Bencee jelentkezése teamspeak3 moderátornak zárható/helyezhető

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫

x3zePcK.png


IG neved:
- Raymond Nicholas -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Aktívan 1 éve, de már vagy 3 éve hogy először használtam. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, és nem is szeretnék soha. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Sajnos még nem voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétköznap olyan 2-3órát, hétvégén viszont akár négyszer ennyit is. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Ugyanannyit amennyi a teamspeaken töltök. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Szerintem nagyon jól tudok kommunikálni más emberekkel, szépen megfogalmazott mondatokban beszélek. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Kiszeretném próbálni ezt a pozíciót a teamspeak szerveren belül. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elmagyaraznám neki az alapokat, megkérdezném tőle, hogy már használt-e teamspeaket, ha igen csak a fontosabb dolgokat, ha nem akkor minden egyes alap dolgot elmagyaráznék neki. Általában a legtöbb ember azért nem teljesen kezdőként jön fel a teamspeakere, csak az LV ts-t nem használta még, ezért csak rangja nincsen. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Szerintem hétvégén sokkal aktívabb tudnék lenni, mint bárki, és a játékosokkal könnyen tudnék kommunikálni, mert elég jó a kommunikációs készségem. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Hát igen, Venszii-t ismerem. Meg sokáig voltam redline-ban, ahol ott volt Brian, Igor és persze Puri is :). -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A célom, hogy addig legyek moderátor ameddig csak tudok, és csak is akkor szeretném leadni, ha már nem tudok elég időt fektetni a feladatba. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Terhelhető -
- Nagyon aktív -
- Beszédkészségem -

Negatív:
- Néha feledékeny -
- Ha nagy a nyomás rajtam, néha zavarba jövök -
- Néha hamar felkapom a vizet -

Mennyi idős vagy?:

- Jelenleg 14,5 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- A nevem Császár Bence, Szalántán élek a szüleimmel. Pécsre járok iskolába, bejárós vagyok. Egy hat osztályos gimnázium tanulója vagyok Pécsett, jelenleg másodikos(általánosban nyolcadiknak felel meg). Nagyon szeretek focizni és gépezni. Van egy kutyám, és azzal szoktam foglalkozni szabad időmben amikor éppen nem focizok és nem is gépezek. Nagyon szeretek a gépen foglalkozni különböző dolgokkal. Nagyon szeretek zenét hallgatni, a kedvenc zene stílusom a rap. A kedvenc előadom xxxtentacion. Ezek mellett nagyon szeretek utazni, és elég sok helyen jártam már.-
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Kamu

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Tűrhető lap lenne, bár lehetne picivel tartalmasabb is. Viszont, tudatában annak, hogy miért lettél bannolva szerverről, nem tudom mennyire tudnánk benned bízni. (A Redlineban én is ott vagyok nem csak Brian és Igor ?)
 
  • Tetszik
Reactions: bencx.

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Jaj Puri, elfelejtettem, hogy te is moderátor vagy, hát a ban-ról nem igazán tudok mit mondani. Szerintem 2 nap alatt elég nehéz lehetett volna elrontanom az SGH-t. Semmit nem rontottam el, csak igazából fel sem kellett volna venniük. De ezt tényleg szeretném csinálni, és tudnám is.
 
  • Tetszik
Reactions: Kamu

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 404
4 220
V4 karakter
Mesias Varela
Halihó. Mivel ismerlek téged így úgy gondolom hogy vagy annyira érett hogy teljesítsed ezt a feladatot. De viszont amit Puri is leírt,amiért bannoltak téged,amiatt kétséges,hogy tudnád-e ezt a feladatot is teljesíteni.
EDIT: A bann egy félreértés volt,már ismét játszik a szerveren. :D
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: bencx.

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Sziasztok! Mint ahogy mondtam, az SGH feladatokat nem rontottam el, Alek nem is értem miért bannolt, de hagyjuk is. Megkaptam az unbant, mert nem rontottam el semmi féle SGH feladatot, szóval szerintem ti is tudjátok, hogy tudnám csinálni ezt.
 
  • Tetszik
Reactions: Kamu

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
Egyetértek a többiekkel. Véleményem szerint a bemutatkozást még lehetne bővíteni. Egyébként nem lett rossz lap.
 
  • Imádom
Reactions: bencx.

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Kicsit bővítettem a bemutatkozásomat, remélem most már jobb. :)
edit: köszönöm szépen, mégsem szeretnék moderátor lenni. :/
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Kamu és Davidos
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.