőfékezést hajtott végre a Törzsőrmester úr, teljesen váratlanul és indokolatlanul, amit nem tudtam sajnos lereagálni, így koccantunk. Az eset után megelőztem *körültekintést követően*. Miután elhajtottam, és elég tisztes távolságba értem az autótól, elméletileg és a videó megtekinése után kijelenthetem, gyakorlatilag is a törzsőrmester úr a nyomomba eredt, sikertelenül. Mivel későn reagált a figyelmetlen Törzsőrmester, tehát későn kapcsolta be a villogót és a szirénát, én már a távolban jártam, nem hallottam. A mai nap felkeresett Mr. Enrique és rácsok mögé zárt cserbenhagyás vádjával. Amivel nem teljesen értek egyet, nem én okoztam a "balesetet", amit lényegében balesetnek nem is lehet nevezni, csak koccanásnak. Más, ráadásul rendvédelmi személy hibájából kerültem rácsok mögé. Célom az, hogy méltó büntetését megkapja a fent említett figyelmetlen Törzsőrmester. >>


Melléklet:
<< Enrique Rey Törzsőrmester felvétele: https://streamable.com/ziid5i >>
 
  • Szomorú
  • Fájdalmas
Reactions: Icco és ChipZ

patrxk

vagy mindent, vagy semmit
FőAdmin
v2
2019. 11. 17.
349
842
V4 karakter
nora.ortiz
V2 karakter
patryk.kuznetsov
NEMZETI ADÓ- ÉS VÁMHIVATAL
BELSŐ ELLENŐRZÉSI OSZTÁLY
✉ belsoellenorzes@nav.hu

Tisztelt panasztevő!
Tájékoztatom, hogy az ügy kivizsgálását a Belső Ellenőrzési Osztály megkezdte.

A felülvizsgálati kérelemben megfogalmazott ügy teljeskörű kivizsgálásáig szíves türelmét kérem.
San Fierro, 2024.09.16.
Ashley Kuznetsov
Belső Ellenőrzési Osztály​
 
  • Tetszik
Reactions: Icco és ChipZ