Benjamin Drago jelentkezési lapja AdminSegédnek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kiscsavo

Újonc
Támogató
2020. 09. 26.
36
45
Budapest
V4 karakter
Ahail Zidar
LV karakter
Frenking D Salvadore
V2 karakter
❎
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Lacinak hívnak, nemrég töltöttem be a 16-ott.Rendészetin tanulok még 3 évig.Szabadidőmben sokat sportolok (futsalozok és néha a kondiba is lenézek) vagy a barátaimmal elnézünk valamerre / összeülünk meginni valamit, de azért a gép előtt ülést sem vetem.Igazából fogalmam sincs hogy találtam a szervere asszem haverom mondta de már megérte feljönni. Sok szerveren megfordultam már, mert a barátaim különböző helyeken játszanak de egyik sem nyerte el ennyire a tetszésemet mint ez.]

Mióta játszol a szerveren?

[2018-ban regisztráltam,de sajnos volt kihagyásom így ahhoz képest kevés perccel rendelkezek ]

Eddigi elért dolgok:

[Amikor újra elkezdtem játszani e csodálatos szerveren kb 1 hét után OMSZ tagja lettem.Ami nem volt a legjobb döntésem mivel nem volt sok időm illetve kedvem sem volt az OMSZ-es storyhoz,rá 5 hétre írtam egy lapot TEK-be amit szerencsére elfogadtak,Jelenleg is a TEK csapatát erősítem.Ne feledkezzünk meg arról se hogy nagyon nagyon sok barátot ismertem meg. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Meg szeretném könnyíteni a kezdő játékosok számára ezt az egészet. A legjobb lenne elérni hogy belekóstoljanak a roleplay csodálatos világába, és megkönnyíteni a játékukat, élvezhetőbbé tenni. Nyílván céljaim között vannak az Adminisztrátorok válláról egy kisebb teher levétel, hogy ne őket hárítsák kisebb kérdésekkel. Szeretnék hozzájárulni a szerverhez, és megmutatni hogy igen is létezik az összetartó, kedves csapat a mai MTA világában. Ha felvételt nyerek, szeretném ha pályafutásom minél hosszabbra nyúlna, és természetesen feljebb jutni a ranglétrán, ezzel bővíteni a segítségnyújtási lehetőségeimet.]

Miért téged válasszunk?

[Az elmúlt években levetkőztem azokat a tulajdonságaim, amik miatt akkor néha én magam is alkalmatlannak éreztem a személyem ilyen jellegű munkára. Lényegesen higgadtabb vagyok, könnyen illeszkedek be új közegekbe, tisztában vagyok a szabályzattal. Ezek mellett megbízhatónak tartom magam és a rám bízott feladatokat a legjobb tudásom szerint végzem el. Jelenleg abszolút alkalmasnak tekintem magam erre a feladatra és habár vannak rossz tulajdonságaim, ezek nem olyan jellegűek, melyek hátráltatnának ennek a munkának az elvégzésében.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[A jelenlegi helyzet mellett napi 3-4 órát minimum tudok teljesíteni, nyílván ha online órám vagy esetleg, dolgozok abban az időintervallumban nem tudok jelen lenni, ellenkező esetben akár többet is tudok teljesíteni. Ha újra elkezdünk iskolába járni akkor is teljesíteni tudom a napi 2 órát minimum. Fórumon minden nap körbe nézek, ha találok érdekeset órákat is el tudnék itt időzni.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Mint előbb említettem 3-4 óra a minimum]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Először írom neki hogy menjen el szerelő telepre és javíttasa meg a kocsiját,de tegyük fel a kocsi mozgás képtelen azaz totálkár vagy kifogyott a benzin belőle akkor hívjon vontatós-t,de még a szerel őtelepek számát se tudja akkor szintén megírom neki, ha folytatja ezt a fixelj történetet akkor 3x figyelmezttetem hogy fejezze be,ha mégse vagy esetleg trágár szavakat ír pm-ben akkor szólók egy fent lévő adminnak hogy szankcíóba részesítse ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Először meg muttatnám a kettő darab szerelő telepet ami LS(Los Santos) See City Car Service és SF(San Fierro)Fix&Drive találhatóak,minden fontos dolog térképben(F11)-ben megtalálható így a szerelő telepek is.Utána a következő lépés megismertetni vele a sávokat mint például melyik a gyors sáv amiért némi pénzt kérnek el a szerelők javítás után,de lehet cascot is kötni amit általában a rendvédelmi szervek szoktak hogy hamarabb tudjanak menni például akciókra ,és van a "sima" sáv,amiben a legtöbb ember szokott állni mivel ezért semmit nem kell fizetni,de lassabban halad.Utána mutatannám neki hova kell állni ha össze van törve a kocsija, vannak a szerelő boxok amikben történtek a szerelések.Be kell parkolni az egyik ilyen boxba,amikor oda ér egy szerelő aki vagy See City Car Service vagy Fix&Drive frakció tag elő ugrik neki egy kis ablak amibe történik maga a szerelés.Ott kiválasztja a törött alkatrészeket majd egy program segítségével kiszámolja az adót összeget,kocsin múlik mennyit kell fizetni.Vannak kategóriák mint például alsó kategória vagy esetleg prémium.Miután a szerelés megtörtént illetve a kifizetés(ha lépsz vagy nem fizeted ki szankciót kapsz érte)is utána lehet kimenni,külön sáv van erre is kialakítva.Nyílal van jelezve.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza(VH) :bal oldali részen lehet felvenni bizonyos munkákat mint például bányász,busz sofőr,favágó.Jobb oldalán meg lehet az okmányokat intézni például Személyi igazolvány.

