Benito Ikuo jelentkezési lapja a Fix and Drive szerelőtelephez![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benito Ikuo

Újonc
2019. 01. 12.
14
1
Ukrajna
V4 karakter
Tony Garcia
LV karakter
Micheal Moon
V2 karakter
Benito Ikuo

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~Feri ~

Életkorod:
~17 ~

A játékon belüli szinted:
~26 ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://kepkuldes.com/image/WtmIZy ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen rendelkezem. Amikor csak szügség van rá, illetve haverokkal dumálok elég sokat :D ~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ Természetesen. ~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Pacsi mindenkinek aki most ezt a lapot olvassa! Feri vagyok 17 éves. Ukrajnában élek, egy magyar faluban (kárpátalján). Hobbiaim : Foci,streetworkout,Motorozom,régebben sokat bicóztunk hegyen(downhill). Szaksuliba járok, szakácsnak tanulok. Szabadidőmben a hobbik meleltt sokat játszok, ami sokak szerint nem a legjobb elfoglaltság, de egy meleg nyári nap tökéletes elfoglaltsák. Igazából rólam nagyjából ennyi:) . Pozitív tulajdonságok: Könnyen ismerkedő,humoros,jófej,segítőkész. Rossz tulajdonság: néha túl sokat beszélek :C nagyon nem tudok másat. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Benito Ikuo ~

Anyja, apja neve:
~ Johnatan Ikuo, Jessica Brown ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ benito.ikuo@seemail.com ~

Büntetlen előítéletű?
~ Egyszer voltam konfliktusban kissebb irat hibákkal, de semmi komoly.~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://kepkuldes.com/image/Wtz6A0 ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~Régebben dolgoztam itt, így egy két emberrel jóban vagyok. ~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Az összeműködés és a csapatmunka nagyon fontos, mert nélküle nem lennének kapcsolatok és barátok a csapaton belül ez miatt a munka is hosszadalmasabb lenne azért, mert senki se segítene egymásnak. ~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen, ahányszor összetörtik/rutinszervízelni kell a járművem ide jövök, mert minden szerelő barátságos és kedves. Látni, hogy jó csapatmunka van a szerelők között. ~

Csatolja be önéletrajzát:
~ Benito Ikuo-nak hívnak. Kicsi korom óta kitüntem a többi gyerek között, mert mindig hadarva beszéltem, és ez mindíg felhozta a figyelmet rám. Sokan csúfoltak emiatt, de nagy nehezen rávettek a szüleim hogy orvoshoz menyjünk vele,így már ez ki lett küszöbölve. 9általános-t jártam ki, azután szakiskolában tanultam. Szakácsnak, de sosem szerettem. Nagybátyám nagy motoros volt, így örököltem tőle egy kis tudást én is. 14 Évvel idősebb volt tőlem, így mindíg próbált lerázni ha a barátaival mentek volna motorozni, de mivel nagyon ügyesen szerelt, így sokat ücsörögtem mellette, és eltanultam ezt az. Lánc javídást, defekt javízást, kerék centírozást, szelepek beállítását, aztán amikor megvettem az első autóm az is foglalkozós volt, így azt is nekiáltunk megcsinálni, nem sokkal volt nehezebb a motortól így két hét alatt teljesen megcsináltuk a-z ig . Szóval gyakorlatom is van a dologban. Jelenleg 31 éves vagyok, nőtlen. ~


Aláírás:
Benito Ikuo
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.