Benito -> Marivn

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aBenito

Újonc
Támogató
2019. 06. 18.
39
11
V4 karakter
Benito Keegan
LV karakter
Joker R Lavigne
V2 karakter
Benito Hopkins
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Benito Brewster >

Panaszolt fél admin neve:
< Marvin >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyik ismerosomet berakta jailba, derby miatt, amirol inkabb nem is beszelnek.De terjunk is a lenyegre, felhuztam magamat az ugyon, majd irtam neki OOC-n a következőket, amiket linkeltem. E-vegett kaptam 1honapos bant. Nem tartom jogosnak. >

Bizonyítékok:
< [2019-10-11 21:30:16] [Output] : Benito Brewster: (( ugye seemta v2n szerveren vagyunk ))
[2019-10-11 21:30:26] [Output] : Benito Brewster: (( itt ez az elso ))
>


Megjegyzés:
< En csak kijelentettem,hogy V2 szerveren vagyok, es nem LV-n vagy V3-on. Nem is ertem mi volt ebben a szerverminosites. >
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Na hali! Szóval kezdjük az egészet azzal hogy IC TEK leader vagyok láttam üldözés van aztán mentem segíteni a rendőrnek. Beálltam elétek a haverod telibe nekem jött "derbyzett" ezt követően megállítottam az RP-t és kikértem a mentségét nem tudott mentséget felhozni megkapta a szankciót érte ezt követően te ezeket írtad pontosan OOC-ba --> 1: [2019-10-11 21:30:15] [Output] : Benito Brewster: (( ugye seemta v2n szerveren vagyunk )) 2:[2019-10-11 21:30:24] [Output] : Benito Brewster: (( itt ez az elso )) Ergo: Te minősítetted a szervert és az adminokat hogy ha már szabálysértés történik egyből jail a következmény erre céloztál amit írtál ezzel a 2 loggal bizonyítva, emiatt meg kaptad a 720 óra (1 hónapos) kitiltásod amit editeltem permára mivel 5 ban után és egy OOC keres ub-után ilyen UCP-vel eljátszottad utolsó esélyed. Nincs több hozzáfűzni valóm! Várom a Fő/Szuper Admin válaszát.
 

aBenito

Újonc
Támogató
2019. 06. 18.
39
11
V4 karakter
Benito Keegan
LV karakter
Joker R Lavigne
V2 karakter
Benito Hopkins
Permara,wao, fantasztikus :O Latod? Itt a bizonyitek,hogy mit miert is irtam,de mind1 is.. meg mindig nem ertem ezzel,hogy azt irtam,hogy V2-n vagyok,mivel minositettem a szervert.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Sziasztok!, szerintem nem igen kellene PKd nyitnod, mivel én adtam neked néhány napja egy PG jailt, ahol elkerülte a figyelmem az utolsó esély! Már akkor jogosan kaptál volna egy bann-t, ez már csak "hab a tortára".
 
  • Tetszik
Reactions: Eccavú

aBenito

Újonc
Támogató
2019. 06. 18.
39
11
V4 karakter
Benito Keegan
LV karakter
Joker R Lavigne
V2 karakter
Benito Hopkins
Azt a PG jailt is jogtalanul kaptam, en mondtam,hogy menjunk, es nezessuk vissza a logot, de te nem akartal, es inkabb hagytam az ugyet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.