Benii Moderátornak való jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benii111

Újonc
Támogató
2019. 01. 17.
57
62
LV karakter
Zeya Ayven

x3zePcK.png


IG neved:
- Sara_Da_Colins -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3-4 éve kb -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem még sohasem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam a SEE MTA V3 ts én és kb 2 hónapig. Az indok a kilépésemnek az volt, hogy nem volt már ídőm akkoriban csinálni a dolgot. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétközben 2-3-4 órát körülbellül. Hétvégén még akár 6 órát is fent tudok lenni. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Amikor fent vagyok a ts en akkor végig az ügyfélszolgálatban lennék általában. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mivel szerintem jó a beszélő készségem és szeretek embereken sgíteni. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért szeretnék moderátor lenni mivel már voltam egy SEE MTA V3 ts en moderátor és ott eléggé jó közösség és szerettem nagyon csinálni az egészet sok barátot szereztem így és ezért szeretnék itt is moderátor lenni! -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Midnenben segítenék elsősorban aki nem tudja az rp szabályokat terméászetesen segítenék neki megmutatni, hogy hol tudja ezeket átnézni illetve a TeamSpeak szabályzatotban is tudnék enki segíteni emellett bemutatnám nekik a TS működését. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Sokat tudnék fentlenni a ts en többnyire az emberekkel foglalkoznék másodllagos lenne a játék minden esetben. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos nincsen, régebben volt de már nem nagyon van akit ismerek. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Elsősorban a Moderátor maxos szintje ami az 4 es és későbbiekben az Operátor -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Jó beszédkésséggel rendelkezem. -
- Kedves vagyok és szeretek az embereken segíteni. -
- Gyorsan barátkozom. -

Negatív:
- Gyorsan fel tudom húzni magam dolgokon -
- Sokszor lépek csak úgy köszönés és egyéb nélkül -
- Néha flegma tudok lenni. -

Mennyi idős vagy?:

- 16 éves vagyok jelenleg -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Benedek vagyok 16 éves jelenleg, szeretem az autókat és a sportokat köztök a kosárlabdát és jópár labdajátékot. Jelenleg rendőrnek tanulok győrben a bercsényiben. Idén lettem 10 edig osztályos. Sokat szoktam játszani általában mindíg a gép elött ha van szabadidőm és akkor is inkább MTA val és CS:GO val szoktam játszani. 2 testvérem van akik hát néha eléggé zajosak tudnak lenni sajnos... SeeMTA szervereken körülbelül a v1 vége és v2 elején kezdtem el játszani.-
 
Utoljára szerkesztve:

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Helló!
A lapod egy kicsit rövid lett rövid válaszokat adtál meg nem fordítottál a lap megírására időt de nem én döntöm el hogy elfogadom e vagy sem. Tartozkodok.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.09.26. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: A TS meghallgatáson ennél sokkal jobban oda kell tenned magad, remélem tudod.

EDIT: Nem jelent meg a TS meghallgatáson, elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.