Bence Madalitso - Stewie | #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Bence Madalitso

Panaszolt fél admin neve:
Stewie

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan jail.

Bizonyítékok:
[AdminJail]: Stewie bebörtönözte Bence Madalitso-t 80 percre.
[AdminJail]: Indok: NonRP [enyhített]

Videó: https://streamable.com/ro7sfd

Megjegyzés:
Sziasztok, ha a való életbe bárhol megtámadnának fegyverrel, egy verekedésből ki indulva, szerintem én is elő venném a fegyvert, és vissza lőnék, mivel az életemet mentem.
 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Szép estét.

Nos akkor kezdeném azzal, hogy ahogyan meg is beszéltük a kórház előtt egy civakodásból keletkezett verekedésben nem kezdhetsz csak úgy neki lövöldözni. Tehát a fegyverelővétele teljes mértékben NonRP volt ebben a szituációban bárki is vette elő.

"Non-ra nem Non a válasz"

Tehát éljünk egy másik példával. Ugyebár ha valaki gondol egyet és csak mert miért ne elkezd téged folyamatosan elütni a kórház előtt mert te AFK-olsz akkor neked nem az az első dolgod, hogy mondjuk fejbelövöd, vagy amint kiszáll egy másik kocsival ugyanezt elkezded csinálni.

Ugyanis amennyiben valaki szabálytsért onnantól kezdve papírformailag az adott játékos sznakcionálására kell hogy sor kerüljön akár szóbeli akár jail formájában. Namár most te ahelyett, hogy admint hívtál volna ugyanazt kezdted el csinálni mint Kevin, ezzel ugyanúgy a szabályzatot megsérve, ugyanis csak egy verekedés miatt semmilyen szinten nem reális az, hogy lő párbaj kerekedjen ki az ügyből. A másik fél ugyanúgy megkapta ezt a büntetést továbbá, pontosan az ügyre való tekintettel te enyhített jail-t kaptál míg a másik fél a teljes jail-t kapta meg.

További jókat. Sayonara
 

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
Szép estét.

Nos akkor kezdeném azzal, hogy ahogyan meg is beszéltük a kórház előtt egy civakodásból keletkezett verekedésben nem kezdhetsz csak úgy neki lövöldözni. Tehát a fegyverelővétele teljes mértékben NonRP volt ebben a szituációban bárki is vette elő.

"Non-ra nem Non a válasz"

Tehát éljünk egy másik példával. Ugyebár ha valaki gondol egyet és csak mert miért ne elkezd téged folyamatosan elütni a kórház előtt mert te AFK-olsz akkor neked nem az az első dolgod, hogy mondjuk fejbelövöd, vagy amint kiszáll egy másik kocsival ugyanezt elkezded csinálni.

Ugyanis amennyiben valaki szabálytsért onnantól kezdve papírformailag az adott játékos sznakcionálására kell hogy sor kerüljön akár szóbeli akár jail formájában. Namár most te ahelyett, hogy admint hívtál volna ugyanazt kezdted el csinálni mint Kevin, ezzel ugyanúgy a szabályzatot megsérve, ugyanis csak egy verekedés miatt semmilyen szinten nem reális az, hogy lő párbaj kerekedjen ki az ügyből. A másik fél ugyanúgy megkapta ezt a büntetést továbbá, pontosan az ügyre való tekintettel te enyhített jail-t kaptál míg a másik fél a teljes jail-t kapta meg.

További jókat. Sayonara
Non-ra nem Non a válasz: Miért lett volna Non ha elkezd rám lőni kevin, én meg megvédem magam? még mindig nem értem...
 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Miért lett volna Non ha elkezd rám lőni kevin
Nos akkor kezdeném azzal, hogy ahogyan meg is beszéltük a kórház előtt egy civakodásból keletkezett verekedésben nem kezdhetsz csak úgy neki lövöldözni. Tehát a fegyverelővétele teljes mértékben NonRP volt ebben a szituációban bárki is vette elő.
Forgalmas helyen komoly indok kell a lövöldözésre, az hogy verekedtek az nem az. Onnantól hogy Kevin elővette a fegyvert nem önvédelemről beszélünk hanem NonRP-ről. Tehát te a NonRP-re válaszoltál azzal, hogy elővetted a fegyvered, ami (miután NEM önvédelemről hanem NonRP-ről beszélünk ami előtte volt) ismét csak NonRP.

Nos innentől kezdve nem látom szükségesnek további magyarázatokat. Érhetőten leírtam hogy mi miért volt. Amennyiben nem jön képbe bármi más a PK kapcsán. Én visszahúzodok és várom a bírálatot
 
  • Tetszik
Reactions: flaash és Browniee

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Ahogy elnézem a videót, nem tudom megérteni a panaszod okát.
A szerver egyik legforgalmasabb pontján kezdtetek verekedni, majd ezt követően lövöldözni minden komolyabb háttér vagy RP nélkül.
Eddig sem volt és ezután sem lesz jó szemmel nézve ez a fajta játékstílus amit ti képviseltek, nem véletlen részesültetek mindketten szankcióban függetlenül attól, hogy ki kezdett verekedni/lövöldözni.

A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.