Benett Lackwood jelentkezése a Fix&Drivehoz[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 02. 20.
13
1
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Justin Lackwood
V2 karakter
Benett Lackwood

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Gergőnek, 17 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-08-11, 29.000 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/FLkfr8h , https://imgur.com/a/RH2LLUO , https://imgur.com/a/3UzczZf ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 6-7órát naponta, természetesen igen ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Gergőnek hívnak, 17 éves vagyok. A digitális oktatás miatt most sokkal többet vagyok elérhető a szerveren. Szabadidőmben focizok, boxolok de a vírusnak köszönhetően a sportolás is hátrányban részesül. A szerveren 2016-08-11-óta vagyok jelen, és 29.000 percel rendelkezem. Régebben nagyon sok AJ-t kaptam, de ez megváltozott és 2019 ben voltam utoljára szankcionálva. A szerveren idáig 2x voltam frakcióban az pedig a Nemzeti Nyomozó Iroda volt mind a kétszer. Megértő és korrekt vagyok. Jó a megoldóképességem és a kommunikációs készségem. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Benett Lackwood ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Medical Center 1997.07.15 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Los Santos Secondary School of Mechanical and Electrical Engineering. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Megszeretném ismerni a csapatot és erősíteni. Tapasztaltnak érzem magam e munkában és még fejlődni szeretnék és úgy érzem itt lehetőségem lenne erre. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Benett Lackwood, született: Los Santos Medical Center 1997.07.15, édesanyja neve: Jessica Browd, édesapja neve: Justin Lackwood, iskolák: Los Santos Hayden Elementary School, Los Santos Secondary School of Mechanical and Electrical Engineering. Iskolai értékelés: Vizsga: Kitűnő. Előző munkahelyek: Édesapám autószelő műhelyében dolgoztam viszont kevés időt a tovább tanulás miatt, ezért szeretném fejleszteni a tudásomat és ez itt lenne a legmegfelelőbb. Idáig egyéni munkából kerestem a pénzt, horgászattal. Egy éve átköltöztünk Los Santos-ból San Fierroba és ezért gondolom megfelelőnek magamnak ezt a munkát mivel közel is található.
~

Aláírás:
Benett Lackwood
 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.