Benjamin Edmund Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Beniii

Barangoló
2019. 01. 11.
114
147
LV karakter
William Boren



SCOTUS_-_Logo.png





LAS VENTURAS JUDGEMENT


Jelentkezési űrlap


Pozicíó: Állami Bíróság - ÍRNOK / ÜGYVÉD / BÍRÓ
Aláhúzással válassza ki a megfelelőt!



line-dividers-clipart-1.jpg




S01. SZAKASZ - SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK



  • Keresztnév: Benjamin
  • Vezetékév: Edmund
  • Nem: Férfi
  • Kor: 29
  • Születés ideje: 07.06.1990
  • Születés helye: Las Venturas
  • Állampolgársága: Amerikai
  • Értesítési cím: Las Venturas, Vanderblit Road 16.
  • Telefonszám: 38761127705


- Jogilag jogosult vagy a munkára, San Andreas államban?: Igen.
- Beszél valami más nyelven?: Igen, az Oroszt, a Lengyelt és a Franciát.


- Bűntett előéleti előzménnyel rendelkezik?: Nem vagyok büntetett előéletű.
- Kapott már bármiféle Rendőségi büntetést?: Nem kaptam.
- Volt már próbaidőn?: Nem voltam.
- Ha az előbbire a válasza, igen volt fejtse ki, az indokát: -


*Ne feledje, hogy minden pályázó kap egy háttérellenőrzést, amely megerősíti büntetőjogi vádjaikat, ha vannak ilyenek.
line-dividers-clipart-1.jpg





S02. SZAKASZ - SZEMÉLYES MOTIVÁLÁS ÉS OKTATÁSI HÁTTÉR


Kérjük, válaszoljon a kérdésekre az Ön írásbeli képességei szerint!

1.) Miért szeretne San Andreas Állami Bíróságoknál dolgozni?: Pénz szűkében vagyok, illetve szeretném az ártatlan ügyfeleimet védeni, jogi tanácsot adni nekik és képviselni. Az apám is ügyvéd és mindig azt mondta, hogy a San Andreas Állami Bírósághoz jelentkezek, az egyetemi éveim alatt is azt terveztem, hogy önökhöz jelentkezek.

2.) Minden hónapban több kérelmet kapunk, mi az amiért az ön pályázata jobb a többi pályázótól?: Mivel Összeszedetten és tömören megfogalmazom a lényeget. A lehető legjobb tudásom szerint készítem el.

3.) Jogtudományi hallgatóvá válás hosszú és kemény út, miért érzi, hogy be tudná fejezni a tanfolyamot?: Nagyon kitartó és szorgalmas vagyok, az apám is sokat segít. Nem látom akadályát annak, hogy elvégezem, elég optimista vagyok ezen a téren.

Van-e releváns tapasztalata a jelenlegi jogrendszerrel kapcsolatban? Ha igen, magyarázza el Még nincs.

Pár mondatban magyarázza el, hogy miért ön a legjobb jelölt, hogy jogi hallgató legyen: Van hozzá érzékem és egész életembe erre készültem, tanultam és gyakoroltam. Nagyon precízen szeretném végezni a munkámat és minden energiámat belefektetni, hogy egy sikeres karrierem legyen.



Oktatási háttér:


Általános Iskola neve: Evelyn Stuckey primary school
Végzés éve: 2005


Középiskola neve: Pershing County High School
Végzés éve: 2009


Felsőfokú oktatás: University of Nevada
Szakosodás: Jogból
Végzés éve: 2013


Egy amerikai középiskolai diploma vagy G.E.D. egyenértékű tanúsítvány szükséges.




line-dividers-clipart-1.jpg




S03. SZAKASZ - ((OOC INFORMÁCIÓK))







  • Neved: Beni
  • Korod: 15
  • Mennyi ideje játszol bármelyik SGS MTA szerveren?: 4 éve regisztráltam először SGS szerverre.
  • Van korábbi RolePlay tapasztalatod?: Van tapasztalatom.
  • Voltál már frakcióban, ha igen akkor melyik(ek) ben?: Ezen a szerveren még nem voltam sajnos frakcióban.
  • Jelenleg melyik frakció tagja vagy, (ha tagja vagy)?: Egyiknek se.
  • Rendelkezel bármiféle kommunikációs eszközzel, (pl.: TeamSpeak3+Mikrofon)?: Igen rendelkezem.
  • Röviden írj magadról, hogy ki is vagy (Minimum 3 mondat!) : Benjámin vagyok, Zala megyében születtem és élek. Az úszás a kedvenc sportom járok is mindennap. A következő tanévben az új iskolámban fogok kezdeni, ahol a PLC programozó szakmát fogom tanulni. Szabad időmben Biciklizek, gépezek vagy a tesómmal játszom. Legtöbbször seemta-val játszom, de nem mindig. Nagyon szeretek embereken segíteni, de sajnos néha nem tudok.

line-dividers-clipart-1.jpg




S04 SZAKASZ - ELFOGADÁS FELTÉTELEI



A jelentkezési lapom beküldésével igazolom, hogy a lapomban szereplő összes kijelentés igaz és teljes. Azokat a saját és legjobb tudomásom szerint adtam meg. Megígérem, hogy a legjobb tudomásom szerint, a Törvénykönyvben megfogalmazott adatok alapján fogok eljárni az ügyekben, nem részrehajlóan s nem kedvezve egyik félnek sem. Továbbá ígérem, hogy a San Andreas állami bíróság tagjaként nem üzletek illegális drogokkal és fegyverekkel. Tudomásul veszem, hogy az eltérések, a hibás állítások, a mulasztások és / vagy a hamisítások a kizárás okának minősülnek, és az én nevem továbbításra kerül a szerverigazgatásra az esetleges adminisztratív büntetések kiosztása miatt. Megerősítem, hogy nem szerepelek feketelistán, és teljes felelősséget vállalok minden szabálysértésért. Megértettem azt, hogy a frakciónak jogában áll megtagadni a kérelmet, akár indokolatlanul.


  • Neved [Nyomtatva]: Benjamin Edmund
  • Aláírás: Benjamin Edmund
  • Dátum: 27.08.2019.
 
Utoljára szerkesztve:
O

Owl

SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Edmund! Örömmel értesítem, hogy felvételt nyert az ügyvédi kamara egyik megüresedett pozíciójára.
((Keress fel TeamSpeak-en vagy várakozz a Las Venturas Judgment Váró-ba.))



Chief Justice Charles Morris





Untitled-3.png


Nem keresett fel, így elutasításra került.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Kyle és bencx.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.