Kórház:Ha valaki meghalt akkor itt éled újra,vagy ha ellátásra szorul akkor ide kell jönnie.De ha nincs fent egy mentős se akkor kórház jobb oldalán megtalálható egy piros cp, valaki belemegy akkor elő jön egy panel.

Pláza:itt lehet be szerezni olyan dolgokat amik kellenek a munkákhoz például csákány(bányász munka),vagy épen telefont(tudja értesíteni a rendvédelmi szervereket vagy esetleg a mentő szolgálatot ha rosszul van(104-OMSZ) vagy esetleg bűncselekményt látott(107-Rendőrség).Legkönnyebb ha a 112 hívja mivel oda kapcsolják amire szüksége van ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Megpróbálom megbeszélni az RP-ben résztvevő emberekkel hogy folytassuk később az rp-t és egyből megyek segíteni a kezdő játékosnak,de akikkel rp-zek nem mennek ebbe bele akkor megkérem hogy pm-ben írja le a problémát ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[ Figyelmeztettem hogy fejezze be minél hamarabb ,de ha mégse tesz eleget a felszólításnak akkor készítek bizonyítékot ha nem lenne fent admin,amint feljön egy
akkor pedig szólók neki és mellékelem a bizonyítékot (ezt /as-ben lehet megtenni)]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Nem, https://kepkuldes.com/image/1yNWRP]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem, https://kepkuldes.com/image/1yNWRP]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: kissdom és Ego

SPEDY

Aktív fórumozó
2019. 04. 10.
260
160
V2 karakter
david r beasley
Hali,

Személyesen nem ismerlek, és csak egyszer beszéltünk összesen. Viszont a véleményem szerint nem lett rossz lap, és biztosan a legjobb tudásod szerint látnád el ezt a feladatot. Sok sikert kívánok a laphoz.
 

kiscsavo

Újonc
Támogató
2020. 09. 26.
36
45
Budapest
V4 karakter
Ahail Zidar
LV karakter
Frenking D Salvadore
V2 karakter
❎
Hali,

Személyesen nem ismerlek, és csak egyszer beszéltünk összesen. Viszont a véleményem szerint nem lett rossz lap, és biztosan a legjobb tudásod szerint látnád el ezt a feladatot. Sok sikert kívánok a laphoz.
Szia,Köszönöm a szép szavakat
 
Utoljára szerkesztve:

kiscsavo

Újonc
Támogató
2020. 09. 26.
36
45
Budapest
V4 karakter
Ahail Zidar
LV karakter
Frenking D Salvadore
V2 karakter
❎
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! #Alax
Hány perced van kb..? Kíváncsisàgból kérdezem.
Mivel commenteltél így érdekelne a véleményed.Szerinted mit kéne javítani vagy esetleg megfelel a válaszom , előre is köszönöm
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: Smooky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.