Benito Hopkins jelentkezese[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aBenito

Újonc
Támogató
2019. 06. 18.
39
11
V4 karakter
Benito Keegan
LV karakter
Joker R Lavigne
V2 karakter
Benito Hopkins
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Donát ~



Életkorod:

~ 2honap mulva 18, azaz 17. ~



A játékon belüli szinted:

~ 51~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ Sajnos joparral igen. ban: https://imgur.com/Rz7aEtf Ehhez nincs mit hozza fuznom, az indokok magukert beszelnek. De szerencsere sikerult mindegyiket megbeszelni. jail: https://imgur.com/a/UjkiuFB Ehhez viszont annyit fuznek hozza,hogy 4eve jatszom a szerveren,es ennyi ido alatt jott ossze. Megszamoltam,ebbol a 41jailbol 25 jail a kovetkezo: halalido,bug,keress fel ezt azt, kulcsok ide oda. nevvaltasok: https://i.imgur.com/wLPqodg.png ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Napi szinten hasznaloma ts-t.~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ igen. ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Donatnak hivnak, 17 eves vagyok, Mezokovesden elek. Jelenleg meg tanulo vagyok, es Informatikat tanulok. Szabadidomben (ami jelenleg rengeteg van) kosarazni, edzeni bulizni es gepezni szoktam. Mint ahogy emlitettem, sok szabadidom van,ez a korona miatt van, mivelhogy ahova nyaron szoktam jarni dolgozni bezart emiatt egesz nyarra, kosar edzesek meg nincsenek. Pozitiv tulajdonsagom, megtudom erteni az embereket, es tudok tanacsot adni neha masoknak. Segitokesz vagyok. Negativ, sorban allas eseten turelmetlen vagyok, es neha hamar felcseszem magam kisebb dolgokon. ~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Benito Hopkins~



Anyja, apja neve:

~ Andrea Lawrence,Fabio Hopkins.~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ 270349 Benitohop@seemail.com ~



Büntetlen előítéletű?

~ Nem. ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/bSoe0Va ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Van. ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Egy csapatban az a fo fontosagu feladat,hogy ez meglegyen. Ha ez nincs meg, rossz lehet az osszhang. A csapatmunka megkonnyebiti sajat, es tarsai munkajat. Gyorsabban es precizebben fog vegrehajtodni az adott feladat. Szoval fontos. ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Megfordulok igen-igen. Regen tobbet jartam. Mostanaba annyira nincs sok baj a kocsival. ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ Neve: Benito Hopkins
Életkora: 25
Szuletesi eve: 1995.09.26
Anyja leanykori neve: Andrea Lawrence
Apja neve: Fabio Hopkins
Szuletesi helye: Los Santosi korhaz.
Bejelentett lakcim: Los Santos Rich street 1.
email: Benitohop@seemail.com
Vegzettsege: Los Santosi Autosiskolai gimnazium.
Magamrol: Benito Hopkins a becses nevem. 1995-ben szulettem Los Santosban. Mar kiskoromban zsengtem egy auto lattan, szerencsere edesapam autoszerelo volt,ezert hamar eltanultam tole ezt-azt kiskoromban. Viszont mai fejjel mindenen atlatok, es akarmilyen hibat/problemat zokkenomentesen megtudok oldani. Ezert is jelentkeztem erre a munkara.
~




Aláírás:

Benito Hopkins
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
  • Hűha
Reactions: aBenito
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.