Bengino Ascenzo - Bone

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
Z

ZBalazs13

v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Bengino Ascenzo >

Panaszolt fél admin neve:
< Bone >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan Jail,Jogtalan Ban, Az történt hogy voltam felvételen ütögetem a levegöt majd oda jött Erick R ramsay hogy ki lehet menni haza lehet menni stb majd ütötem a levegöt majd belém ütöt és viszaütötem és elmentem majd ellopta a biciglim és elrohantam majd odageeteltetem a biciglimet majd oda getelte Eszlari majd bone intézte az ugyet és kaptam egy olyat hogy:
[2019-05-20 21:28:52] [Output] : [AdminJail]: Bone bebörtönözte Bengino Ascenzo-t 90 percre.
[2019-05-20 21:28:52] [Output] : [AdminJail]: Indok: Random nem ütögeted a másik játékost.
utána megy eggy bant hogy utolso esély eljátszva.
/COLOR] >


Bizonyítékok:
<
[2019-05-20 21:28:52] [Output] : [AdminJail]: Bone bebörtönözte Bengino Ascenzo-t 90 percre.
[2019-05-20 21:28:52] [Output] : [AdminJail]: Indok: Random nem ütögeted a másik játékost.

>


várom a birálást:
< >
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Szia akkor igen ott ment egy oda vissza ütés és utána a videóba 1:40kor ráütsz 2 és elmész vagyis nem értem arra mi okod idegeskedni és máson IC kitlölteni mert nem vettek fel téged FIX-be felhívtalak titeket TS-re ott elmondtatok mindent és a végén mondtam még valami mert akkor neked 90percet adok és te mondtad semmi más kiosztottam neked a szankciót köszönés viszlát ilyen nélkül elmentél leléptél szerverről. Utána rád adtam UCP-n keresztül a bant mert volt olyan jailed 60perc fölötti jail ban visszarakása amit én így tettem. Utána még este mikor mentem volna aludni és már minden jó egy csoport ahol mind a ketten benne vagyunk rám írsz xy név gyere prívát gyors fontos én mentem leírtam amit akartam neked mondtam hogy majd megadom az UB-t csak még az kicsit messze van ahhoz. De ha kell a bíráló FA-nak elküldöm a Facebook beszélgetést neki.
 
Z

ZBalazs13

De akkor is ö ütöt elsönek látszik a videoba is várom a birálást!
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Igen, de utána azt de vissza adtad neki egyből és ott ment a beszélgetés és a végén hogy menjél ki akkor rá rugtál kettőt.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Z

ZBalazs13

érdekesnek vélem hogy amikor pk-t rakok az iletökre akkor hirtelenül eltünik a video? És a videon látszik hogy jogtalan a jail és igy nem kaptam volna bant sem!
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Illetőkre? Egyedül én kaptam PK-t a videó arról én nem tudok semmi olyat csak annyit, hogy kaptam xy-től hogy törölték a videót és te akié volt a videó TS-en megfenyegeted és megkértem Rider, hogy ez ügyben segítsen. Belettél húzva te és a másik illető akié a videó volt és ott megkérdezte más, hogy miért fenyegeted mikor nem is a te tulajdonod a videó és akkor te szép stílust neki lenyomtál nem értem hogy még eléggé szép az UCP-d ráadásul még TS-en egy egyszerű kérdésre és elégé pesszimistán válaszoltál és utána még magas hangnembe mondod neki "nem a te ügyed fogd be".
 
Z

ZBalazs13

én szerintem benne van a ts szabályba ha elakarnak huzni akkor megker kérdezni másik miért pont a trix vip szobájába kell elhuzni? itt látszik hogy haver intézte mind a kettö ügyet. és azt mivel magyarázod hogy trixnek van szoba csatija? itt látszik hogy haverok vagytok: https://imgur.com/HCIyYp4 várom a birálást!
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Értem és az tudod hogy az ügy egész végig Eric R ramsay-el volt nem Layla Trixel?
Ui: Meg a TS bannodba egész végig egy árva szót nem szóltam bele mert nem rám tartozot nem én lettem megfenyegetve.
 
Z

ZBalazs13

Értem és az tudod hogy az ügy egész végig Eric R ramsay-el volt nem Layla Trixel?
Igen tudom de akkor ö miért szol bele másnak az ügyébe?



Rider GMOD válasza:
13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni!
(Kivétel: Ha fontos részletet emelsz ki a hozzászólásból.)
Büntetés:
20 büntetőpont + iromány szerkesztése.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Azt nem velem kellene megbeszélni hanem vele mert olyanokat írsz le most amibe beleszolásom nem volt.
 
Z

ZBalazs13

Nem is szóltál volna bele mert ridernek is meg a te haverod is.!
ui: mert ha nem haverod akkor nem lene szobacsatija hozzád!
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
A Ts-be még mindig semmi szavam nem volt azt ne velem kellene megbeszélned hanem az adot illetővel én csak ott hallgattam az ügyet ha neked azzal van problémád akkor ne ez alatt a PK-nál fejtsd ki.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Mit intéztem haver felé mikor Eric R Ramsay el volt az egész meg veled?
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
Meg ne haragudj kedves Balázs, hogy mertem intézni az ügyet.
-Majd rád fogok írni hogy bocs, de húzni foglak.. akkor húzlak el ügy intézés céljából amikor én szeretnélek.
-Boneval nem nagyon beszélek, max amikor egy szobába vagyunk vagy egy ügyet intézzünk ,de ehhez neked semmi közöd, "ha az egész szerver az ismerősöm akkor nem intézhetem senkinek?" ?

-Ami nagyon durva volt a te részedről, megértem hogy fiatal vagy, de amit ott leműveltél egy lánnyal, ahogy beszéltél vele... inkább erre nem mondok semmit..?

TS3 bant azért kaptad, de elmondtam neked akkor is, és most is érhetően.

"Bengino Ascenzo//Balazs//": hát ha igy álunk legyen igy
<18:38:15> "Bengino Ascenzo//Balazs//": majd meglátod

UI:<18:43:35> "Bengino Ascenzo//Balazs//": majd meglatjuk mit tudok es mit nem


UI: Fórum nevet változtass!
 
Utoljára szerkesztve:
Z

ZBalazs13

Rider
azt nem fenyegetésnek szántam azt hogy majd meglátod azt arra irtam hogy meglatja milesz a pk eredménye
 
Z

ZBalazs13

én nem utána gondolkodok hanem meg akkor is meg mostis csak montam hogy majd latja a pk eredmenyet!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.