Benito Barrett jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

azagiorgio

Újonc
2019. 01. 23.
13
3
V2 karakter
Benito Barrett
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Benito Barrett

2. Születés helye, dátuma
1989.04.04 See City

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos , Groove St. 66

4. Telefonszáma
36212231435

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendőrtiszti Főiskola

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Országos mentőszolgálatnál voltam. See City taxi társaságnál. Környezet váltás miatt voltak a munkahely cseréje. Semmi különösebb oka nem volt.


7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?

Járőr
SRFK. XII. kerületi Rendőrkapitányság
2009 – 2015
See City

Bűnügyi vizsgáló
SRFK. XII. kerületi Rendőrkapitányság
2015 – 2017
See City

Alosztályvezető
SRFK. XIII. kerületi Rendőrkapitányság
2015 – 2018
See City

Osztályvezető
SRFK. XIII. kerületi Rendőrkapitányság
2018 – 2022
See City
Vissza vonultam egy időre. De a civil élet nem hozta azokat a hiteket amiket én elképzeltem ezért térnék vissza a rendvédelemhez.



8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Végzettségeim alapján alkalmasnak tartom magam erre a pozícióra. Illetve a korábbi munkahelyeimből kiindulva.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Nem firtatom azt, hogy én mennyire jó vagyok. Szimplán csak annyit, hogy amit rám bíznak én azt lelkiismeretesen végzem el és 110% beleadással állok a "munkához".Én azt vallom, hogy szerintem sokkal könnyebb egy baráti hangulatban "dolgozni" mint, hogy egy ellenséges közegben. Ebből azt akartam kihozni , hogy én inkább barátokat szerzek mint ellenségeket. Hosszú távra terveznék vissza jönni és megismerkedni az új emberekkel.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Giorgio,19 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2018-01-26 10:13:08

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
32907 perc

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
OMSZ: Mikor a szerverhez csatlakoztam ez volt az első frakció ami akkor nagyon kitűnt a többi mellől, és szerettem volna megtapasztalni milyen "mentősnek" lenni majd ezt egy 1 hónapig csináltam utána szünetet tartottam. ORFK: Itt is egy hónapot voltam majd utána átjelentkeztem a TEK-hez amit sajnos felkellett hagynom az idő hiánya miatt.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Szerintem egy olyan frakció ami eléggé sok RP dús eseményeket tud adni. Illetve ennél a frakciónál még nem volt lehetőségem kipróbálni magam. Illetve minél feljebb szeretném magam tornászni a ranglétrán.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Giorgionak hívnak, 2003 január 27-én születtem Budapesten. . Mint az már kiderülhetett Budapest , avagy Budapest környékén lakom. Az is kiderült már hogy 19 éves vagyok. Hobbijaim közé tudnám mondani azt, hogy rengeteget horgászok, van mikor napokig lent vagyunk bátyámmal a tóparton. Egészen barátságos, beilleszkedő, jószívű típusnak tartanám magamat. Negatív dolgaim közé tudnám sorolni azért azt, hogy nagyon empatikus személy vagyok. Illetve versenyszerűen Jiu-Jitsuztam de sajnos egészségi illetve más magánéleti problémák miatt, kiléptem, ezáltal rengeteg időm szabadult fel, melynek nagyobb töredékében a szerveren szeretnék tartózkodni. Eléggé kiválónak tudnám mondani a tűrési határaimat illetve egy nagyon jó asszertív kommunikációval rendelkezem. Az, hogy miért engem válasszatok? A fentiekre tudok csak hivatkozni. Tényleg nagyon szeretek emberekkel foglalkozni, és minden álmom egyszer olyan munkában elhelyezkedni, ahol az emberek életét vagy más emberek munkáját könnyíthetném nap, mint nap. Úgy gondolom, hogy 32907 perc után rendelkezzek annyi tapasztalattal , hogy ezt a feladatkört probléma és zökkenő mentesen elvégezzem.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: medard
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.